Question Jaka jest najlepsza droga do syntezy metamfetaminy na dużą skalę?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Witam wszystkich, chciałbym wiedzieć, jaka jest najlepsza droga do syntezy metamfetaminy (około 500 kg), bardzo dziękuję za informacje.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Najtańsze i najszybsze byłoby obracanie kwasem siarkowym, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Przepraszam, czy użyłbyś tej samej metody, która jest tutaj na forum, aby zrobić metamfetaminę z 2p2 za pomocą amalgamacji aluminium?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mam wrażenie, że osoba zadająca to pytanie nie jest na to gotowa...

Największe firmy w Holandii stosują reakcję Leuckarta i uwodornianie katalizatorów metali szlachetnych. Czytałem raport, że stosowanie katalizatorów z metali szlachetnych jest szczególnie popularne i czytałem o wpadce sprzed około 10 lat, w której znaleziono kanistry z wodorem, który jest wykorzystywany w tej metodzie. Uważam, że jest ona popularna, ponieważ pozwala przetwarzać więcej amfetamin jednocześnie niż inne metody dla tego samego rozmiaru naczynia reakcyjnego

Teraz odnoszę się bardziej do mdma, ale użycie katalizatorów z metali szlachetnych w mdma jest podobne do metamfetaminy.

Warto więc przyjrzeć się wykorzystaniu katalizatorów z metali szlachetnych
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Niedawno zacząłem przyglądać się katalizatorom z metali szlachetnych, ponieważ są one znacznie bardziej wydajne, jeśli są wykonane prawidłowo. Problem polega na tym, że nie znalazłem żadnych dobrych wskazówek na ten temat, nawet na youtube jest tylko kilka filmów. Czy ktoś może polecić jakieś dobre materiały edukacyjne? PM lub komentarz tutaj byłby mile widziany.

Ponadto: najłatwiej byłoby w jakiś sposób zdobyć butlę z gazem H2, która teoretycznie jest dostępna, nie ma na nią żadnych ograniczeń według mojej wiedzy, chociaż jest dość niebezpieczna, jeśli jest źle obsługiwana. To powiedziawszy, próbowałem zamówić butlę H2 i żaden ze sklepów internetowych nie odezwał się do mnie (próbowałem 2). Czy ktoś zna dobry sposób / wymówkę, aby go zdobyć?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Stwórz swój własny h2 .... 🤷‍♂️

Jak to zrobić?

Wygoogluj... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Prawdopodobnie powinieneś rozważyć założenie firmy, która ma uzasadnione zastosowanie dla kanistrów z wodorem i stamtąd przejść dalej. Wiele miejsc nie będzie sprzedawać osobom fizycznym, ale będzie sprzedawać firmom, a niektóre będą wysyłać tylko na adresy komercyjne.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Możesz postępować zgodnie z METODĄ NAZI;
  1. D-PSEUDOEFEDRYNA
  2. Kwas jodowodorowy

  3. Czerwony fosfor
Czerwony fosfor:
  • Znany również jako "Red P", "Tweeker" lub "Mexican National".
  • Efedryna lub pseudoefedryna jest redukowana w procesie chemicznym przy użyciu czerwonego fosforu i kwasu jodowodorowego do postaci d-metamfetaminy.
  • Zagrożenia: Czerwony fosfor jest wysoce niestabilny: niewielkie tarcie spowoduje zapłon, a w przypadku przegrzania może powstać śmiertelny gaz fosfinowy. Objawy mogą obejmować: duszność, ból głowy, podwójne widzenie, drżenie, żółtaczkę i obrzęk płuc. Zatrucie płuc może wystąpić natychmiast lub może być opóźnione o 18 godzin lub dłużej.
Istnieje wiele innych chemikaliów używanych do produkcji metamfetaminy, ale nie można ich kupić w ich naturalnej postaci. W związku z tym wiele chemikaliów samochodowych i/lub domowych jest wykorzystywanych jako źródła substytutów:

  • Aceton: zmywacz do paznokci
  • Metanol: płyn do czyszczenia hamulców
  • Benzen: lakiery, lakierobejce
  • Eter: płyn do rozruszników
  • Kwas jodowodorowy: środek do czyszczenia podjazdów
  • Kryształy jodu: środki antyseptyczne
  • Lit metaliczny: baterie litowe
  • Kwas muriatowy: środek do czyszczenia basenów
  • Wodorotlenek sodu: środki do czyszczenia kanalizacji, ług
  • Kwas siarkowy: kwas akumulatorowy
  • Toluen: rozcieńczalniki do farb
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Czy mógłbyś podać źródło twierdzenia o kwasie jodowodorowym używanym do czyszczenia podjazdów?

