Question Kāds ir labākais metamfetamīna sintēzes veids plašā mērogā?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Sveiki visi, es gribētu uzzināt, kāds ir labākais metamfetamīna sintēzes veids (aptuveni 500 kg), liels paldies par informāciju.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
lētākais un ātrākais būtu griešanās ar sērskābi, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Piedodiet, vai jūs izmantotu to pašu metodi, kas ir šeit forumā, lai no 2p2 ar alumīnija amalgamēšanas palīdzību izgatavotu metamfetamīnu?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Man šķiet, ka kāds, kas uzdod šo jautājumu, nav tam gatavs...

Nīderlandē lielie suņi izmanto Leikarta reakciju un dārgmetālu katalizatora hidrogenēšanu. Es lasīju ziņojumu, ka īpaši populāra ir dārgmetālu katalizatoru izmantošana, un lasīju ap 10 gadiem atpakaļ, kur viņi atrada kannas ar ūdeņradi, ko izmanto šim ceļam. Es uzskatu, ka tas ir populārs, jo tas ļauj pārstrādāt vairāk amfetamīnu vienlaicīgi nekā citas metodes, izmantojot tāda paša izmēra reakcijas trauku.

Tagad es vairāk runāju par mdma, bet dārgmetālu katalizatoru izmantošana mdma ir līdzīga metamfetamīnam.

Tāpēc izpētiet dārgmetālu katalizatoru izmantošanu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Pavisam nesen sāku pievērsties dārgmetālu katalizatoriem, jo tie ir daudz efektīvāki, ja tiek veikti pareizi. Problēma ir tā, ka neesmu atradis nekādas labas vadlīnijas par to, pat youtube ir tikai pāris video. Vai kāds var ieteikt kādu labu mācību materiālu? Būtu pateicīgs par PM vai komentāriem šeit.

Vēl: visvienkāršāk būtu kaut kā dabūt H2 gāzes balonu, kas teorētiski ir pieejams, cik man zināms, tam nav nekādu ierobežojumu, lai gan tas ir diezgan bīstami, ja ar to rīkojas nepareizi. Tomēr es esmu mēģinājis pasūtīt H2 gāzes balonu, un neviens no interneta veikaliem neatbildēja (mēģināju 2). Vai kāds zina kādu labu veidu, kā to dabūt?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Izveidojiet savu h2 .... 🤷‍♂️

Kā?

Ielasiet to Google... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Iespējams, jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot uzņēmumu, kuram ir leģitīms ūdeņraža kannisteru pielietojums, un no turienes doties tālāk. Tonas vietu nepārdos privātpersonām, bet pārdos uzņēmumiem, un dažas no tām nosūtīs tikai uz komerciālām adresēm.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Jūs varētu sekot NAZI METODEI;
  1. D-PSEIDOEFEDRĪNS
  2. Hidrojodskābe

  3. Sarkanais fosfors
Sarkanais fosfors:
  • Pazīstams arī kā "Red P", "Tweeker" vai "Mexican National".
  • Efedrīns vai pseidoefedrīns tiek reducēts ķīmiskā procesā, izmantojot sarkano fosforu un hidriodskābi, lai veidotu d-metamfetamīnu.
  • Bīstamība: Sarkanais fosfors ir ļoti nestabils: neliela berze izraisa aizdegšanos, un, ja tas pārkarst, var rasties nāvējoša fosfīna gāze. Simptomi var būt: elpas trūkums, galvassāpes, dubulta redze, trīce, dzelte un plaušu tūska. Plaušu toksicitāte var rasties uzreiz vai var aizkavēties pat 18 stundas vai ilgāk.
Metamfetamīna ražošanā tiek izmantotas arī vairākas citas ķīmiskās vielas, taču tās nevar iegādāties dabiskā veidā. Tāpēc kā aizvietošanas avoti tiek izmantoti daudzi automobiļu un/vai sadzīves ķīmiskie produkti:

  • Acetons: nagu lakas noņēmējs.
  • metanols: bremžu tīrīšanas šķidrums
  • benzols: lakas, lakas, lakas
  • Ēteris: startera šķidrums
  • hidriodskābe: brauktuvju tīrīšanas līdzeklis
  • Joda kristāli: antiseptiķi
  • litija metāls: litija baterijas
  • sērskābe: peldbaseinu tīrīšanas līdzeklis
  • nātrija hidroksīds: drenāžas tīrīšanas līdzekļi, sārmi
  • Sērskābe: akumulatoru skābe
  • Toluols: krāsu atšķaidītāji
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Vai jūs varētu izmantot avotu apgalvojumam par jodūdeņražskābes izmantošanu brauktuves tīrīšanai?

