Wideo z syntezy LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Cześć przyjaciele,
Od jakiegoś czasu planuję syntezę LSD. Jeśli chcielibyście ją zobaczyć, dajcie mi znać. Prawdopodobnie i tak to zrobię, z lub bez nagrywania kamerą, więc staram się dowiedzieć, czy jest to warte zachodu. Synteza odbywałaby się w skali 100 mg, zaczynając od tabletek cafergot. Ergotamina byłaby ekstrahowana octanem etylu/heksanami i oddzielana za pomocą chromatografii kolumnowej od innych składników zawartych w tabletkach. Zostanie ona zhydrolizowana a la Shulgin do kwasu lizergowego. Następnie zostanie poddany reakcji z dietyloaminą za pomocą odczynnika sprzęgającego peptydy. Następnie zostaną przeprowadzone prace mające na celu uzyskanie LSD. Nie zamierzam zawracać sobie głowy solą winianową, ponieważ nie zamierzam oczyszczać jej poza tym punktem.

Jeśli chcesz wesprzeć ten projekt, możesz kupić ode mnie trochę magicznych proszków. Jeśli otrzymam wystarczającą liczbę zamówień lub zainteresowanie, zrobię to. Przepraszam za reklamę, ale niestety nie mogę robić tego wszystkiego za darmo.

Dla tych, którzy uważają, że bredzę:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Chętnie kupimy od Ciebie film z syntezy, jeśli będzie on dobrze wykonany. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, jeśli jesteś zainteresowany ofertą.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Byłoby bardzo fajnie, zwłaszcza gdyby do każdego kroku dodano wyjaśnienia/porady (np. na co zwracać uwagę, jak przygotować każdy materiał itp.) Przyczyniłbym się do zakupu takiego wideo, Heisenberg, daj mi znać, czy transakcja jest kontynuowana.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Obecnie jest w trakcie opracowywania, jednak mógłbym pokazać jak suszyć DCM pięciotlenkiem fosforu, syntezę katalizatora do reakcji sprzęgania peptydów, uwalnianie dietyloaminy z jej soli, jak uruchomić kolumnę, krótkie wyjaśnienie na temat ekstrakcji itp.
Jest to zaawansowana chemia, ale postaram się przedstawić ją w sposób zrozumiały dla większości.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Jakieś postępy? Cierpliwie sprawdzam to od miesięcy, mając nadzieję na aktualizację
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Pozwoliłoby to rozprzestrzenić miłość na całym świecie 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Jakieś nowe aktualizacje dotyczące wideo?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ja również planuję to zrobić, nawet jeśli nie będę pierwszym, który to opublikuje... Mam nadzieję, że będzie dobry. Potrzebuję tylko maszyny rotavap, ponieważ mam do niej szkło, brakuje mi też mieszadeł i stojaków z zaciskami, może dużego lejka sep. Z niecierpliwością czekam na znalezienie odpowiedniego miejsca. Myślałem o ujawnieniu twarzy podczas wyjaśniania, ale moim ulubionym zespołem jest Sleep Token, maski i nikt nic o nich nie wie. Być może przyjmę tożsamość naczynia (członka Sleep Token), którą zniekształcę, zakładając maskę Hannibala Lectera.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ani kropla powstałego kwasu nie zostanie sprzedana!!!.... Tak to rozumiem. W ostatnim okresie byłem dość biedny i kilka godzin temu straciłem pracę. Mam młodą przyszłość w treningu i pomagam wszystkim za darmo na tym forum, nawet jeśli wiem, że przyniesie im to duże pieniądze dzięki mojej radzie. Chętnie przyjmę pomoc w każdej formie, czy to odczynników (zwłaszcza dietylometulaminy, która jest droga w zakupie opakowania) fiolka 5-10 ml jest kosztowna w odniesieniu do większości małych amin, sprzęt został skradziony moim byłym dwóm próbującym stażystom, a także pompa próżniowa i kilka fajnych naczyń szklanych.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
To jest moment, w którym HerrHaber staje się Heisenbergiem.
Żarty żartami, ale proponuję dać kwas "inwestorom", którzy finansują chemikalia do twojego filmu. To wygrana dla wszystkich. Forum dostaje wideo, które pomaga ludziom, będziesz w stanie wyprodukować wideo bez większych własnych funduszy, a ludzie finansujący chemikalia otrzymają trochę zwrotu. 1-2g LSD wystarczyłoby na 5000x 200uq tripów, wystarczająco by zaopatrzyć każdego inwestora w sporą ilość kwasu.
Również BB Forum może dać ci trochę pieniędzy za materiał wideo.

Mam nadzieję, że twoja sytuacja się poprawi, sam znam tę walkę.

Dzięki
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber czy mógłbyś w przybliżeniu oszacować, ile tekstu potrzeba?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Dokonywałem pewnych obliczeń i dziękuję za to pytanie, ponieważ mam objawienie, że nie znam nawet przybliżonego szacunku, ile to kosztuje. Sytuacja wygląda tak, że mogę wyliczyć sprzęt, chemię, czas i chemię, ale powinienem też uwzględnić np. miejsce. W sumie jestem trochę zdziwiony, że uzyskanie "kwasowej" cząsteczki jest jakby trzecim najbardziej kosztownym materiałem po asymetrycznej aminie i PyBOP. Podejście do tego poprzez bezpośrednią kondensację kwasu powstałego w wyniku hydrolizy estru metylowego in situ jest po prostu zbyt kuszące, aby nie spróbować. Z drugiej strony zniszczenie chiralności jest kluczowym punktem, który należy wziąć pod uwagę, aby nie przereagować, co w ilości preparatywnej może być tego warte, ale brzmi tak bardzo 2023, aby opublikować procedurę jako stereoselektywną. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że rozdzielczość racemiczną można osiągnąć zarówno poprzez chromatografię chiralną, jak i diastereoselektywne tworzenie soli z optycznie czystym kwasem, takim jak kwas winowy. Nawet jeśli racemizacja jest historycznie właściwą drogą i warto to zrobić wiedząc, że maksymalna wydajność wynosi 50%.
 
Top