Ile kosztuje crack kokaina w Iranie?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, jestem z Iranu. i spróbowałem cracku jakieś 2 miesiące temu, trochę poszukałem i dowiedziałem się, że cena jest śmieszna. na granicy kosztuje około 1 700 000 (40 $) riali, a w miastach można go znaleźć za około 2 500 000 (60 $) riali. przeszukałem wiele rynków internetowych i ta cena jest zbyt niska. Jestem prawie pewien, że crack tutaj nie jest czysty. ale mam kilka pytań. czy możliwe jest zrobienie kokainy w domu? czy jest jakiś narkotyk podobny do cracku? w formie kamienia do wdychania. czy można kupić czysty crack za jedyne 40 $? jak mogę sprawdzić czystość? czy istnieje jakaś alternatywa dla cracku oprócz metamfetaminy?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Dlaczego crack w Iranie jest tak tani?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ile można dostać? Mogę kupić crack za 7 dolarów, jeśli chcę, może to być 0,1 g. Nie wiedząc, ile to jest, nikt nie może powiedzieć, czy jest to tanie, czy drogie. Możesz zrobić zdjęcie? Z mojego doświadczenia wynika, że crack ma dość charakterystyczny wygląd
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Myślę, że za jeden gram 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Prawdopodobnie nie jest to związane z kokainą. Nawet w Stanach Zjednoczonych, aby ciąć wystarczająco mocno, aby móc sprzedać go za taką cenę, nie utworzyłby skały. To tylko moja opinia oparta na bardzo niewielu informacjach. Jeśli uda ci się zdobyć zdjęcie, opublikuj je
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
to była heroina Crack lub skompresowana heroina
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bro jest shisha/meth w twoim cracku^^
 
Top