Potencjał od fenylefryny do metamfetaminy?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Czy może to być używane zamiast efedryny, ponieważ ta ostatnia nie jest już OTC (a jeśli jest, uzyskanie wymaga licencji, chyba że ją wyprodukujesz).
Fenylefryna jest środkiem udrożniającym nos o wzorze chemicznym C9H13NO2. Jej wzór wygląda następująco:

Ecmx06drGu


Czy jest w tym jakiś potencjał, czy jest to zbyt nieskuteczne, by używać go zamiast efedryny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
uhhg, mój błąd, myślałem, że powiedziałeś fenyanilina. Nie, to Oh na pierścieniu to suka, nie można go zdjąć bez zniszczenia całego cienkiego. Można go zastąpić, a następnie usunąć sub, ale cena jest zbyt wysoka.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Powinieneś rozwinąć tę możliwość, jeśli znasz sposób. To, czy byłoby to niepraktyczne, nie ma znaczenia. Proces, w którym fenylefryna jest prekursorem amfetaminy, jest wysoce pożądaną wiedzą i najwyraźniej uważany jest za niemożliwy. Za wiedzę i być może możliwość wyrzucenia świńskich śmieci z powrotem w ich twarze, wszelkie informacje, które posiadasz, byłyby bardzo mile widziane.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Cóż, chodzi o to, że pseudoefedryna hcl była kiedyś dostępna w generycznych tabletkach 60 mg. Pheylephrine występuje w tabletkach 10 mg, więc potrzeba 100, aby mieć gram tego towaru.
YiFkhJIlMf

Oto pomysł. Wygląda na to, że jest na to kilka sposobów. Prawdopodobnie 1 może być proszkiem cynkowym lub 0,7-1,0%, ol wag. kwasu siarkowego. Dehydroksylujesz pozycję 5 na pierścieniu fenolowym fenetylaminy. Następnie będziesz chciał zdehydroksylować pozycję 2 ugrupowania propylowego. Końcowy koniec propylu ma już metyl, 3 węglowodory, a więc pierwszorzędową aminę. Następnie wystarczy zmetylować pozycję alfa etylowej grupy funkcyjnej. W zależności od tego, czego użyjesz, będziesz musiał określić, czy masz D, L-metę, L-metę czy D-metę. Sugeruję D. To nie musi iść w tej kolejności, po prostu wszystko musi być zrobione. Napisałem, co to jest, abyś mógł UTFSE lub poszukać w Google lub coś w tym stylu, aby stworzyć konkretny plan dotyczący reagentów i rozpuszczalników ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
W moich ostatnich polowaniach na E lub PSE lokalnie, wszystko na co się natknąłem, to te 10 mg tabletki fenylefryny zwykle zawierające acetaminofen + inne "bzdury" Praktyczność jest dla mnie również nieistotna, jeśli jest to możliwe, a środki można pozyskać z półek sklepowych, jestem całkiem zainteresowany. Żołnierz za linią wroga nie może po prostu zamówić prekursorów, więc ta wiedza jest niezbędna. Być może potraktuję to jako zadanie domowe i spróbuję UTFSE, aby stworzyć ten plan, oczywiście będę potrzebował pomocy, jeśli ktoś chce DM i porównać notatki. Przypuszczam, że w międzyczasie będę musiał zamówić trochę ma huang, aby służyć moim celom badawczym. Dziękuję.
 
Top