Question Laborator clandestin A-Oil în Belgia.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Bună ziua,

Sunt din Belgia și am o sursă stabilă de apaan și vreau să încep cu apaan la bmk la A - ulei și metamfetamină singura problemă este că am nevoie de un partener cu un spațiu pentru laborator și bani să mă investească De asemenea, pot obține frunze de coca în vrac, astfel încât să putem face, de asemenea, cocaina fishscale!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Locuiesc într-un apartament Am nevoie de un partener pentru a avea un loc unde putem face totul...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Utilizați zona bucătăriei. Asigurați-vă că aveți suficientă ventilație și nu uitați să curățați după ce ați terminat sau cumpărați un cort de creștere și lucrați în interiorul pentru a crește cort.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Frumos filtru de carbon ventilator de 8 "ar trebui să fie bun pentru a merge
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Aveți nevoie de aproximativ 500 de kilograme de frunze de coca pentru a produce un singur kilogram de cocaină HCI... În timp ce frunzele de coca sunt ilegale în Europa pentru importul de la SA este inutil să se facă și nimeni nu o face din cauza asta...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
În al doilea rând, frunzele de coca după recoltare trebuie prelucrate cât mai curând posibil, din cauza oxidării frunzelor de coca și a pierderii puterii alcaline și a multor altor motive pentru care această lucrare se referă numai la SA Andean Mountain Range
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Știu că m-am născut în Peru și că sunt DJ, producător și artist profesionist de muzică Techno, așa că am acces la un avion privat...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
53
Points
18
Deals
65
Prietene, te rog, nu mai suport. Ești un mincinos de primă clasă, am cunoscut o mulțime de oameni buni prin intermediul acestui forum ca vânzător. Nu strica acest site cu prostiile tale. Am venit să te vizitez personal și chiar ți-am dat o șansă oferindu-ți un litru de ulei. A trecut un an și tu pur și simplu nu răspunzi la mesajele mele. Și încă nu ai plătit. Chiar citești ceea ce scrii. Locuiești într-un apartament patetic, dar ești un DJ de top și ai acces la jeturi private. Din nou, nu strica acest site pentru oamenii serioși. În primul rând, începe să-ți plătești datoria față de mine. Mulțumesc.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Frate, spui că ai un avion privat, prin urmare bani pentru a plăti întreținerea și combustibilul, dar nu ai bani pentru a cumpăra un apartament suficient de mare pentru a face sinteze și chiar ai nevoie de cineva care să investească în tine, asta este o minciună atât de evidentă și ridicolă.

Și chiar dacă nu ar fi așa, ideea de a transporta cu avionul frunzele în Europa pentru a face extracția și alte lucruri aici este proastă din punct de vedere economic, deoarece ar fi mult mai ieftin să livrezi direct cocaina care este deja extrasă, deci are o masă mai mică. Mai ales că aici costurile pentru materialele necesare și așa mai departe sunt mult mai mari din două motive principale: 1. nu ai o producție în masă ca în carteluri și 2. doar prețurile europene sau dacă cumperi din altă parte livrarea și alte chestii
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Deci vrei să pui câteva tone de frunze de coca în avionul tău privat? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Nu este avionul meu, îl puteți închiria și nu vreau să fac afaceri cu cartelurile. Îmi place să-mi păstrez capul și aș putea închiria o casă sau ceva de genul ăsta, dar ar fi pe numele meu și asta nu este o opțiune și nu i-am cerut niciodată cuiva să investească domnule
 
Top