Publicitate pentru dealeri?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Cum vă faceți publicitate și cum obțineți o bază de clienți? Nimeni nu are încredere în tine decât dacă oamenii au avut comenzi de succes. Chiar și atunci, dacă ați avut doar câțiva clienți, nu pare să fie suficient pentru a obține tracțiune. Cum vă faceți cunoscut numele? Nu există o mulțime de locuri pentru a face publicitate
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
În primul rând, trebuie să vă prezentați oferta pe piață, iar pentru a atrage clienții, puteți oferi mostre gratuite - aceasta va fi cea mai bună reclamă pentru produs și serviciul dumneavoastră.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Bine, vă mulțumesc pentru sfat!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Trebuie să faceți Acțiune de probă cu material de calitate și apoi să le trimiteți toate comenzile tăiate, calitate ieftină și nu cheltuiți mult timp și bani pentru a face un stealth bun. Asta e tot.
Oh, adăugați în fiecare titlu ceva de genul AAA\+++, PURE 99,9% cherry speed paste with self A-Oil Secret Formula
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Depinde de ce sume vă ocupați, care este venitul dvs. și cât de mult sunteți gata să cheltuiți pentru anunțuri.
Anunțurile în această afacere sunt totul.
Dacă sunteți un începător, începeți de la acest forum, faceți mai multe mostre gratuite, cereți rewiews.
Faceți mai multe fotografii ale bunurilor, cu semne, controale de calitate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Ce sperați să vindeți? Oamenii îmi cer zilnic recomandări, așa că vreți să fiți pe acea listă. Dacă este vorba de ceva cu care nu mă prostesc, voi face un chestionar pentru destinatarii mostrelor pentru a mă asigura că veți primi recenzii amănunțite.
Alegeți-vă cu grijă destinatarii de mostre, trebuie să fie rezidenți, dar trebuie să aibă experiență cu medicamentul. Există câteva recenzii și tipul spune: "Această cocaină este grozavă! Este prima dată când am făcut-o!"
Asta e o recenzie inutilă. Este obligatoriu ca eu să primesc tratament preferențial în cazul mostrelor gratuite, deoarece sunt mod (serios), dar voi lucra cu tine pentru a face mai ușor să plătesc transportul, sau de multe ori doar le cumpăr. Voi efectua analize chimice și voi cumpăra kituri de testare dacă este necesar. Păstrez teste fent și teste benzo și câțiva reactivi largi în jur
 
Top