Esmu diezgan pārliecināts, ka jūs domājat sālsskābi.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Jūsu labākā izvēle būs Al/Hg. Nīderlandē vajadzētu būt viegli pieejamam P2NP. Jūs varat izmantot metāla reaktorus, tomēr tie būs jāpārklāj ar epoksīdsveķu pārklājumu, citādi skābe izēdīs reaktoru pēc aptuveni 3-5 reakcijām (jūs nevēlaties būt klāt, kad tas notiks). Ja vēlaties mazāku un lielu apjomu, varat vienkāršot lietas ar 200 litru stikla reaktoriem, tomēr vienā partijā varēsiet iegūt tikai aptuveni 7,5 kg P2P. Mēs izmantojām 20L karbošus ar plastmasas šļūtenēm, kas no karboša savienotas ar stikla adapteri, un HCl pievienojām lēnām, pa maziem soļiem. Kad viena karbaja bija pievienota, mēs pievienojām otru. Tad pievieno NaOH, lai visu bāzētu, un lielu daudzumu ūdens, kas pietiekami atdzesē reakciju, lai varētu pāriet uz destilāciju. Mēs izmantojām pagarinātāju kolonnu, lai cīnītos ar izšļakstīšanos atpakaļ, un destilējām P2P ar tvaiku tieši no kolbas. Tas ir viens no pudeles kakliņiem, mēs izmēģinājām peristaltiskos sūkņus, toluola ekstrakciju... galu galā destilācija būs jāveic 8 stundas. Tas ir labākais. Ja esat efektīvs un dienu sākat agri, varat pabeigt 12 stundās.

Lielāko daļu reaģentu kolbā ievietosim iepriekšējā vakarā. Pēc destilācijas mēs gaidītu, kamēr kolba atdziest, pievienotu nedaudz ūdens, kad esam pārliecināti, ka kolba nesaplaisās, un izsūknētu no kolbas visus sūdus ar pāris skalošanas reizēm un nedaudz skābeņskābes šķīduma. Tīrīšana notiek uz vietas. Jums nav jānojauc neviena iekārta. Iedomājieties, ka, darbojoties 4 reaktoriem un 4 dienas pēc kārtas, jūs beigās iegūstat 120 kg P2P. Šī reakcija ir briesmīga nelielā mērogā. Tiklīdz jūs to patiešām mazināsiet, jūs iemācīsieties to iemīlēt, un iznākums palielinās. Ja jūs izvēlaties kaut ko tādu kā metāla reaktors, tas ir vēl labāk, bet jūsu aprīkojums var beigties ar vienreizēju izmantošanu. Tā gandrīz lineāri mainās, nekādu pārsteigumu nav.

Diemžēl ar Al/Hg nav tik vienkārši. Viss, kas par to pieejams tiešsaistē, ir gandrīz viss nepareizs. Daudzas lietas attiecas uz MDMA, bet ne tik daudz uz metamfetamīna ražošanu. To var ievērojami mērogot, ja ir pareiza izpratne par to, kā izveidot katalizatoru un kā to ievadīt reaktantiem. Mazākos lielos mērogos to var izdarīt ar tiem pašiem 200 l stikla reaktoriem ar vairāk nekā 90 % iznākumu. Lai sasniegtu šādu iznākumu, reakcijai jābūt vardarbīgai. Folija nedarbosies. To var veikt arī 220 litru metāla mucās, pat bez sajaukšanas ar 73-78 % iznākumu un nedaudz aizvērtiem vākiem.

Visu izšķir reakcijas trauka forma, kā tas spēj noturēt spiedienu un cik daudz šķīdinātāja Al uz Hg. Lielā metāla reaktorā tas arī ir lieliski, bet amalgama būs jāveido atsevišķi citā traukā un jāpievieno Šifa bāzei īstajā laikā. Ja jūs rūpējaties par savu reaktoru, varat arī noskalot Al pēc tā aktivizēšanas ar spirtu, lai atdalītu lielu daļu HgCl2. Labākā daļa: ja tas tiek darīts pareizi, nav nepieciešams ārējs karstums. Pievienojiet toluolu un sūknējiet, izmantojot peristaltisko sūkni.

Gāzēšanu veic, uzpildot 200 litru reaktorus ar sērskābi un lēni maisot pilinot HCl, kas caur CaCl kolonnu nonāk 220 litru plastmasas mucās (ar iespēju atvērt vāku), kas novietotas uz mucu ratiņiem. Izmantojiet vairākas iekārtas un mucas. Izmantojiet peristaltisko sūkni, lai šķidrumu/ kristālus atkal iepildītu galda bunkurā. Noskalojiet ar acetonu un atkārtojiet gāzēšanu.

