Question Wykorzystanie eteru dietylowego w syntezie kokainy.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Zamierzam produkować kokainę, ale wiem, że lata temu używano eteru dietylowego w procesie syntezy, ponieważ sprawia, że jest dużo czystsza, ale przestali to robić, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne, ale czy ktoś może wyjaśnić, jak mogę to zrobić w bezpieczny sposób? @GhostChemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Eter dietylowy jest tylko rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym, którego użyli. Użyj go zamiast jakiegokolwiek niepolarnego rozpuszczalnika, którego używają do ekstrakcji podstawowej kokainy z mieszaniny reakcyjnej. Również synteza narkotyku to coś innego. Po prostu ekstrahujesz i oczyszczasz lek, który został biosyntetyzowany przez roślinę
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Tak, masz rację, to nie jest synteza, ale ekstrakcja, a oni używają acetonu, więc po prostu zastąpię go eterem dietylowym?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Aceton miesza się z wodą i jest trudny do oddzielenia. Eter dietylowy nie
Chloroform nie. Heksan heptan ksylen toluen nafta oktan coś, co nie miesza się z wodą jest tym, co zastępuje. Kokaina HCL jest słabo rozpuszczalna w acetonie. Aceton jest mieszany z kokainą, a następnie filtrowany, a kokaina znajduje się w filtrze, a aceton rozpuszcza niektóre domieszki, usuwając je z kokainy.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Tak, zamówiłem eter i chloroform, użyję eteru do ekstrakcji podstawowej kokainy, wysuszę ją i ponownie rozpuszczę w chloroformie i przefiltruję, co powinno pozbyć się zanieczyszczeń!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,049
Points
93
Z chloroformem należy pracować ostrożnie. Na przykład, detonuje on w kontakcie z silnymi zasadami.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Kilka razy przepuszczałem kokainę przez chloroform, ale nigdy nie udało mi się uzyskać zbyt wiele. Najlepszą metodą, jaką wymyśliłem, jest wrzucenie jej do lodowatej wody i pozostawienie, by osiadła, a wszystko, co można zobaczyć, nie jest kokainą. Z kokainą i ciepłem trzeba być ostrożnym. Cała kokaina, jaką kiedykolwiek widziałem, zawierała jakiś rodzaj cukru (może mannitol), ale jeśli kokaina jest gorąca, topi się w coś pomiędzy przezroczystym laffy taffy a syropem karmelowym. Potrzeba dużo wysiłku, żeby to naprawić
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jak zatem wyekstrahowałbyś kokainę z wody? Planuję przeprowadzić proces oczyszczania, ale minęło już dobrych kilka lat, kiedy rozważałem "płukanie acetonem", ale IV przyglądał się metodzie etanolu i lodowatej wody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Można zneutralizować hcl i wytrącić go jako wolną zasadę. To JEDYNY znany mi sposób na pozbycie się kokainy z wody. Zdecydowanie nie można jej po prostu odparować. Po przeprowadzeniu ekstrakcji a/b, a następnie przepuszczeniu hcl przez bezwodny aceton lub ulubiony eter w celu wytrącenia hcl, można go odparować
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zastanawiam się nad użyciem bezwodnego alkoholu izopropylowego lub etanolu do rekrystalizacji, ponieważ są one łatwiejsze do odcedzenia tam, gdzie jestem.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
73
Reaction score
35
Points
18
Przeprowadzają krystalizację za pomocą eteru dwuetylowego. Nie ekstrakcję
 
Top