Kāpēc Eiropā nav grāmatzīmju?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kāpēc Eiropā nav grāmatzīmju? Admins atvainojiet, ja es šo tēmu atvēru nepareizajā vietā. Tātad. Kāpēc Eiropā viņi dārgumā ievieto tikai daudz pieredzes? Grāmatzīmes ir ērtākas un drošākas pārdevējam.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Grāmatzīmes = miruši pilieni ?

Ja tā, tad narkotiku pārdošana, izmantojot mirušos pilienus, notiek tad, kad runa ir par vairumtirdzniecību.
Ir arī dažas DNM, kas īsteno rīkus, lai organizētu mazumtirdzniecību, izmantojot mirušos pilienus.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jā, es esmu tikai no Krievijas. Es neprotu angļu valodu. Krievijā lielākā daļa pārdošanas notiek ar Hydra vietnes starpniecību. Šādā veidā notiek 95 % no visiem pārdošanas darījumiem. Vairāk nekā 100 000 pārdošanas darījumu dienā. Šī vietne darbojas jau 6 gadus. Vai jums vispār nav kaut kā līdzīga?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
828
Points
83
Es to redzēju spēlē narkotiku tirgotāja simulators (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Ir zināms, ka jūsu valsts ir pretiniece visiem, kas nav krievi, un tas traucē Hidrai kļūt par starptautisku lietu. Neviens neizmanto Hydra vismaz jūsu krievu valodā. Un pat krieviem ir grūti uzticēties tirgum, ko vada viņu pašu valdība. Es gribu teikt, ka vismaz ASV Baltā nama tirgus izmantoja XMR, lai apmānītu lietotājus, radot vispārēju viltus drošības sajūtu.

Niggaz ASV neuzticas nāves pilieniem, jo mēs ļoti labi zinām par videonovērošanas kamerām.

Apsveriet, vienīgais iemesls, kāpēc Hydra izklausās pēc lielākajiem tirgiem, ir uzpūsto viltus skaitļu dēļ.
Nekas nav tik ierasts, kā šķiet.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Skaitļi ir reāli. Reklāma bija ļoti liela. Krievijā par uzglabāšanu var saņemt 10 gadus. Tāpēc viņi pērk caur rokām tikai no draugiem. Un Krievijā nav citu šādu spēlētāju. Es strādāju pie hidras. Jā, hidra, visticamāk, ir Kremļa projekts. Taču tas nav vienīgais faktors, kāpēc Rietumu vietnes dzīvo mazāk nekā hidra. Hydra katru dienu strādā, lai nodrošinātu drošību. Un neuztur vienīgo serveri Latvijā kā hanzu.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tulkotāja tulko krietni kreisi, bet es domāju, ka jūs mani saprotat. Krievijā jūs varat pārdot tikai tumšajā tīklā. Sakarā ar stingrajiem likumiem.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es tajā strādāju par pārdevēju. Es dzīvoju šeit. Es zinu visu no iekšpuses. Kas ir jūsu lielākais resurss? Atsauci, lūdzu? Es gribu tikt pie jums.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Te jums nav jāsmejas, bet gan jāraud. Kad tie pārklāj jūsu vietni, tiek piespiedu kārtā konstatēts, ka neviens nav ievērojis drošības pasākumus. Serveri Latvijā. Tas nav mainījies. Izmantojot personīgo klēpjdatoru bibliotēkā netālu no mājām ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sūtīšana pa pastu parasti ir apgrūtināta. Mums ir 5 minūtes, un to nopirka manā apgabalā. Narkomāni vēlas paņemt nedaudz un nopirkt 1-5 gramus uz nakti. Bet galu galā tiek veikti 2-5 pasūtījumi vienā naktī.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Likumi tur ir aptuveni tādi paši kā ASV. Aizliegta ir tikai marihuāna, kā arī citas narkotikas. Par vienu džouta lietošanu piespriež naudas sodu, par trīs - cietumsodu.

PS: Tas ir Google ir laba angļu valoda )))))) un ne viņa ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Ķēdes analīzes pētnieki ir paredzējuši, ka, pietiekami daudz pudelīšu uz XMR rampām un ārpus tām, lietotājus var izsekot.
Paldies dievam, ka ir pietiekami daudz KYC/AML prasībām neatbilstošu biržu, lai viņi būtu aizņemti, praktizējot Coinbase, Kraken vai tamlīdzīgi.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Atceros, ka bija kāds demostrējums (augšupielādēts reddit), bet viņiem ir jāzina re*****imenta adrese, un vienīgais, ko viņi iegūst, ir _kad_ tas notiek. Bet pēc tam jūs varat nosūtīt monero uz citu monero adresēm, ko kontrolējat.

Es neesmu 100% pārliecināts, vai mēs runājam par to pašu ekspluatēt. Kopumā Monero joprojām ir visdrošākais cc tur.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero neapšaubāmi ir izglābusi daudzu dīleru dzīvības
 
Top