obszar płatnego dostępu

avlijaner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Cześć, czy możesz rzucić trochę światła na to, dlaczego płatny dostęp jest tak drogi? :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Sekcja forum, o której mówisz, zawiera najbardziej wartościowe treści. Niektóre z opublikowanych tam syntez są warte setki tysięcy dolarów.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Myślę, że zaszło tu pewne nieporozumienie.
Zaproponowałem, aby niektóre tematy były widoczne tylko dla sponsorów. Przede wszystkim w celu wsparcia forum. a po drugie, aby zapobiec nadużyciom.
<sponsor>taki był pomysł</sponsor>.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Prawie skończyłem z niektórymi aktualizacjami. Stajemy się coraz bardziej popularni, jest coraz więcej spamu, więc wkrótce nie będzie wystarczyło zarejestrować się na forum, aby korzystać ze wszystkich funkcji naraz. Niektóre funkcjonalności zostaną udostępnione jako "nagroda" za aktywność. Sponsorzy i członkowie premium będą mogli mieć szereg dodatkowych funkcji, w tym to, o czym mówi @Saul.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Niesamowicie jest słyszeć, że forum się rozwija!

Czy w niedalekiej przyszłości na forum pojawi się sekcja marketplace, w której szefowie kuchni mogliby oferować zsyntetyzowane produkty chemiczne?
Myślę, że mogłoby to być fajne i miałoby sens, gdyby sprzedawcy musieli przejść przez system audytu, w którym musieliby wysłać chemikalia do administracji / zespołu prowadzącego w celu przesłuchania.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Od strony technicznej wszystko jest już zrobione. Ale nie ma jeszcze wystarczającej liczby dostawców reprezentowanych na forum, aby to uruchomić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Niesamowite! Czy jest jakiś horyzont czasowy, którym mógłbyś się podzielić, jeśli chodzi o to, kiedy może nadejść czas na jego wdrożenie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Gdy tylko na forum pojawi się wystarczająca liczba dostawców, natychmiast się tym zajmiemy.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Jak mówi Heisein, istnieje tak wiele syntez, które kosztują tak dużo pieniędzy, płacisz i dostajesz to, czego potrzebujesz, tak po prostu. Z mojego punktu widzenia, jeśli jesteś nowy w tej branży, sugerowałbym zakup dostępu.

Dzięki za korzystanie z naszego forum!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Nie sądzę, by początkujący chemicy byli zainteresowani tymi syntezami. Są one raczej interesujące dla sprzedawców i producentów.
Na przykład dla ciebie ta sekcja jest interesująca. Znajdziesz w niej bowiem opcję produkcji legalnego kannabinoidu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Czy do legalnych kannabinoidów potrzebne są tylko prekursory OTC lub w 100% legalne?
 
Top