krystalizacja/oczyszczanie kokainy

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Każdy
Czy ktoś wie, co się z tym dzieje lub co można zrobić? Na początku był dość twardy i biały, był w torbie i teraz wygląda jak na zdjęciu.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,419
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ktoś w jakiś sposób za bardzo go podgrzał i substancja w nim zawarta zamieniła się w karmel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,419
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Jeśli jest suchy jak kość, zmiażdż go i utrzyj w moździerzu tak drobno, jak to tylko możliwe. Wlej trochę lodowatej wody, wymieszaj, pozwól jej osiąść, zdekantuj wodę i odparuj ją... to jest to, co zrobiłem w podobnych sytuacjach
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Zgadzam się z nim. Niektóre popularne substancje fałszujące kokainę, takie jak lidokaina, są słabo rozpuszczalne w wodzie, podczas gdy kokaina*HCl jest bardzo dobrze rozpuszczalna.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Mieliśmy tutaj pewien temat. Rozwiązałem go, umieszczając go w acetonie, aby ponownie stał się stały.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,419
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Można odparować połowę lub jedną trzecią wody i umieścić ją w zamrażarce, a następnie przefiltrować i użyć wody.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
tak, nie pomyślałem o tym, szkoda, że to wyrzuciłem 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,419
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Wygląda na to, że tajni chemicy nie są już tym, czym byli kiedyś. Woda jest najbardziej uniwersalnym i najtańszym dostępnym rozpuszczalnikiem. Powinna być pierwszym rozpuszczalnikiem, który bierzemy pod uwagę.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Czasami na niektórych cegłach pojawiają się żółtawe zawirowania. Wygląda to dość niewinnie, a potem bum! Cała cegła zmieni kolor na fioletowo-ziemisty z bardzo dziwną teksturą. Widziałem to w 2007 roku. Facet płakał, ponieważ miał 3 kilogramy, które zmieniły się w ten sposób. Błagał mnie, bym mu pomógł. Pracując z próbką, mogłem odzyskać tylko około 10%. Pamiętam, że teoretyzowałem, że ma to coś wspólnego z zanieczyszczeniem manganem i że etap utleniania został źle przeprowadzony. Odszedłem, ponieważ nie chciałem, aby w końcu przeniósł swoje problemy/straty na mnie. Podsumowując, należy uważać na sposób przechowywania. Nie chcemy mieć przykrej niespodzianki.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich,
Potrzebuję pomocy od eksperta lub dobrego amatora
ponieważ muszę zamienić zmieszaną kokainę na kokainę z rybiej łuski lub kokainę perłową, mam kwaśne płatki borowe
Po prostu muszę wiedzieć, jak to zrobić

dzięki wszystkim odpowiedziom
 
Top