Co z MethylAmine...

Ditonator228

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Jul 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, wracając do faktu, że 40% roztwór mm jest zabroniony w wielu, czy możliwe jest użycie 37% roztworu mm z syntezą MMM, co zmieni się w procesie syntezy, czy konieczne jest zwiększenie ilości niektórych innych odczynników lub dodanie nowych? ?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kto w ogóle potrzebuje metyloaminy?

Synteza MDMA przez redukcyjną aminację MDP2P
Przy użyciu amalgamatu aluminium i nitrometanu


Kto w ogóle potrzebuje metyloaminy?

Poniższa procedura może okazać się jednym z największych postępów w dziedzinie chemii MDMA od czasu udoskonalenia i rozpowszechnienia procedury utleniania Wackera do produkcji MDP2P. Reakcja ta opiera się na opublikowanym procesie, który do tej pory w jakiś sposób wymykał się odkryciu przez podziemną chemię. Metyloamina nie jest już przeszkodą w metodzie alkilacji redukcyjnej amalgamatu glinu do produkcji MDMA, ponieważ procedura ta wytwarza ten niemożliwy do uzyskania i kapryśny materiał in situ podczas alkilacji redukcyjnej MDP2P do MDMA z bardzo powszechnego nitrometanu. Nitrometan poddany najprostszej redukcji tworzy metyloaminę, dlaczego więc nie wytwarzać metyloaminy w tym samym czasie, gdy produkowane jest MDMA, zamiast przechodzić przez kłopoty związane z wytwarzaniem jej osobno?

Nitrometan jest bardzo powszechnym materiałem. Wystarczy udać się na lokalny tor wyścigowy i kupić galon lub dwa, aby uzupełnić paliwo w samochodzie o wysokich osiągach. Jest on również dostępny w paliwach do modeli RC o czystości do 40%. Wystarczy frakcyjnie oddestylować nitrometan (bp 101°C) z mieszanki paliwowej modelu i gotowe. Jeśli w składzie paliwa znajduje się metanol, jego część będzie azeotropowo destylować z nitrometanem, obniżając nieco jego temperaturę wrzenia, ale nie stanowi to problemu.

Jak więc to wszystko działa? Jest to tak proste, jak się wydaje. Alkoholowy roztwór nitrometanu i MDP2P jest wkraplany do masy amalgamowanego aluminium zanurzonego w alkoholu, najpierw redukując nitrometan do metyloaminy, umożliwiając utworzenie zasady Schiffa aminy i ketonu, która jest dalej redukowana do pożądanego MDMA.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jeśli jednak tylko 37% metyloaminy. Można ją poddać destylacji lub wytworzyć z niej gaz metyloaminowy. Można dodać coś, co jest rozpuszczalne w wodzie lub rozpuszczalniku, w którym się znajduje, a nie metyloaminę. (Zakładam, że jest to woda).

Można również dostosować molową ilość metyloaminy, aby nieznacznie przekroczyć brakujące 3%. Nie, nie obliczę tego za Ciebie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tak, po prostu 500 ml÷37 ×40=540. Zmień 500 na ilość, której używasz. To już 60% wody, więc 63% wody nie ma znaczenia.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Dzięki Frit.

Niestety moimi największymi słabościami są zwykle wizualizacja nomenklatury, potrzebuję jej narysować, aby zwykle zrozumieć. i obliczenia molowe. Mógłbym zrobić mol, ale nie chcę tego spieprzyć, minęło tyle czasu, że nie chcę sprawdzać mojej matematyki.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Stechiometria może być cholernie trudna, ale ta konkretna rzecz jest tak prosta, jak powiedziałem. Weź ilość 40% w przepisie, pomnóż ją przez 0,4, a następnie podziel przez .37 100ml ×40=4000 ÷37=108,1. Przepis wymagający 100 ml 40% wykorzystuje 108,1 ml 37% dla tej samej ilości cząsteczek
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tak, nie, rozumiem to. To mógłbym łatwo obliczyć, ale trochę zapomniałem, jak obliczyć stechiometrię, ponieważ to było jak liceum, a to jest bardziej nauka hobby po liceum i nie chcę robić nic nielegalnego, ale wiem, jak znaleźć egzotyczne gówno, takie jak safrol lub nitroetan, który został przetestowany NMR, jest w pobliżu i dla każdego, kto pyta, nie. Jestem pewien, że gdybym poświęcił trochę czasu, mógłbym się tego ponownie nauczyć, ale pamiętam, że musisz uzyskać masę molową częściowej substancji, jeśli dobrze pamiętam? Ale tak, myślę, że w tym przypadku nie ma to znaczenia.

Jednak naprawdę muszę powiedzieć, że ludzie muszą zapomnieć o nauce, jak to jest "przepisy" i jak to wszystko się ze sobą łączy. Chcę powiedzieć PROPS za to, że zapytał, czy konieczne jest zwiększenie ilości niektórych innych odczynników lub dodanie nowych? Ale zapomniał zapytać, czy wpłynie to na czas, temperaturę, szybkość mieszania itp. Oczywiście to ostatnie jest dla niego, aby następnym razem lepiej sformułować pytanie.


Jednak jest tu kilku wykształconych ludzi, w tym ty i ja (jednak nie wiem bzdur, przyznaję, że jestem samoukiem poprzez Total synthesis 2 i ula i rozmawiałem z ludźmi z tytułami magisterskimi, którzy uczą w college'u, którzy wiedzą lepiej niż 3/4 klasy, którą uczę i nie wiem bzdury, więc nie czuj się źle. Nie chciałem go również podawać, ponieważ naprawdę muszą "nauczyć się podstaw", ponieważ przepis, którego przestrzegają, może być nieprawidłowy i powinni niezależnie zweryfikować poprawność stechiometrii.

W przeciwnym razie moja inna nazwa użytkownika to PRAWDZIWY ABE LINCOLN na wetdreams, byłem byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych, zanim zostałem zastrzelony. W śpiączce na krótko przed śmiercią Hitler przekazał mi przepis na metę z przyszłości. 1 galon P2P został dodany do 1 galonu metyloaminy XD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Szukałem wetdreams2.ws i wetdreams.ws dosłownie od lat. Zamieściłem jej e na ten temat. Masz link? Nie jestem chemikiem, tylko jakimś dupkiem, który ma więcej pewności siebie niż wykształcenia. Przeczytałem każdy post na ulu. Każdy. Każdy. Przeczytałem każdy wpis w archiwum rod. Przeczytałem wiele z vespiary, drugs.org hyperlab. Nikt nigdy nie nauczył mnie gówna bezpośrednio. Prawie się zabiłem 5 razy 😄
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Nazwa użytkownika była żartem XD

ale tak, ja też czytam wszystko to samo XD
 
Top