Czy można palić 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Cześć. Zastanawiałem się, czy ktoś ma lub wie, czy mefedron 4mmc nadaje się do palenia?

Dzięki
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Czysty rak
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
może da się to odparować
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Wiem, że metaamfetaminę można palić w szklanej fajce, ale jestem ciekaw, czy to było to samo?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Palenie 4-MMC nie jest ogólnie uważane za bezpieczne ani skuteczne. Mefedron nie jest przeznaczony do palenia i może to spowodować rozpad związku na inne, potencjalnie szkodliwe substancje, zanim dotrze on do krwiobiegu. Może to zmniejszyć lub zmienić jego działanie psychoaktywne. Działanie mefedronu podczas palenia jest nieprzewidywalne, ponieważ droga podania zmienia sposób wchłaniania i metabolizowania narkotyku. Może to prowadzić do nieregularnego początku działania, utrudniając kontrolowanie dawki i zwiększając ryzyko przedawkowania.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Próbowałem tego raz, zanim poznałem informacje dotyczące bezpieczeństwa wymienione tutaj. Zdecydowanie to wypaliłem, poczułem przypływ, ale było to porównywalne do wciągania i nie trwało tak długo, bolała mnie głowa (prawdopodobnie dostałem raka mózgu @armanimani haha) to było głupie, nie rób tego lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ten post sprawił, że zacząłem więcej myśleć o prychaniu! I OK, jestem teraz totalnie wciągnięty, ale myślę, że to wciąż dobra i "istotna dla wątku" wskazówka!

Staraj się używać tylko JEDNEGO nozdrza przez cały czas, uczyń z niego swoją "magiczną autostradę", a drugie pozostaw wolne do oddychania, wygodnego życia itp.
Takie postępowanie przyniosło mi kilka korzyści;
Bardzo dobre dla zbyt wczesnego ponownego dawkowania, przyznaję, że czekanie na zegar może być trudne.... Jeśli mój Magic Highway jest nadal wkurzony, może teraz nie jest czas, aby spróbować wepchnąć tam więcej rzeczy (?) "Świetna robota Kurt!".

Jest mniej prawdopodobne, że SO stanie się podejrzliwy bez przypadkowego wąchania w mieszkaniu, gdy są w domu!

Nie będziesz głupio oddychał przez cały czas!

Kiedy schodzę, bez względu na to, jak czyste są moje nozdrza, moja Magiczna Autostrada zawsze zaczyna się ponownie rozpalać (chcąc więcej tego słodkiego słodkiego Miau Miau, jestem pewien) Ale jak każdy, kto próbował tego gówna, wie, że nie ma snu... aż do BROOKLYN! (lub mniej więcej dopiero po 5-6 godzinach), więc muszę zaplanować, kiedy przestać na cały dzień. Z jednym czystym nozdrzem mogę kurwa spać i nie wyobrażam sobie koszmaru zatkania obu otworów na raz... Jestem pewien, że ponieważ znam siebie, powiedziałbym "pieprzyć to" i wciągnąłbym jeszcze trochę, żeby je otworzyć, więc w zasadzie prawdopodobnie nigdy więcej bym nie zasnął.

Kilkadziesiąt lat temu byłem uzależniony od sprayu do nosa i było to cholernie okropne, tylko nielicznym życzyłbym tego horroru. Wyobraź sobie, że POTRZEBUJESZ czegoś co dwie godziny tylko dla medycznego efektu otwarcia nozdrzy. Zajęło to jakieś dwa pieprzone tygodnie, zanim to gówno zniknęło. TRZYMAJ SIĘ Z DALA OD POBUDZAJĄCYCH SPRAYÓW DO NOSA! (chyba że masz inne motywy? ;) )

Ostatnia wskazówka ode mnie na dziś: czysta sól fizjologiczna (Arm & Hammer ma świetną bezlekową) w sprayu do nosa jest bardzo pomocna około trzydziestu minut po "akcie", aby usunąć wszelkie utrzymujące się smaki leków, a następnie staram się zaplanować około dwudziestu minut przed następną linią i ponownie użyć sprayu do nosa, to niesamowite, jaką różnicę czuję i bardzo pomocne, twój drugi aparat oddechowy twarzy będzie wyglądał i dziękuję!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Jeśli jesteś szefem Suicide Squad

spróbuj
 
Top