Jestem pewien, że masz na myśli kwas solny.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Najlepszym wyborem będzie Al/Hg. Holandia powinna być pełna łatwo dostępnych P2NP. Można użyć metalowych reaktorów, jednak muszą one być pokryte żywicą epoksydową, w przeciwnym razie kwas przebije się przez reaktor po około 3-5 reakcjach (nie chcesz tam być, gdy to się stanie). Jeśli szukasz mniejszej, dużej skali, możesz uprościć sprawę, używając 200-litrowych szklanych reaktorów, jednak uzyskasz tylko około 7,5 kg P2P na partię. Użyliśmy 20-litrowych karbojów z plastikowym wężem podłączonym do szklanego adaptera i powoli dodawaliśmy HCl w małych krokach. Po dodaniu jednego karboja, podłączaliśmy kolejny. Następnie dodawaliśmy NaOH, aby wszystko zalkalizować oraz dużą ilość wody, która schłodziła reakcję na tyle, by można było przejść do destylacji. Użyliśmy kolumny przedłużającej, aby poradzić sobie z rozpryskami i destylowaliśmy P2P z parą wodną bezpośrednio z kolby. To jedna z przeszkód, próbowaliśmy pomp perystaltycznych, ekstrakcji toluenem... w końcu będziesz musiał destylować przez 8 godzin. Tak jest najlepiej. Jeśli jesteś wydajny i zaczniesz dzień wcześniej, możesz skończyć w 12 godzin.

Umieścilibyśmy większość reagentów w kolbie gotowej do pracy poprzedniego wieczoru. Następnie czekamy, aż ostygnie po destylacji, dodajemy trochę wody, gdy mamy pewność, że kolba nie pęknie, i odsysamy cały syf z kolby za pomocą kilku płukań i roztworu kwasu szczawiowego. Czyścisz na miejscu. Nie trzeba demontować żadnej konfiguracji. Wyobraź sobie, że przy 4 reaktorach pracujących przez 4 dni z rzędu otrzymujesz 120 kg P2P. Ta reakcja jest straszna w małej skali. Kiedy już naprawdę ją przeskalujesz, nauczysz się ją kochać, a wydajność wzrośnie. Jeśli wybierzesz coś w rodzaju metalowego reaktora, będzie jeszcze lepiej, ale twój sprzęt może okazać się jednorazowy. Skalowanie przebiega niemal liniowo, bez żadnych niespodzianek.

Niestety, Al/Hg nie jest tak proste. Wszystko, co jest dostępne na ten temat w Internecie, jest prawie błędne. Wiele rzeczy odnosi się do MDMA, ale nie tyle do produkcji mety. Można ją ogromnie skalować przy odpowiednim zrozumieniu, jak stworzyć katalizator i jak jest on wprowadzany do reagentów. W mniejszej, dużej skali można to zrobić za pomocą tych samych 200-litrowych reaktorów w szkle z wydajnością 90% +. Aby osiągnąć taką wydajność, reakcja musi być gwałtowna. Folia nie będzie działać. Można to również zrobić w metalowych beczkach o pojemności 220 l, nawet bez mieszania, z wydajnością 73-78% i lekko uchyloną pokrywą.

Kształt naczynia reakcyjnego, jego zdolność do utrzymywania ciśnienia i ilość rozpuszczalnika w stosunku do Al do Hg robi różnicę. W dużym metalowym reaktorze jest to również świetne rozwiązanie, ale będziesz musiał uformować amalgamat osobno w innym pojemniku i dodać go do bazy Schiffa we właściwym czasie. Jeśli dbasz o swój reaktor, możesz również przepłukać Al po aktywacji alkoholem, aby usunąć znaczną część HgCl2. Najlepsza część: jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, nie jest potrzebne żadne zewnętrzne ogrzewanie. Dodaj toluen i zasyfonuj za pomocą pompy perystaltycznej.

Gazowanie odbywa się poprzez załadowanie 200-litrowych reaktorów kwasem siarkowym i kapanie HCl przy powolnym mieszaniu i przepuszczaniu przez kolumnę CaCl do 220-litrowych plastikowych beczek (z opcją otwierania pokrywy), które znajdują się na wózku beczkowym. Użyj wielu konfiguracji i bębnów. Ponownie użyj pompy perystaltycznej, aby zasysać ciecz/kryształy do stołowego buchnera. Przepłukać acetonem i powtórzyć gazowanie.

