A-olej do amfetaminy z metanolem + kwasem siarkowym

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Cześć wszystkim!
Potrzebuję przepisu, którego nie znam.

Zwykle, aby uzyskać siarczan amonu z oleju a, używałem kwasu siarkowego + acetonu, jak wyjaśniono tutaj: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/.

Ale niedawno zostałem zaproszony, aby zobaczyć inny sposób.
Aby to zrobić, użyliśmy :
- 2 000 ml oleju A
- 3 060 ml metanolu
- 440 g kwasu siarkowego 98%.

Moją rolą było tylko słuchanie i robienie tego, o co mnie poprosiliśmy (nie ingerowanie w proces).
Jak to się stało:
- Najpierw umieściliśmy wszystkie składniki w zamrażarce, aby później płynniej reagowały z kwasem siarkowym.
- Następnie zmieszaliśmy olej z metanolem.
- Około 10-15 minut później, aby upewnić się, że roztwór jest bardzo dobrze wymieszany, powoli dodaliśmy kwas i kontynuowaliśmy mieszanie.
- Na koniec PH wyniosło 7,8. Umieściliśmy go w zamrażarce na 20 godzin.
- Ze względu na małą zamrażarkę, końcowa mieszanina została w niej pocięta na 4 części. Między końcem mieszania a momentem, w którym włożyliśmy ostatnią część do lodówki, PH wzrosło do 8,1.
- Z 2 litrowego zbiornika zrobiliśmy około 4,5 kg.

Byłem bardzo rozczarowany, ponieważ pojawiło się wiele pytań, ale ludzie, którzy mi to pokazali, nie są chemikami, po prostu postępują zgodnie z przepisem, który mają...

Więc po pierwsze, czy wiesz, czy jest to legalny sposób na zrobienie siarczanu amfetaminy z oleju a?

Nie robimy żadnej filtracji, resztki rozpuszczalnika mogą być nadal obecne i obniżać czystość?

Ph 7,8 jest wystarczające? Czy sposób, w jaki wraca do 8,1 jest problemem?

Końcowy wynik to biała przeszłość, ale lokalnie możemy zobaczyć żółtą / pomarańczową plamę (bardzo zlokalizowaną i nie wydaje się rozszerzać).


Być może potrzebujesz więcej informacji, których zabroniłem powiedzieć, po prostu zauważ mnie ;)

i jeśli ta sprawa była już w innym poście, naprawdę przepraszam za niedogodności!

Dzięki wszystkim!
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jasne, że to legalne, ale nie do zarabiania pieniędzy...
Użyłbym acetonu, szybciej wysycha, pozostawiając czysty suchy proszek, a nie mokrą pastę, która wysycha wiecznie.
Ph jest dobre, może kilka ml więcej kwasu siarkowego, aby cały olej został przekształcony i nie pozostawił zapachu w produkcie.
Pamiętaj, że siarka amfetaminy powinna być suchym proszkiem i nie mieć żadnego zapachu.
Powodzenia
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6.8/7 więcej kwasu siarkowego!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zazwyczaj uzyskuję około 6/6,5. Ale tym razem nie byłem MC.
Główną różnicą tym razem było pojawienie się żółtej plamki po zamrożeniu, być może mieszanie nie było idealne...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Prawdopodobnie głupie pytanie, ale czy powinienem zamrażać pod przykryciem czy bez?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Robię to bez pokrycia, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy jest aż tak duża różnica
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Jak gęsty filtr powinien być używany?
 
Top