Question Nowatorska synteza stymulanta fenyloetyloaminowego, którego nigdy nie widziałeś

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Przeglądałem więc pliki uzupełniające do (z jakiegoś powodu narzędzie do linkowania nie działa 🤔)https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2009/gc/b900750d/unauth#!divRelatedContent
I zauważyłem, że jest to prawidłowa reakcja, ale za nic w świecie nie mogę sprawić, by mój telefon pokazał mi jej zdjęcie po nazwie iupac. Pomóż mi, moje najlepsze przypuszczenia są na zdjęciu
6zjiVnd1hB
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
N-etylo-N-metyloanilina jest izomerem, w którym druga grupa metylowa jest związana z azotem zamiast z węglem beta. Widziałem scenariusze, w których ta substancja chemiczna byłaby również nazywana N-etylo-N-metyloaniliną. Powodem, dla którego cykloheksan jest aniliną, jest to, że amina znajduje się na pierwszym węglu. Jest to cykloheksyloamina z łańcuchem etylowym zawierającym 2 grupy metylowe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
To jest grupa fenylowa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Łatwo tak pomyśleć, ale po wypróbowaniu każdej konwencji nazewniczej, jaką mogłem wymyślić, zauważyłem pewien trend. Trendem była każda pojedyncza amina fenylowa. Aminę na łańcuchu bocznym, trzeci węgiel. Przyjrzałem się 100 związkom aminy fenylu i żaden z nich nie miał aminy na pierwszej pozycji. Następnie zapytałem Google
Co to jest cykloheksan z aminą. To anilina. Zdjęcie powiązane
G9gDSTJi82
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Wciąż nazywasz to cykloheksanem, gdy chodzi o benzen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Cóż, nie zgodzę się, ponieważ ma 3 wiązania podwójne, ale benzen jest cykloheksanem, ale ta konkretna substancja chemiczna to anilina, aka aminobenzen, benzyloamina lub fenyloamina. Zobacz poniżej. MYŚLAŁEM, że N-(PROPAN-2-YL)ANILINA będzie stymulantem, ale w rzeczywistości jest depresantem OUN.
 
Top