1-nitropropan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Cześć,
Mam produkt, który zawiera 1-nitropropan i nitroetan wraz z DCM.
Mój przyjaciel chemik wydawał się bardziej podekscytowany nitropropanem, ale jestem zdezorientowany, ponieważ nigdy nie widziałem go używanego w syntezach fenetyloamin (co jest tym, co mnie głównie interesuje - podobnie jak mój przyjaciel)
Jakieś pomysły? Czy myli go z 1-nitropropenem? Nie wiem, wątpię, że zna się na rzeczy i jest głównym współpracownikiem tutaj....
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mam pytanie. Czy mogę użyć aniliny zamiast n-butyloaminy w syntezie PN2P z nitroehanu i benzaldehydu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nie mam pojęcia na ten temat - sugerowałbym rozmowę ze starym dobrym przyjacielem, panem GPT!

Wiem, że octan amonu działa dobrze i jest łatwy do zdobycia (przynajmniej tam, gdzie jestem - przypadkowo kupiłem cholerne KILO rzeczy, których wątpię, czy kiedykolwiek użyję!!!).

Szczerze mówiąc, zrezygnowałem z tego wątku, gdy faktycznie destylowałem produkt i zdałem sobie sprawę, że według BP był to zasadniczo tylko DCM i nitroetan....

W zasadzie straciłem też chęć do robienia amfetaminy, ponieważ zdaję sobie sprawę, że jestem wściekle uzależniony - opiaty i benzo są poza kartami i TBH, za każdym razem, gdy używałem niepsychodelicznej amfetaminy, działo się to samo - nie spałem, dopóki WSZYSTKO NIE ZNIKNĘŁO!

Zasadniczo zdałem sobie również sprawę, że prawdopodobnie mam ADHD na krótko przed tym, jak wpadłem na pomysł zrobienia amfetaminy, ale szczerze mówiąc, NAPRAWDĘ nie sądzę, żebym miał wystarczającą kontrolę, aby używać jej medycznie.

Postanowiłem zachować nitroetan, który mam, na czas, gdy będę miał 3,4,5-tmoba, z którego zamierzam zrobić skaline.
Najpierw meskalina, potem eskalina, proskalina itp. przy użyciu aldehydów, które nabywam, aby stworzyć szereg tryptamin i zastosować je na rusztowaniu skaliny.
Wtedy i tylko wtedy, prawdopodobnie będę znudzony i spróbuję zrobić TMA.

To wszystko jest jednak bardzo odległe, ponieważ nie mam nawet żadnego 3,4,5-tmoba - wszystko, co mam w tej chwili, to trochę 2,5-DMOBA i szczerze mówiąc, amfetamina prekursora 2c NIE wygląda fajnie z opisu Shulgina!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
To naprawdę zły pomysł. Czat GPT po prostu wprowadzi Cię w błąd co do chemii.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Nitropropan nie jest używany w tajnych syntezach, o ile mi wiadomo.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oto moja bezsensowna opowieść o tym, jak atakuję te molekularne zagadki!

A tak na poważnie, to ilość wiedzy jaką można przyswoić w ciągu roku jest OGROMNA.

Minął rok, odkąd po raz pierwszy przeczytałem książkę Strike'a i nawet nie znam jej nazwy!
Najprawdopodobniej nazywa się Praktyczna synteza MDMA lub coś podobnego.
Cyfrowa kopia, którą mam, nie ma okładki i jest zapisana jako totalna synteza II, więc może być mieszanką nazwy LSD, którą napisał (która moim zdaniem jest całkowicie niepraktyczna, ale hej ho) - chodzi o to, że minął około 1 rok, odkąd dowiedziałem się, co do cholery oznacza "refluks"!!!

