Question Gdzie sprzedawca ma wysłać przesyłkę?

monsterpen8

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chcę po raz pierwszy kupić leki w darkwebie, ale jaki powinien być adres wysyłki, ponieważ nie chcę, aby sprzedawca znał mój adres domowy. Czy pozwolić im na wysyłkę do punktu odbioru pocztowego, czy wysłać przesyłkę bezpośrednio do domu?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
W zależności od tego, gdzie mieszkasz, będziesz potrzebować deaddrop lub jakiejś anonimowej usługi kurierskiej. Greez
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Słyszałeś kiedyś o martwej kropli?
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pochodzę z Brazylii i niewiarygodne, jak się wydaje, że poznałem ten termin dzisiaj. Tutaj używamy terminu "pomarańczowy" w odniesieniu do osób, które wykonują tego rodzaju usługi
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Czy lepszą metodą jest użycie martwej kropli, aby otrzymać moje zamówienie i odebrać je od niego?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Dead drop od zaufanego dostawcy jest bezpieczniejszy niż otrzymywanie leków przez skrzynkę pocztową
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Zgadzam się, po prostu nie widzę, żeby to się przyjęło w Ameryce. Po prostu nie mogę być uczciwy lub po prostu ludzie przeszukują każdy centymetr wszystkiego i każdej ulicy. Ludzie, z którymi próbowałem coś ukryć, wracali i już ich nie było, a nie mówimy tu nawet o dużych przedmiotach. To tylko miasto, w którym jestem na południu. To znaczy, jest tam pewnie kilka dobrych miejsc. Dobre miasta, ale zawsze chciałem, żeby to się tutaj przyjęło i po prostu nie widzę, żeby tak się stało. Słyszałem. Mam nadzieję, że się mylę lub że ktoś zna plan, który zadziałał
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
W Stanach Zjednoczonych musimy używać prawdziwego nazwiska i adresu, w przeciwnym razie sprawy mogą się bardzo skomplikować, co zmusza mnie do natychmiastowego przyjazdu do USA
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
testint ........ Jakieś porady dotyczące miejsca wysyłki w USA innego niż mój dom?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Niestety nie lub nie poleciłbym innym osobom. Nie wysłałbym go nigdzie, gdzie nie mógłbym wziąć pełnej odpowiedzialności, gdyby coś poszło nie tak. Ale jeśli masz zaufaną sieć, która byłaby idealna, a miejsca, które codziennie otrzymują paczki, są najlepsze, spędziliśmy w sumie półtora roku zamawiając z Chin, a nawet gorzej niż Holandia, łagodne b******* przedmioty, które wyglądają podejrzanie pod rentgenem PM mnie za inne bardziej szczegółowe sztuczki, których się nauczyliśmy. Żaden z nich nie sprawdził się w 100%. Robią się bardzo dobrzy
 

crazylabs

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jeśli jesteś z Niemiec, możemy Ci pomóc z anonimową "DHL Packstation", jest łatwa w obsłudze, potrzebujesz tylko starego smartfona, otwartej sieci WLAN i dostawcy, który może wysyłać za pośrednictwem DHL lub Post.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Zamówiłem więc produkt do domu. Mógłbyś poprosić o wysłanie go do znajomego lub sąsiada i spróbować go ukradkiem złapać, ale to komplikuje sprawę i angażuje więcej osób, czego nie lubię.

Dobry sprzedawca poprosi Cię o przesłanie danych do wysyłki zaszyfrowanych PGP (zawsze powinno się to robić. Zapewnia to, że tylko sprzedawca widzi adres.) Jeśli nie używasz pgp, naprawdę musisz się go nauczyć i wykorzystać.
Sprzedawca zazwyczaj wysyła produkt ukradkiem, przebierając go za coś innego i uszczelniając próżniowo w razie potrzeby. Ogólnie rzecz biorąc, normalnie wyglądająca paczka jest niezauważalna, podobnie jak wszystkie inne paczki.

Stany Zjednoczone nie używają martwych kropli tak często, jak powinniśmy
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK, zamierzam dokształcić się w zakresie PGP. To, czego potrzebujemy w USA, to dobry punkt wejścia do kraju, a następnie regionalne martwe krople.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Zgadzam się. Chciałbym wiedzieć więcej o tym, jak robią to dealerzy w innych krajach
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
skorzystaj z adresu sąsiada, czekając tam na szacowany czas przybycia
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nie wiem, czy jest to tendencja, ale widziałem, że jest to bardzo popularna praktyka
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Tak, widzę, że to się źle skończy. Może gdybyś siedział w domu przez jakiś czas, byłoby lepiej?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
120
Reaction score
72
Points
28
Jeśli znasz kogoś, kto pracuje w Resthome.
 
Top