Question Procesy pracy europejskich laboratoriów kokainowych

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Jakie są podstawowe procesy pracy w europejskich laboratoriach kokainowych?

Zastanawiam się tylko, co oni ogólnie robią, ponieważ nie mam absolutnie żadnego pojęcia.
Jestem prawie pewien, że nie importują liści koki... więc co robią?

Przepraszam, jeśli pytanie wydaje się przestarzałe, ale jestem nowy na tym forum i bardzo chętnie się uczę!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Na przykład usuwanie kokainy z ubrań i ponowne tworzenie z niej cegieł.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Słowo, którego szukasz, to "troparil" i wiem, jak opracować proces jego pozyskiwania.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparil to syntetyczna kokaina, więc co twierdzisz, że produkują troparil i sprzedają jako kokainę?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Jest ich znacznie więcej, ale nie chcę publicznie wypowiadać się na temat niewystarczająco przetestowanych związków, które mogą dawać pomysły, o których wiem, że nie mogą być dobre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Czy to dlatego w europejskich próbkach znajduje się nadmierna ilość norkokainy? Facet pokazywał mi stronę, która testuje próbki wysyłane pocztą i wśród próbek Cochise było wiele w zakresie 20-50% norkokainy, co stanowi co najmniej 10, ale prawdopodobnie 20 razy więcej niż naturalna ilość. Myślę, że może to być 100 razy, ponieważ Norco jest metabolitem cochise, ale czy to nie oznacza, że musi być spożywany i rozkładany przez enzymy? Norkokaina nie jest zbyt zdrowa. I porównuję ją do kokainy, kiedy to mówię
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Co dziwne, nie tylko to, że norkokaina jest aktywna, wydaje się, że atom N mógłby być O lub S, a aktywność byłaby podobna (w teście wypierania ligandów molekularnych).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Jest aktywny. Nie pamiętam dokładnych wartości, ale 8t było czymś w rodzaju 10× większego prawdopodobieństwa, że padniesz martwy. Nie pamiętam i jest 6:39 rano, a przedwczoraj też nie spałem całą noc (dobijając do 60 godzin), ale ld50 wynosił około 2 gramów u 100-kilogramowego mężczyzny. Robię to w kilka godzin we wtorek
 
Top