Question Czy komuś udało się kupić prekursory z chińskich stron internetowych w czystej sieci?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Jeśli tak, to na której stronie internetowej i czy wielu chińskich dostawców chemikaliów jest skłonnych błędnie oznaczać swoje produkty, aby ominąć odprawę celną? W szczególności potrzebuję kwasu jodowodorowego i czerwonego P, ale obawiam się, że mogą zauważyć czerwony proszek w opakowaniu i zdać sobie sprawę, że to czerwony P, a nie to, co chiński dostawca błędnie oznaczył, i wyważyć moje drzwi, zanim jeszcze cokolwiek zrobię.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Niedawno miałem pecha z Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co, Ltd.. Wyglądają i brzmią dobrze, ale to bzdura. Szukaj dalej, jest wielu prawdziwych dostawców.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Czy lepiej/łatwiej jest kupować od chińskiego dostawcy w czystej sieci, czy tutaj za pośrednictwem systemu escrow? Nie mam jednak doświadczenia z kryptowalutami
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zwykle klienci wybierają kryptowalutę (Bitcoin, USDT, XMR) z bezpieczeństwem i prywatnością, Escrow również w razie potrzeby.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china ma kilka prawdziwych rzeczy, po prostu nie korzystałbym z nowych firm
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Jesteś dobry w kupowaniu, nasza firma dołączyła do Made in China, zapewnia płatność przez BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, przelew bankowy itp, obsługuje również escrow tutaj.

Większość chemikaliów można wysłać w ciągu 24 godzin.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Chiny mają najgorszą usługę kurierską, nie zawracaj sobie głowy pytaniem o szczegółowe instrukcje dotyczące czegokolwiek, a powiedzą ci, że mogą uzyskać dowolną rzecz przez granicę kantonów na końcu, co jest trudną częścią, którą mogą wydostać, ale to, dokąd zmierza, jest zupełnie innym scenariuszem. wszystkie chińskie produkty otrzymują dodatkową warstwę inspekcji z powodu całego nielegalnego gówna, które sprzedają.. oto jeden kraj, który jest całkowicie pod radarem i to są INDIE i tam prawdopodobnie tańsze i mówią po angielsku i mają świetną obsługę kurierską i mogą być tańsze, odkryłem, że mogą dostać więcej rzeczy niż Chiny DM mnie, jeśli szukasz czegoś w szczególności, zajrzę do tego dla ciebie.
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz pomóc z pośrednikiem w Indiach?
Aby kupić i wysłać ładunek do 20 kg.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks they will sell but nothing past that at all worst company ever they will not help you after you pay them at all and whats crazy is I got 1 agent to reval private usa coustmers address and phone number so they could help me with my problems i swear the guy said call these guys they might help and told me what they bought seriously..they dont care what happends after the fact there in china.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Dlaczego miałoby ich to obchodzić? Sprzedają substancję chemiczną, która jest prawdopodobnie używana tylko do produkcji nielegalnych substancji.

To szary/czarny rynek, nic więcej, nic mniej.

Kupisz lub nie kupisz. To wszystko, na czym im lub komukolwiek zależy na szarym/czarnym rynku
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Nie wszyscy chińscy dostawcy są źli, korzystaj z usługi Escrow, aby chronić swoje zakupy, dzięki czemu masz gwarancję zwrotu pieniędzy lub otrzymania ładunku.

Indie to dobra opcja, ale mają bardzo mało pozycji i trudniejsze warunki eksportu. Hindusi są wolniejsi i czasami popełniają więcej poważnych błędów podczas wysyłania towarów. Chińscy dostawcy mają większe doświadczenie na rynku.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture po prostu zapewnia moje osobiste doświadczenie i pamiętaj, że nie możesz odesłać produktów z powrotem opsec i koszt wysyłki, gdy go otrzymasz, utkniesz z nim, bądź katious
 
Top