Question Jak wprowadzić na rynek nowy lek w mieście? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Mam więc swoje źródło wysokiej czystości i dużych ilości kryształów P***** Freebase, ale problem polega na tym, że nie są one nawet znane w moim kraju, więc zastanawiam się, jak po raz pierwszy wprowadzają na rynek zupełnie nowe leki
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Zapewnij bezpłatne uproszczenia, wysoką jakość za dobrą cenę, oryginalne opakowanie, które jest unikalne dla Ciebie,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dałem kilka darmowych próbek dla niektórych osób w mieście, ale to nie zadziałało, i próbowałem sprzedawać produkt online i nie działało tak dobrze, mimo że oferuję go z bardzo dobrą ceną, ponieważ nie znalazłem lepszego miejsca do sprzedaży, więc teraz próbuję go sprzedać za granicą, ale nie wiem, czy to dobry pomysł, ponieważ przesyłka i wszystkie te rzeczy, czy masz jakiś pomysł?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Sprzedaż online jest imo najlepszym rozwiązaniem
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Patrzysz na niszowy rynek, bracie. Osobiście chciałbym mieć wszystkie dippery, które mógłbym zdobyć, ale to ja. Nazwa została skażona, nie przyciągnie wielu nowych ludzi, tylko starych wyjadaczy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Skontaktuj się z ludźmi, którzy mają wielu przyjaciół, którzy używają. Znajdź ludzi, którzy lubią próbować nowych rzeczy. Poczta pantoflowa to najlepszy wybór
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nie próbuj zmieniać lokalnej struktury rynku leków, to długi proces i prawdopodobnie osobiście nie uzyskasz z tego wielkich korzyści.
Po prostu zacznij handlować na całym świecie i prawdopodobnie po pewnym czasie zdobędziesz kilku sprzedawców, którzy pochodzą z miejsc o dużym popycie na te produkty.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Byłoby bardzo fajnie, gdybyś rozważył przeprowadzenie jakiejś akcji promocyjnej. Wysłanie kilku osobom zanurzonego cygara lub dwóch. Sam nigdy nie próbowałem pyłu, ale zawsze chciałem. W mojej okolicy jest to niespotykane i wszyscy myślą, że jest to płyn do balsamowania lub formaldehyd. Nie mam już cierpliwości, by mówić "nie, dupku, to P***** - fencyklidyna".

Jeśli jest to dobry produkt i dobrze przyjęty. Jestem w samym środku całkowicie niewykorzystanego rynku.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Najważniejsze są darmowe próbki i zdobycie zaufania klientów. Miałem podobne doświadczenie z lekiem, nikt go nie chciał, ponieważ nie był tak naprawdę znany i nikt nie wiedział, jaka jest jego jakość lub czy jest bezpieczny, oczywiście żaden lek nie jest bezpieczny, ale w dzisiejszych czasach niestety nie można być pewnym, czy zrobienie czegoś raz może być śmiertelne. Rozdaj ludziom małe próbki do wypróbowania, jeśli im się spodoba, na pewno się z tobą skontaktują. Jeśli nie, to po prostu wiesz, że zawsze będą pamiętać, że jesteś hojnym i legalnym sprzedawcą. Wichura jest bardzo ważna w biznesie.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM w USA mam kilka osób, które to lubią, ale pochodzą z miasta, w którym jest to popularne. Nie próbowałbym w poniedziałek tylko po to, aby sprawdzić, czy jest to marker tam, gdzie jestem... tylko jeden dipper i zobacz, czy ludzie gonią za cygarem.
 
Top