Question DPIA w mojej amfetaminie - celowe działanie?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam doświadczonych chemików,

Jestem już cichym czytelnikiem od jakiegoś czasu, ale zdecydowałem się założyć konto, ponieważ mam pytanie.

Czy ktoś może mi wyjaśnić, w jaki sposób DPIA Di(beta-fenyloizopropylo)amina trafia do mojej amfetaminy?
Testuję każdą amfetaminę, którą otrzymuję z mojego źródła, a laboratorium redukcji szkód regularnie zgłasza zanieczyszczenie DPIA wewnątrz amfetaminy.
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy zostało to wprowadzone celowo lub w jaki sposób powstało DPIA? Może zła synteza?


Dziękuję za pomoc :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Halo, to tylko produkt uboczny syntezy. Nie martw się. Chyba nie ma więcej niż kilka prezentacji DPIA, mam rację?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Hej G.Patton,

Dzięki za odpowiedź :)
Rzeczywiście, znajduje się tylko w środku, ale ilość jest zbyt mała, aby ją określić.
Jednak to, co sprawiło, że byłem sceptyczny, to fakt, że czystość znacznie spadła z czasem.
Zaczęliśmy od 70% czystości, a kilka ostatnich partii uzyskało "tylko" 45-50%.
Nie znaleziono jednak żadnych innych substancji psychoaktywnych.
Czy to możliwe, że źródło wie, że je testuję i miesza je z substancjami nieaktywnymi, takimi jak mannitol, które nie zostaną wykryte przez laboratorium. Czy też możliwe jest, że olej niższej jakości lub zły proces produkcyjny może tak bardzo obniżyć czystość? Prawdopodobnie trudno powiedzieć, ale chciałbym usłyszeć opinię eksperta.

Czy ten produkt uboczny syntezy (DPIA) oznacza, że nie został wykonany dobrze, ponieważ oczywiście należy go unikać, ponieważ miałem wiele próbek bez niego?

Dziękuję za czas poświęcony na odpowiedź na moje pytania!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Czy scharakteryzowano również nieaktywne składniki? Zastanawiam się, jaka jest reszta z 30% do 100%
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Sole amfetaminy są notorycznie niestabilne i szybko się psują. Nawet preparaty farmaceutyczne wykorzystujące czyste składniki farmaceutyczne mogą mieć ten problem.

Czy możliwe jest, że olej o niższej jakości lub zły proces produkcyjny może tak bardzo obniżyć czystość? Prawdopodobnie trudno powiedzieć, ale chętnie wysłucham opinii eksperta.

Tak. Czystość może się znacznie różnić. Wszelkie pozostałości produktów ubocznych mogą powodować obniżenie jakości, a czasem nawet drastyczne. Ostatni etap miareczkowania kwasem siarkowym może być zabójczy. Również typowa reakcja z Al/Hg jest niechlujna i może pozostawić wiele soli. Reakcja LAH jest czystsza, ale nie jestem pewien, czy wielu ją stosuje. Widziałem próbki (piękne, białe i krystaliczne) o różnej czystości. Jedyną zmienną było wykonanie reakcji przez operatora.

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego ktokolwiek używa amfetaminy zamiast racemicznej metamfetaminy i dlaczego jest ona bardziej popularna w Europie.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
W rzeczywistości Leuckart ma najwięcej zanieczyszczeń, redukcje wodorkowe i uwodornienia również nie są czyste z puli, Al/Hg w specjalnej destylacji z parą wodną jest zadziwiająco niski pod względem produktów ubocznych, a meta z efedryny klasy farmaceutycznej przez Rp/I jest zdecydowanie najlepsza (pochodzi z ostatniego etapu niszczenia związku wyjściowego i półproduktów). Redukcje z użyciem Na-metalu też są całkiem niezłe.
Zaskakujące - tak. Ale prawdziwe.
Mówię tylko o aktywnych zanieczyszczeniach, ponieważ tylko one się liczą. Nieaktywne zanieczyszczenia można uznać za wypełniacz.
To dlatego, że amfetamina jest narzędziem, a metamfetamina stylem życia. Wynika to z różnego czasu trwania, łatwiej jest zachować zdrowie psychiczne z narkotykiem działającym od 8 do 10 godzin niż z jednym aktywnym przez dwa dni lub dłużej, ponieważ ten drugi zamienia cię w tweakera w mgnieniu oka.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jest to wynik reakcji amfetaminy, pierwszorzędowej aminy, z ketonem P2P. Dzieje się tak często, ponieważ amfetamina jest bardziej atrakcyjna dla ketonu niż amoniak. Prawidłowo przeprowadzona destylacja z parą wodną (NIE przedmuchiwanie wszystkiego w temperaturze 150°C!) lub destylacja frakcyjna (próżniowa) załatwiłaby sprawę, ale rzadko się to robi. Dzieje się tak, ponieważ DIPA i związane z nią zanieczyszczenia są bardzo aktywne i długotrwałe, a klienci myślą, że Amph jest mocniejszy i lepszy, podczas gdy ma tylko zanieczyszczenia, które silnie działają na układ noradrenaliny. Bardzo długi czas działania sprawia, że odstawienie jest o wiele trudniejsze. DIPA to zła wiadomość, jeśli zależy Ci na stymulacji OUN i euforii, a mniej na efektach podobnych do espresso. Oprócz klientów to oczywiście kucharze zawsze szukają skrótów i nie są dumni ze swojego produktu, ale łudzą się. Można by pomyśleć, że jeśli gotujesz wielokilogramowe partie, to stać cię na prawdziwą analizę? Ale nie, mogą sobie na to pozwolić, ale tak naprawdę nie chcą tego wiedzieć z dobrego powodu.
 
Top