Najlepsza metoda.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mam kilka pytań, na które mam nadzieję, że będziesz w stanie odpowiedzieć

Jaki rodzaj żywicy epoksydowej?

Czy masz więcej informacji na temat wykorzystania beczki o pojemności 55 galonów jako reaktora? Myślałem o umieszczeniu domowej kolumny destylacyjnej na beczce o pojemności 55 galonów, dzięki czemu mógłbym zrobić wszystko za jednym razem, reakcję, destylację, wszystko.

Jaki jest dobry stosunek rozpuszczalnika do Al do Hg?

Wspomniałeś, że ważny jest sposób dodawania katalizatora (myślę, że chodzi o amalgamat). Czy możesz podać ogólne wskazówki, jak należy dodawać katalizator?

Dziękuję!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Należy pamiętać o następujących zmiennych

  • objętość lub "przestrzeń", w której Al może wchodzić w interakcje z HgCl2
  • pole powierzchni Al
  • czas wymagany do amalgamacji
  • objętość użytego rozpuszczalnika
  • użyty rozpuszczalnik
Tak więc, jeśli chodzi o rozpuszczalnik, po prostu zawsze (i mam na myśli zawsze) używaj metanolu. To jest łatwe i proste.

Pozostałe zmienne zależą od siebie nawzajem. Jedyną zmienną, którą należy utrzymywać na stałym poziomie, jest Al. Po ustaleniu warunków, w jakich źródło Al będzie reagować z HgCl2, można przejść do objętości potrzebnego rozpuszczalnika i stosunku Al:HgCl2

Ogólnie rzecz biorąc, przestrzeń, w której spotykają się Al i HgCl2, powinna być bardzo mała. Kolba okrągłodenna łatwo to osiąga, ponieważ kurczy się na dnie.

Gwałtowna reakcja zachodzi wtedy, gdy uzyskuje się wysoką wydajność. Zasadniczo, przy użyciu kolby reaktora lub kolby okrągłodennej, z jedynym wylotem w postaci jednego lub dwóch skraplaczy, można wytworzyć wystarczające ciśnienie, aby osiągnąć wydajność 90-92%.

Można też wytworzyć ciśnienie wystarczające do tego, by alkohol nie przedostawał się już do skraplaczy, a jeden z pracowników zdecydował się odkleić taśmę elektryczną wokół korka w celu zmniejszenia ciśnienia i wykonał salto w tył wraz z korkiem 45/50 wystrzeliwując pod sufit ze zdrowym rozpryskiem szlamu, którego znaczna część wylądowała na wizjerze jego maski oddechowej 3M serii 7800. Jakimś cudem udało mi się osiągnąć wydajność na poziomie 77%.

Wracając do pytania o bęben. Nigdy nie próbowałem uszczelniać bębna ani robić tego, co sugerujesz. To może zadziałać, spróbowałbym tego, ale moja emerytura przyszła wcześniej. Z pewnością warto spróbować.

Teraz pomyśl o kształcie bębna. Jest szeroki. Jeśli chcesz wytworzyć katalizator w bębnie, być może będziesz musiał go przechylić, aby utrzymać niską objętość. Możesz również utworzyć katalizator w dużej zlewce lub erlenmeyerze i wlać go do bazy Schiffa już utworzonej w bębnie.

Nie osiągniesz wydajności 90% +, ale jest to niedrogie i łatwe do zdobycia naczynie reakcyjne.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Który z nich jest najlepszy na dużą skalę? Kwas fenylooctowy + octan ołowiu czy p2np + Fe/HCl?🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Możesz użyć metalowych reaktorów, ale będą one musiały być pokryte żywicą epoksydową).



Wiesz, gdzie można je znaleźć?

Czy mógłbyś zamieścić link?

Dzięki!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Dla mnie najlepsze są w tym przypadku kontakty lokalne, ale być może nie dla ciebie. Kupowałbym od miejsc, które kupują i odnawiają sprzęt do procesów przemysłowych. Często uwielbiają transakcje gotówkowe, ponieważ kupili duże partie na aukcjach z zamykanych zakładów produkcyjnych i nie wszystkie zapasy zostały rozliczone.

