czy ktoś ma przepis na zestaw odczynników gordon ramseys 4mmc?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Nie mogę uzyskać dostępu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Sformułowanie pytania jest niejasne. Zestaw odczynników? Chcesz wyprodukować 2-bromo-4-metylopropiofenon? To bezpośredni prekursor. Jest wytwarzany z 4-metylopropiofenonu, który jest wytwarzany z propiofenonu, który rozpoczyna się kilkoma metodami, w tym chlorkiem propionowym. Wszystko jest tutaj na tej stronie. Przepis Gordona jest tutaj, ale zamiast przepisu Gordona jest przepis WillD, który prawdopodobnie jest wyciągnięty prosto z patentu. Weź książkę (tę stronę) i usiądź wygodnie 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Widziałem to, część, której brakuje w przepisie, jest po 2-godzinnej części mieszania, po tym, jak powinno być tylko mycie i krystalizacja, którą sprawdziłem, brakuje ilości alkoholu izopropylowego i jego metody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Mówimy o krystalizacji? Prawdopodobnie masz rację, prawdopodobnie pominęli to, ponieważ jest to tak podstawowa standardowa procedura w chemii. Analogią może być... robienie ciasta. Przepis wymaga 10 białek i 2 żółtek. Prawdopodobnie nie wyjaśnia, jak oddzielić jajka.
Użyj minimalnej ilości gorącego rozpuszczalnika do rozpuszczenia proszku/kryształków, umieść go w naczyniu do odparowywania i w ciepłym miejscu i nie dotykaj go w ogóle, dopóki nie będziesz mógł się powstrzymać. Widziałem niesamowite kryształy 4 mmc, takie jak skupiska kamieni kwarcowych. Arcydzieła, ale nie można ich dotykać przez 6 tygodni. Czasami (często) rekrystalizujesz kilka razy, to oczyszcza produkt. Nie powinieneś martwić się o kryształy za pierwszym razem, jeśli wiesz, że zrobisz to 2-3 razy, zwiększ temperaturę. Odparuj szybciej, zbierz, ponownie rozpuść, rekrystalizuj. Tylko za ostatnim razem powinieneś martwić się o rozmiar i kształt. Rekrystalizacja jest opisana w każdym podręczniku do chemii i setkach poradników. Dodawanie jej do każdej syntezy jest zbędne.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
z mojego osobistego doświadczenia, największe znaczenie w hodowli mmc ma sposób utrzymywania temperatury między 20/25 a 0 :) mam szczęście mieć 3 lodówki, daje to bardzo dużą różnicę w wydajności kryształów, gdy jest to może tylko kilka minut w skali jak 2 godziny, jeśli zostanie włożony do piekarnika, aby oddzielić jego temperaturę (wrzący roztwór).
 
Top