Question PRAWDZIWA CENA OBYWATELSTWA...

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mam dostęp do skorumpowanych oficjalnych kanałów jednego z krajów Afryki Zachodniej, co pozwala mi na zakup obywatelstwa i wydawanie paszportów. Powtarzam, to nie jest fałszywy paszport, ale bardzo prawdziwy paszport, przyznanie (technicznie uznanie) obywatelstwa i de facto (jeśli chcesz) nowa tożsamość.

Pytanie: jaka byłaby odpowiednia cena za taką usługę? Chcę założyć sklep na DW i muszę ocenić rynek, sprawdzić, czy ktoś byłby zainteresowany itp.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Dzień dobry bracie
Problem z tą afrykańską tożsamością polega moim zdaniem na tym, że nie są to mocne paszporty. W Ameryce Łacińskiej tożsamość można uzyskać za wszystko. Od 10 do 20 tys. dolarów. W Europie można dostać od 50 do 100 tysięcy euro. Wszystko zależy od tego, kogo znasz i ile będzie pobierał pośrednik. Myślę, że jeśli dostajesz nową tożsamość, musi to być jedna z mocnym paszportem.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Jaka jest gwarancja ich legalności?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Jak można to zweryfikować?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Kiedy kupujesz od osoby rytualnej, kupujesz od pracowników rządowych, więc czasami musisz udać się do kraju, aby uzyskać odciski palców wprowadzone do systemu itp.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nie wiem, ale jest legalne. Można zweryfikować dopiero po otrzymaniu
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
można łatwo sprzedać za 50 tys. euro tę usługę, ale bardzo trudno uwierzyć, że obywatel UE może uzyskać nową tożsamość w ten sposób. możesz wyjaśnić trochę lepiej, jakiej tożsamości używasz? klonujesz istniejącą tożsamość? wielu uciekinierów rozważy twoją usługę. jak długo trwa cały proces? potencjalny klient musi przyjść osobiście, czy możesz nawet wysłać wszystko, takie jak paszport i dokumenty? jeśli wysyłasz, w paszporcie jest pieczątka? przepraszam za wiele pytań, ale jeśli to legalne, mogę mieć kolejki przed moimi drzwiami na prośby, wielu przyjaciół potrzebuje.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Jeśli musisz osobiście przybyć do określonego kraju, aby uzyskać dokumenty, jest to wada. Jak w ogóle mają podróżować? Mogę zrozumieć, jeśli są już w UE (strefa Schengen), to swobodny przepływ bez granic, ale dostanie się do UE na początku jako zbieg, aby uzyskać paszport, jest zbyt ryzykowne.
Nie miałoby to sensu, ani podróżowanie gdziekolwiek, jeśli jest się poszukiwanym przez określone agencje.

System działa głównie na zasadzie dopasowywania ludzi, w podobnym wieku, o podobnym wyglądzie. Bardzo trudne w niektórych przypadkach, bardzo łatwe w innych. Należy pamiętać, że większość paszportów ma teraz RFID, w którym przechowywane są dane biometryczne. Odcisk palca lub skan oka (w większości przypadków jest to odcisk palca). Zmierzają w kierunku pełnego skanowania twarzy (tak jak robią to nasze telefony, aby je odblokować... >.>).

Wracając do tematu

Wszystko zależy od tego, do czego go potrzebujesz.

Czy chcesz przenieść się z punktu A do punktu B, a następnie w zależności od tego, gdzie jest punkt A i gdzie jest punkt B, należy rozważyć różne metody.
Czy po prostu potrzebujesz nowej tożsamości, aby osiedlić się gdzieś bez podróżowania poza granice (jak na przykład strefa Schengen, możesz swobodnie jeździć po Hiszpanii, Niemczech, Francji, Polsce, Litwie ... i tak dalej) bez kontroli tożsamości.

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że afrykańskie paszporty są niewiele warte. Powodzenia w staraniu się o wizę, jeśli chcesz gdzieś podróżować 🤣 są tanie, ale są tak przydatne, jak kawałek wydrukowanej strony A4 na domowej drukarce laserowej HP, a po zalaminowaniu mogą być warte więcej niż afrykański paszport.
Ale hej, gdzie jest wola, tam jest sposób. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Czy można uzyskać tę nową usługę tożsamości w Europie Wschodniej?

W jaki sposób udało ci się zdobyć kontakty do skorumpowanych urzędników?
 
Top