Jeśli chcesz zacząć działać na poważnie, rozsądnie byłoby w końcu samemu zostać jednym z takich dostawców lub powierzyć komuś taką rolę. W rzeczywistości jest to całkiem niezły biznes. Znajdziesz duże aukcje, które są wymienione i pozwolą ci zwiedzić obiekt, a następnie złożyć ofertę. Mój facet interesował się generatorami, a szkło laboratoryjne zawsze było traktowane po macoszemu. To było prawie za darmo. Mówię o kolbach o pojemności 22 l, 50 l, czasem reaktorach, mieszadłach heidolph... itd.

Kilka przykładów można znaleźć na LabX. Niekoniecznie polecam kupowanie z tej strony, robiłem to wiele razy, ale nie byłem w USA i miałem wiarygodne firmy do odbioru.

Ci faceci sprzedający używany sprzęt procesowy kontaktują się z policją, gdy informacje o ich firmie zostaną znalezione w zamkniętym laboratorium narkotykowym. Trzeba o tym pamiętać i zachować ostrożność.

Byłbym ostrożny z kupowaniem zupełnie nowych reaktorów i urządzeń procesowych w krajach rozwiniętych, takich jak Kanada i USA. Znałem osobę z odpowiednimi licencjami i prawdziwym biznesem, która kupiła reaktory o wartości ponad 50 000 USD od firmy z Calgary w Albercie, a on został zbadany i aresztowany. (Zajmował się ekstrakcją efedryny z efedryny).

Dlatego nawet "przykrywka", jak niektórzy uważają, może być iluzją. Zapłacił przelewem bankowym ze swojego konta biznesowego i wszystko było w porządku. Firma przyjęła jego pieniądze, zrealizowała zamówienie, a informacja została przekazana policji. Dla nich jest to po prostu trop, który warto zbadać.

Najbezpieczniej jest przyjrzeć się sprzętowi procesowemu w branży spożywczej/kosmetycznej i niefarmaceutycznej. Podstawowe zbiorniki mieszające są dostępne w przemyśle mleczarskim/serowarskim i kosmetycznym. Można je zmodyfikować w celu dostosowania do własnych potrzeb lub wykorzystać je w dostarczonej formie. Nie są one drogie, ale nie tak od*****e.

W przypadku produkcji na dużą skalę należy unikać pewnych czynników, takich jak wysoka temperatura, praca pod ciśnieniem, atmosfera gazowa itp.

Dlatego uważam, że te pomysły katalitycznego uwodornienia na naprawdę dużą skalę są zabawne.

Teraz P2NP -> P2P, być może z NaBH4 lub Fe/HCl. Ten drugi sposób będzie wymagał ciepła. Można użyć grzałki propanowej, pod warunkiem, że w pobliżu nie ma rozpuszczalników. Jeśli woda osiągnie temperaturę około 80C, dodanie kwasu i tak podniesie temperaturę.

Jeśli wkraczasz w świat instalacji pilotażowych po raz pierwszy, zaopatrz się w metalową, otwartą beczkę o pojemności 220 l z powłoką epoksydową, podgrzewacz do beczek, wózek do beczek i mieszadło do beczek. Potrzebna będzie także pompa perystaltyczna i odpowiednie przewody.

Następnie będziesz musiał udać się do mechanika i spróbować zmodyfikować górną część, aby poprawić kołnierz, a także znaleźć lepszy O-ring, który jest od*****y na chemikalia. Lub po prostu zlecić wykonanie nowej pokrywy. Łopatka mieszająca będzie musiała zostać pokryta żywicą epoksydową lub wykonana w specjalny sposób, aby móc prawidłowo poruszać żelazkiem.

Jeśli nie chcesz zawracać sobie tym głowy, ten system sprawdzi się do redukcji Al/Hg bez mieszania.

Znowu zaczynam i kończy się na blogu.

Napisz do mnie, a podam ci link do bębna i wszystkich akcesoriów.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Najlepszym sposobem skalowania syntezy metodą Leucarta jest uzyskanie 100+ kg
Metoda ta ma jednak wiele wad.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Tak, minusy to najdroższa praca i niezwykle staranne warunki reakcji.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Po prostu mówię Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Jak to rozumieć?

Katalizator Adama, a może platyna na węglu?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Wygląda na to, że prawdopodobnie nie powinieneś przeprowadzać reakcji na tak dużą skalę, IMO nie jest to proste i powyżej "większości" ludzi.
 
Top