W tym czasie; podczas odstawiania benzo nauczyłem się DUŻO i na pewno wystarczająco dużo, aby wyprodukować DOSKONAŁE jasne białe kryształy n,n-DMT poprzez redukcyjną animację tryptaminy i szczerze mówiąc - krystalizacja za pierwszym razem była tak BITWA, że najwyraźniej robiłem przerwy na sen w nieodpowiednim czasie.
Druga próba, wydajność była podobna, ale wkład był mniejszy niż połowa tego, co włożyłem wcześniej - chociaż tym razem pozostały jako jasne białe kryształy, zamiast zmieniać kolor na czerwony podczas ekspozycji na powietrze.

Zdałem sobie sprawę, że chcę zrobić DET, a nie DMT - coś, czego jeszcze nie próbowałem, ale dopóki nie zrozumiałem w pełni procesu, nie byłem skłonny próbować niczego innego niż to, co mogłem przeczytać ze źródeł z pierwszej ręki - więc zacząłem od DMT, ponieważ jest O WIELE więcej opublikowanych syntezatorów!

W każdym razie, po przyjrzeniu się rzeczywistym strukturom i zainteresowaniu się Pihkalem, zdałem sobie sprawę, że struktury wydają się być prostsze - zauważyłem również, że wydają się krystalizować łatwiej.

W każdym razie, rant rant rant bez prawdziwego powodu, ale hej ho. To właśnie robię!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oto moja bezsensowna opowieść o tym, jak atakuję te molekularne zagadki!

A tak na poważnie, to ilość wiedzy jaką można przyswoić w ciągu roku jest OGROMNA.

Minął rok, odkąd po raz pierwszy przeczytałem książkę Strike'a i nawet nie znam jej nazwy!
Najprawdopodobniej nazywa się Praktyczna synteza MDMA lub coś podobnego.
Cyfrowa kopia, którą mam, nie ma okładki i jest zapisana jako totalna synteza II, więc może być mieszanką nazwy LSD, którą napisał (która moim zdaniem jest całkowicie niepraktyczna, ale hej ho) - chodzi o to, że minął około 1 rok, odkąd dowiedziałem się, co do cholery oznacza "refluks"!!!

W tym czasie; podczas odstawiania benzo nauczyłem się DUŻO i na pewno wystarczająco dużo, aby wyprodukować DOSKONAŁE jasne białe kryształy n,n-DMT poprzez redukcyjną animację tryptaminy i szczerze mówiąc - krystalizacja za pierwszym razem była tak BITWA, że najwyraźniej robiłem przerwy na sen w nieodpowiednim czasie.
Druga próba, wydajność była podobna, ale wkład był mniejszy niż połowa tego, co włożyłem wcześniej - chociaż tym razem pozostały jako jasne białe kryształy, zamiast zmieniać kolor na czerwony podczas ekspozycji na powietrze.

Zdałem sobie sprawę, że chcę zrobić DET, a nie DMT - coś, czego jeszcze nie próbowałem, ale dopóki nie zrozumiałem w pełni procesu, nie byłem skłonny próbować niczego innego niż to, co mogłem przeczytać ze źródeł z pierwszej ręki - więc zacząłem od DMT, ponieważ jest O WIELE więcej opublikowanych syntezatorów!

W każdym razie, po przyjrzeniu się rzeczywistym strukturom i zainteresowaniu się Pihkalem, zdałem sobie sprawę, że struktury wydają się być prostsze - zauważyłem również, że wydają się krystalizować łatwiej.

W każdym razie, rant rant rant bez prawdziwego powodu, ale hej ho. To właśnie robię!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ups. Podwójny post.
Tak, prawdopodobnie można to usunąć, ponieważ kiedy destylowałem produkt z 1-nitropropenem, nie wyglądało na to, że była to znacząca ilość.
Po prostu zdezorientowało mnie, gdy ktoś, kogo znam, kto produkuje psychodeliki, powiedział, że chce trochę....
Byłem zdezorientowany, po co.... Wiem, że pracował nad niektórymi benzofuranami, ale poza tym F wie!
To nie jest coś, czym się jeszcze interesowałem
 
Top