Question Looking for a vendor szukam dostawcy nie mogę znaleźć pilne

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Potrzebuję dostawcy prekursora bmk lub p2p, który może wysłać mnie do ALGIERII ANNABA 23000 w najszybszy możliwy sposób, proszę, potrzebuję 1 kg.
Nie mogę znaleźć nikogo, to prawie tydzień poszukiwań.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Czy mogę przyjechać z Azji, aby pracować z wami nad waszą pracą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Zapytaj Chińczyków na tej stronie. Przyjrzałeś się rynkowi? Chińczycy tutaj zrobią escrow. Proszę dzieci, pamiętajcie, UŻYWAJCIE KURWA FUNKCJI WYSZUKIWANIA! To jest dosłownie w regulaminie.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
nie sądzisz, że szukałem i nie znalazłem tego, dlaczego tu zamieściłem? czy to przyszło ci do głowy przynajmniej raz .... w każdym razie użyłem pieprzonej funkcji wyszukiwania i nie znalazłem tego, dlaczego tu zamieszczam i nie dziękuję... jesteś taki mądry, wskazując te chineese..... oooh nie wiedziałem o tych informacjach przepraszamyyy....fuuuuuck, wysłałem wiadomości do wszystkich pieprzonych czterech z nich na tym forum przed opublikowaniem, więc przestań myśleć, że jesteś kurwa najmądrzejszą osobą, wskazując na jakieś pieprzone noobowe rzeczy... próbuję znaleźć to, czego szukam i jestem zmęczony, więc proszę, nie potrzebuję twojego narzekania tutaj....im nie publikuje tego na froncie twojego domu... dziękuję za zrozumienie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Jest tu więcej niż 4 języki chińskie. P2p i bmk są zakazane na całym świecie. To ta sama rzecz - fenyloaceton. Można go zrobić samemu. Nie możesz go nigdzie legalnie kupić, chyba że masz dokumentację. W jakimś filmie, który kiedyś widziałem, padło zdanie "tak bardzo martwisz się o to, czy MOŻESZ coś zrobić, że nigdy nie zastanawiasz się, czy POWINIENEŚ coś zrobić". Metę można kupić łatwiej niż fenyloaceton. Znajdź prekursor, który jest dostępny, a będziesz miał więcej szczęścia. Postaraj się zachować spokój. To twój wybór, jak reagujesz na ludzi.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
proszę przeczytaj zanim skomentujesz ...kto powiedział o p2p nie myślisz że tego nie wiem proszę przestań wiem że wiesz po prostu znajdź inny artykuł dziękuję mimo wszystko
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Myślę, że z twoim sposobem pisania nie dostaniesz odpowiedzi.... Produkt jest zakazany w Chinach, więc więcej tam nie dostaną. Ani na forum, ani poza nim. Wybierz inną drogę niż przez bmk. Jest wiele innych wymienionych metod. Ja na ich miejscu spróbowałbym użyć p2np jako prekursora.
 
Top