Enciclopedia WIKI BB

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB vă invită la biblioteca de cunoștințe chimico-farmacologice. Am dezvoltat o nouă abordare la îndemână a prezentării datelor pentru confortul dumneavoastră, care este diferită de forum. Navigarea este aranjată astfel încât să puteți găsi intuitiv și ușor informațiile necesare despre descrierea medicamentelor, precursorii lor, metodele și tehnologiile de sinteză, analiza, purificarea, proprietățile, efectele farmacologice etc. Tot conținutul WIKI BB este redactat de experți de profil relevanți. Secțiunea este completată și actualizată constant în funcție de sugestiile și dorințele dumneavoastră, pe care le puteți lăsa în secțiunea de discuții. Ne bucurăm să vă vedem printre utilizatorii noștri.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Am observat că unele dintre linkurile din wiki duc la paginile clear-net ale bbgate.
Nu mă înțelegeți greșit, din câte îmi dau seama, ați configurat lucrurile corect, astfel încât sesiunile de conectare să nu persiste între adresele .torify.net și adresele clear-net (deși ar putea fi doar browserul meu care mă protejează).
Cu toate acestea, pentru o varietate de motive poate obscure, acest lucru este încă considerat riscant.
Mă întrebam dacă vă gândiți să lansați ceva de genul unei arhive descărcabile a wiki-ului (complet)?
În afară de preocupările legate de confidențialitate, mă gândesc, de asemenea, în termeni de conservare, având în vedere că am văzut de nenumărate ori aceste depozite de cunoștințe interzise construindu-se doar pentru a fi demolate.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vă rugăm expert puteți rupe această reacție în jos pentru mine, este reacția de spaths și gridnard pe sinteza efedrinei, vă rog am nevoie de ghid ca volume pentru a reacționa, timp și alte condiții.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 84
Last edited:
Top