Question Formy krystaliczne ketaminy

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Witam wszystkich, przyjaciel zapytał mnie, czy kryształy ketaminy można zmienić w inną formę, taką jak świeca lub coś podobnego. Sprzedaje on ket w hurtowych ilościach, więc celem jest sprawienie, aby przesyłki były mniej zauważalne dla służb celnych. Byłaby to S-ketamina. Powiedział, że zrobił coś podobnego z mdma i kształtkami silikonowymi. Czy można to zrobić? Jeśli tak, to czy ktoś może mnie nauczyć?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Tak długo, jak możesz go oddzielić, może spróbuj dodać kwasy tłuszczowe, takie jak kwas palmitynowy? lub po prostu zmieszaj go z olejem palmowym? nie jestem pewien, czy utrzyma się w formie świecy, ale to tylko pomysł.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Oddzielić R od S? Więc jeśli mam czysty s ket, to jak go zrekrystalizować do innej postaci?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Myślałem tylko o dodaniu jakiegoś spoiwa lub emulgatora, jak do pigułki, syropu lub czegoś podobnego i potraktowaniu go jak wosku i zrobieniu świecy.

oto informacje na temat racemizacji r-ketaminy. nie mogłem znaleźć dokładnie tego, czego szukałeś, ale mam nadzieję, że uda ci się coś z tego wyciągnąć :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kiedy próbuję zarejestrować się na stronie, wymaga adresu e-mail. Nie wiem, czy to bezpieczne
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Wystarczy użyć tymczasowego adresu e-mail. Nie trzeba go weryfikować.

Na stronie znajduje się wiele dobrych zasobów, używam jej, aby odpowiedzieć na większość moich pytań związanych z chemią lol ^^;
 
Top