Question Sinteza 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Bună ziua tuturor!!
Sper că secțiunea corectă pentru a cere , am fost în căutarea pe forum o sinteză completă 4CMC , onlu ceea ce am găsit informații este "o faci la fel ca 4mmc doar swith un produs " , Am unele abut întrebare despre acest cineva mă poate ajuta cu asta ?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Am și eu câteva întrebări în acest sens, care este dorința pentru compuși precum 3cmc și 4cmc? Toate 4mmc pe care le-am văzut în ultima vreme au fost vândute ca acestea și nu pot înțelege de ce. Vreau doar să înțeleg de ce producătorii și distribuitorii au trecut la a vinde doar acestea și o aparentă secetă de 4mmc real.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
deoarece în nederland a fost legal în spania la fel.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Da, a fost. Am văzut mai mult 4mmc în timp ce 3mmc era legal. Acum niciuna dintre substanțe nu este legală, dar cele mai nașpa sunt mult mai răspândite.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
pentru că dacă ar fi fost legal, ar fi produs multe kg/tonă acum este ilegal și tot ar fi produs pentru că știu toate etapele de sinteză la scară largă și tot timpul au aceiași clienți și afacerile continuă să meargă simplu
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Haha, producătorii și/sau revânzătorii din NL/UE sunt atât de neglijenți încât, chiar dacă au un stoc mare, chiar și de 4 000 kg, o picătură atât de mică în găleată pentru ceea ce costă fabricarea sau chiar cumpărarea cu ridicata, trebuie să scape de el - vândut ca 4 mmc la același preț? Aceasta este o practică de afaceri complet necorespunzătoare și motivul pentru care angrosiștii la scară largă sunt întotdeauna un risc atunci când cumpără din această regiune. Prețuri mari, dar (de obicei) nu dau doi bani pe ceea ce vând și nu sunt surse respectabile care ar trebui să fie pe această piață. În cele din urmă, oamenii vor alerga după profituri și rahatul va continua să se rostogolească la vale.

Vorbesc din tranzacțiile online de la SR1 - am văzut aceeași schemă pe clătire și repetare cu operațiuni mari, care lucrează sub multe nume, care vor fugi cu prada atunci când moneda este mare, situația este un pic fierbinte, sau pur și simplu a fost o rulare bună. Cu siguranță îi veți găsi apărând din nou câteva luni mai târziu, pentru a face totul din nou. Aceasta este, desigur, o problemă mai mare pe care o am legată de răspunsul dvs. de ce trebuie să pedaleze acest gunoi "pentru că au făcut o mulțime"

Vânzarea unui produs ca ceva ce nu este, în cunoștință de cauză, și pentru că doriți să vă păstrați profiturile pentru a descărca un camion de gunoi dintr-un compus pe care ați ales să îl produceți/cumpărați en-gros pentru a ocoli legalitatea, trebuie să o suportați ca o pierdere de afaceri. Procesul de gândire în acest sens este hilar și, de asemenea, rușinos. Vindeți pentru ceea ce este, satisfaceți o cerere pentru ceea ce oamenii doresc cu adevărat cu 4MMC real și oricine se bucură de acești noi copii vitregi îi poate cumpăra după cum dorește.

Sunt sigur că va veni un salvator, cel mai pur cristal de mefedronă, care va face lumină pe piața tristă a cathinonei și ne vom bucura cu toții, vom dansa goi pe străzi și, desigur, vom începe o orgie uriașă de mefedronă.
 
Top