Labākā metode.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Man ir daži jautājumi, uz kuriem ceru, ka jūs spēsiet atbildēt

Kāda veida epoksīdsveķi?

Vai jums ir vēl kāda informācija par 55 galonu mucas izmantošanu kā reaktoru? Es domāju par paštaisītas destilācijas kolonnas uzstādīšanu uz 55 galonu mucas, lai es varētu visu izdarīt vienā reizē, reakciju, destilāciju, visu.

Kāda ir laba šķīdinātāja un Al attiecība pret Hg?

Jūs minējāt, ka ir svarīgi, kā pievienot katalizatoru (es domāju, ka tas nozīmē amalgamu). Vai varat sniegt vispārīgu norādi par to, kā vajadzētu pievienot katalizatoru?

Paldies!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Jums jāpatur prātā šādi mainīgie lielumi

  • tilpums jeb "telpa", kurā Al var mijiedarboties ar HgCl2
  • Al virsmas laukums
  • laiks, kas nepieciešams amalgamācijai
  • izmantotā šķīdinātāja tilpums
  • izmantotais šķīdinātājs
Tāpēc šķīdinātājam vienmēr (un es domāju vienmēr) izmantojiet metanolu. Tas ir vienkārši un vienkārši.

Pārējie mainīgie lielumi ir atkarīgi viens no otra. Vienīgais mainīgais lielums, kas jums būtu jāsaglabā nemainīgs, ir Al. Kad esat noskaidrojuši nosacījumus, kā jūsu Al avots reaģēs ar HgCl2, varat turpināt darbu ar vajadzīgo šķīdinātāja tilpumu un Al:HgCl2 attiecībām.

Kopumā vēlaties, lai vieta, kur Al un HgCl2 saskaras, būtu ļoti maza. Apaļdibena kolba to viegli panāk, jo tās apakšdaļa saraujas.

Straujas reakcijas noturēšana ir tad, kad jūs panākat augstu iznākumu. Ar reaktora kolbu vai kolbu ar apaļo dibenu, kurā vienīgais izplūdes avots ir viens vai divi kondensatori, var radīt pietiekamu spiedienu, lai sasniegtu 90-92 % iznākumu.

Jūs varat arī radīt pietiekamu spiedienu, lai spirts vairs nenokļūtu kondensatoros, un kāds no jūsu darbiniekiem nolemj atvienot elektrisko lentu ap aizbāzni, lai samazinātu spiedienu, un izdara salto atpakaļ, kopā ar 45/50 aizbāzni izšaujot līdz griestiem un izšļakstot veselām dūņām, no kurām liela daļa nokrita uz viņa 3M 7800 sērijas respiratora viziera. Kaut kā izdevās sasniegt 77 % iznākumu.

Tagad atgriežamies pie jautājuma par bungām. Es nekad neesmu mēģinājis bungas hermetizēt vai darīt to, ko jūs iesakāt. Tas varētu izdoties, es to būtu mēģinājis, bet mana pensionēšanās nāca agrāk. Noteikti ir vērts pamēģināt.

Tagad padomājiet par bungas formu. Tā ir plata. Ja vēlaties izveidot katalizatoru bungādē, iespējams, nāksies to noliekt, lai skaļums būtu neliels. Katalizatoru var izveidot arī lielā vārglāzē vai erlendmeijera traukā un iepildīt to jau izveidotajā Šifa bāzē, kas atrodas bungādē.

Jūs nesasniegsiet 90 % + iznākumu, bet tas ir pieejams un viegli iegādājams reakcijas trauks.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kāds no tiem ir labākais lielam mērogam? fenilp etiķskābe+ svina acetāts vai p2np+fe/HCl🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Var izmantot metāla reaktorus, tomēr tie būs jāpārklāj ar epoksīda pārklājumu).



Vai jūs zināt, kur tos varētu atrast?

Vai jūs varētu ievietot saiti?

Paldies !
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Man šajā ziņā vislabāk noder vietējie kontakti, bet varbūt ne jums. Es iepirktu no vietām, kas iepērk un atjauno rūpniecisko procesu iekārtas. Daudzkārt viņi mīl skaidras naudas darījumus, jo ir iegādājušies lielas partijas izsolēs no slēgtām ražotnēm, un ne viss inventārs ir uzskaitīts.

Ja vēlaties kļūt nopietns, būtu prātīgi galu galā pašam kļūt par vienu no šiem piegādātājiem vai iecelt kādu šajā amatā. Patiesībā tas ir diezgan labs bizness. Jūs atradīsiet lielas izsoles, kas ir uzskaitītas, un tās ļaus jums veikt iekārtas apskati, lai pēc tam pieteiktu piedāvājumu. Mans puisis interesējās par ģeneratoriem, un uz laboratorijas stiklu vienmēr skatījās kā uz pē*****asākumu. Tas bija gandrīz bez maksas. Es runāju par 22L, 50L kolbām, dažreiz reaktoriem, Heidolph virszemes maisītājiem utt... utt.

