naprawdę potrzebuję pomocy z wysłaniem

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
chcę wysłać paczkę z ue do australii. wiem, że wiele syntetycznych leków jest organicznych. czy możesz mi powiedzieć, czy syntetyczne noidy są organiczne, czy nie, i jak powinienem zrobić, aby przejść rentgen (niestandardowa czystość). Z góry bardzo dziękuję.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Wszystkie kannabinoidy naturalne lub syntetyczne są organiczne! Jedyne psychoaktywne substancje nieorganiczne, o których kiedykolwiek słyszałem, to N2O i ksenon
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Wyślij go wewnątrz czegoś ceramicznego, z folią aluminiową (potrzebowałbyś jej dużo, ponieważ współczesne promienie rentgenowskie w urzędzie celnym są piekielnie silne), pokrytego wieloma innymi przedmiotami, które mają tendencję do odbijania / pochłaniania promieni rentgenowskich.

Podsumowując. Jeśli wygląda jak narkotyki, zostanie poddany kontroli lub zostaniesz oznaczony miłosnym listem, każde z nich doprowadzi do tego, że zostaniesz udupiony.

Zastrzegam również, że nie jestem międzynarodowym nadawcą. Jestem zwykłym krajowym sprzedawcą towarów. Więc, jeśli cokolwiek, zrób swoje badania.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Odkryłem, że syntetyczne kannabinoidy są organiczne i nieorganiczne jak szampon
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Różnica między chemią organiczną i nieorganiczną nie ma związku z etykietą szamponu... Widziałem "organiczną sól kuchenną", która jest najwyższym kłamstwem w swoim własnym znaczeniu.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
mój błąd :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Widziałem, że promienie rentgenowskie widzą tylko gęstości oraz materiały organiczne i nieorganiczne, nie mogą wiedzieć, co masz w opakowaniu, chyba że jest ukryte w miejscu, do którego nie należy
 
Top