PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nie jestem chemikiem, ale jestem pewien, że to powinno zadziałać, prawdopodobnie z bardzo niską wydajnością, ale powinno zadziałać.


To powinno być dla OPPPP, ale ogólna idea jest taka sama.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Synteza prodyn

To powinno prowadzić do pierwszego linku, który jest ogólną ideą.

Alfa-metylostyren, formaldehyd, fenyloetyloamina (zastąp metyloaminę w powyższym pliku pdf tym, powiedziano mi, że to zadziała)


AMS zaczynający się od nadtlenku kumenu, myślę, że zamówienie alkoholu kumylowego jest najłatwiejszym sposobem, a następnie odwodnienie go, jak mówią, za pomocą KHSO4 lub myślę, że może kwasu fosforowego. Lub po prostu zamawiając ams prosto, ale to może być nieco obserwowane.

Zasadniczo będziesz potrzebował alfa-metylostyrenu, kwasu octowego, bezwodnika octowego, fenetyloaminy i 37% formaldehydu.

To powinno być w stanie zastąpić alfa-etylo-styren, kwas propionowy, bezwodnik propionowy i metyloaminę z syntezy prodyny, wystarczy wykonać odpowiednie obliczenia i dodać. Kwas propionowy / bezwodnik nie sądzę, aby musiały zostać zastąpione, ale kwas octowy / bezwodnik wytwarza właściwy PEPAP.

Zdaję sobie sprawę, że to nie do końca przemyślany post. Ale ogólny pomysł, zakładając, że działa (podobno działa), byłby przyzwoitym, stosunkowo dostępnym bez recepty opiatem. Zgoda, niska wydajność, a Wikipedia na temat PEPAP mówi, że produkty uboczne, podobne do MPTP, nie są neurotoksyczne. Więc to jest miłe.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Nie jestem chemikiem, ale jestem pewien, że to powinno zadziałać, prawdopodobnie z bardzo niską wydajnością, ale powinno zadziałać.
Cześć KK, to może być trochę łatwiejsze:
VhigTLB4j9


Daj mi znać, co myślisz.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Wydaje się, że to dobra droga.

Moją jedyną obawą jest synteza fenylo-litu i jej bezpieczeństwo. Zastanawiam się, jak niebezpieczna jest taka synteza, a także jak łatwopalny/toksyczny jest PhLi
 
Top