Daži piemēri ir LabX. Es ne vienmēr iesaku jums iegādāties no šīs vietnes, es to darīju daudzas reizes, bet es nebiju ASV, un man bija uzticami uzņēmumi, lai saņemtu.

Ar šiem puišiem, kas pārdod lietotas tehnoloģiskās iekārtas, galu galā sazinās policija, kad viņu uzņēmuma informācija tiek atrasta notvertā narkotiku laboratorijā. Jums tas ir jāpatur prātā un jābūt uzmanīgiem.

Es būtu piesardzīgs, pērkot pilnīgi jaunus reaktorus un procesu iekārtas tādās attīstītajās valstīs kā Kanāda un ASV. Es pazinu personu ar atbilstošām licencēm un reālu uzņēmumu, kas iegādājās vairāk nekā 50 000 dolāru vērtus reaktorus no Kalgari, Albertas štatā esoša uzņēmuma, un pret viņu tika veikta izmeklēšana un viņš tika arestēts. (nodarbojās ar efedrīna ekstrakciju no efedras).

Tāpēc pat "aizsegs", kā daži cilvēki uzskata, var būt ilūzija. Viņš maksāja ar bankas pārskaitījumu no sava uzņēmuma konta, un viss bija bez aizspriedumiem. Uzņēmums saņēma viņa naudu, izpildīja pasūtījumu, un informācija tika nodota policijai. Viņiem tā ir vienkārši pavediens, ko ir vērts izmeklēt.

Visdrošāk ir izpētīt tehnoloģiskās iekārtas pārtikas/kosmētikas un nefarmaceitisko produktu jomā. Pamata sajaukšanas tvertnes ir pieejamas piena/siera un kosmētikas produktu nozarē. Tās var pārveidot, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī tās var izmantot kā piegādātās. Tās tiešām nav dārgas, bet nav tik izturīgas.

Tāpēc, veicot liela mēroga darbus, jūs vēlaties izvairīties no noteiktiem "pudeles kakliņiem", piemēram, karstuma piemērošanas un darba zem spiediena, gāzes atmosfērā utt.

Tāpēc man šīs idejas par katalītisko hidrogenēšanu patiešām lielos apjomos šķiet amizantas.

Tagad par P2NP -> P2P, iespējams, ar NaBH4 vai ar Fe/HCl. Pēdējā gadījumā būs vajadzīgs siltums. Var izmantot propāna sildītāju, ja vien tuvumā nav šķīdinātāju. Ja ūdens temperatūra būs aptuveni 80C, pievienojot skābi, temperatūra tik un tā paaugstināsies.

Ja jūs pirmo reizi ieejat šajā izmēģinājuma iekārtas pasaulē, iegādājieties metāla atvērtu 220 litru mucu ar epoksīda pārklājumu, mucas sildītāju, mucas ratiņus un augšējo maisītāju. Jums būs nepieciešams arī peristaltiskais sūknis un atbilstošas caurules.

Pēc tam jums būs jāapmeklē mehāniķis un jāmēģina pārveidot augšējo daļu, lai uzlabotu atloku, kā arī atrast labāku O-veida gredzenu, kas ir ķīmiski izturīgs. Vai arī vienkārši izgatavot jaunu virsmu. Lai varētu pareizi kustināt dzelzi, sajaukšanas lāpstiņa būs jāpārklāj ar epoksīdsveķu vai jāizgatavo īpaša.

Ja nevēlaties ar to visu nodarboties, šī sistēma darbosies Al/Hg samazināšanai bez sajaukšanas.

Atkal es sāku un tas beidzas blogā.

Uzrakstiet man PM, un es jums iedošu saiti uz bungas un visiem piederumiem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Vislabāk sintēzi mērogot pēc Leikarta metodes, ja nepieciešams iegūt 100+ kg
Taču šai metodei ir daudz trūkumu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Jā, mīnusi ir visdārgākais darbs un ārkārtīgi rūpīgi reakciju nosacījumi ..
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Es vienkārši saku Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kā jūs domājat?

Ādama katalizatoru vai varbūt platīnu uz oglekļa?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Izklausās, ka jums, iespējams, nevajadzētu veikt tik plaša mēroga reakcijas IMO nav vienkārši vienkārša vienkārša un pārsniedz "vairuma" cilvēku algas līmeni.
 
Top