Question Włoska sekcja lokalna

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Dlaczego nie ma lokalnej sekcji w języku włoskim? Czy możliwe jest jej utworzenie? Lokalne społeczności mogą być naprawdę ważne w martwych strefach. Oczywiście wszystko to ma sens tylko wtedy, gdy jest tym zainteresowana przyzwoita liczba użytkowników. Proszę @heinsenberg daj mi znać i proszę włoscy użytkownicy dajcie nam znać. Dzięki wszystkim.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo wygląda na to, że jesteśmy jedynymi dwoma zainteresowanymi ahahah, są inne możliwości, napisz do mnie na dm jak czegoś potrzebujesz :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Krople Fead są problemem szczególnie na południu Włoch, nie można wrzucić pod tyłek lokalnego popychacza, tylko dostawa do domu jest all'ospedale. Mówią: pieniądze są twoje, więc możesz kupować gdziekolwiek, ale nie możesz sprzedawać pod moim tyłkiem albo będziesz martwy jak dead drop :)) Skąd wiesz, czy to miejsce jest wolne, czy jest własnością? Potrzebujesz więc zgody lokalnego handlarza, aby nie ryzykować, co również wiąże się z kosztami. Być może w innych dużych miastach na północy Włoch byłoby to możliwe, ale nadal ryzykowne z wielu innych powodów. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
to prawda, ale nie dotyczy to substancji, których istnienie nie jest znane w południowych Włoszech, na przykład "meta". zasada lokalnego sprzedawcy, która już nie obowiązuje, ponieważ substancje są sprzedawane w Telegramie, klient może swobodnie wybrać, gdzie się udać. oczywiście nie dotyczy to kokainy.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Mam nadzieję, że wiedzą, co zbierasz, w przeciwnym razie ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Cóż, martwe krople są teraz rzeczywistością i jesteśmy pierwszymi we Włoszech, którzy to robią.
Jako pierwszy zebrałem martwą kroplę! To zasługuje na nagrodę! I wynalazłem też latającą kroplę! Ahahahaah
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Więc co robimy? Czy możemy tu mówić po włosku? Ale czy są jeszcze społeczności/języki mówiące po włosku?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG odkryliśmy, że jest kilku włoskich członków, czy możemy mieć naszą lokalną sekcję na forum, gdzie możemy stworzyć naszą społeczność? będzie to interesujące i produktywne, mogę z łatwością być moderatorem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy tym naprawdę zainteresowani, daj nam znać. Jeśli chcesz, możemy porozmawiać o tym w pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Abyśmy mogli stworzyć włoską sekcję forum, musimy najpierw zbadać włoski rynek leków. @donkaz miał je napisać, ale jeszcze tego nie zrobił.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tak, jestem w stanie zrozumieć, ale powiedziałem, że nie mogę połączyć 2 części, ponieważ wygasła wersja próbna adobe premium. Pozostałe 2 raporty są przetłumaczone przez rząd na język angielski i jeśli nie jesteś zainteresowany tym, jak organizuje się policja i innymi szczegółami, po prostu zignoruj ostatnie 2 linki. Wtedy ktoś może pobrać pierwszy link i połączyć 2 parte i przesłać je ponownie. Nie zapłacę 75 € tylko za połączenie 2 pdf w 1. Dzięki za zrozumienie, przepraszam.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok dzięki! Postaramy się współpracować, aby stworzyć dobre badania dla naszej sekcji. :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Przesłałem go już w ciągu 1 tygodnia zgodnie z prośbą, ale link wygasł po 1 tygodniu w chmurze. Teraz przesłałem go ponownie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Przeczytałeś moją odpowiedź? Nie potrzebuję trzech dokumentów, potrzebuję jednego badania, którego wymagania zostały opisane w odpowiednim wątku.
 
Top