Question Kāds ir labākais MDMA ķīmiskās sintēzes veids komerciāliem mērķiem Eiropas tirgū?

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Man ir vajadzīga tāda pati informācija, bet līdz šim es saņēmu nākamo informāciju.

Labākais drošais veids ir ņemt PMK (pulveri vai vasku) CAS: 28578-16-7 un hidrolizēt to, lai iegūtu MDP2P (CAS: 4676-39-5).

Šādā veidā es pārveidoju PMK etilglicidāta pulveri CAS 28578-16-7 par PMK eļļu (MDP2P; CAS 4676-39-5).

pmk etilglicidāta pulveris CAS 28578-16-7 1 kg.
naoh 240g fermentēts H2O 1400ml ielej pmk etilglikidātu CAS 28578-16-7
NaOH+H2O reflukss 80C 1 h. Pēc 1 stundas atdzesē līdz istabas temperatūrai.

Visu sastāvdaļu maisījumam apaļdibena kolbā uz ledus pievieno 728 ml 33% HCL. Pievienojot visu HCL, refluksa temperatūra 80C 1 h.
Pēc 1 stundas atdzesē līdz istabas temperatūrai.

Atdalīt ūdens slāni, eļļas slāni paturēt apakšā.

Cepamā soda 200 g + H2O 2000 ml
Eļļas slāni ielej 200 g cepamās sodas + 2000 ml H2O maisījumā.
Maisot maisīt 6-10 minūtes, pēc tam pārtraukt.

Atdaliet ūdens slāni, eļļas slāni paturiet apakšā.

Pievieno 1 litru dcm eļļas ekstrakcijai ūdens slānī.
Eļļu, kas ekstrahēta ar dcm no ūdens slāņa, sajauc ar eļļas slāni.
un žāvē ar bezūdens nātrija sulfātu.
DCM iztvaicē vārglāzē.

Saņemtā PMK eļļa (MDP2P; CAS 4676-39-5) 550 g pmk etilglikcidāta pulvera CAS 28578-16-7 1 kg.

pirmais posms, pārveidojot pmk par mpdp2p.....

e un naoh bikarbonāta šķīdumi parādīs, kā pagatavot 35% šķīdumu.

1 kg pmk labi ekstrahēts no vairāk nekā 500 ml mdp2p.... atkarīgs no tā, cik daudz vēl ekstrahē ar dcm.

šajā pmk pārvēršanas mdp2p posmā būs brīdis, kad pudele būs jāatstāj 0 grādu temperatūrā .... to darīsiet ar ledus vannu ap glāzi .... sintēzes aprakstā es jums nosūtīšu sīkāku informāciju...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Domāju, ka ir kādi ziņojumi, ko izdeva Nīderlande vai kāds tur, kas tajā iedziļinās. Esmu dzirdējis, ka Leukarta un dārgmetālu katalizatoru hidrogenēšana ir veids, kā to dara lielie suņi.
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Ja vēlaties zināt holandiešu valodu (aukstā versija), dm me ☺️
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
jā, es strādāju ar platīnu... 1 kg uz 1 tonnu pmk
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Vai tas ir platīns uz oglekļa? Cik procentu?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Cik liela ir jūsu hidrogenēšanas ierīce? Vai jūs izmantojat kratītāju vai tikai maisāt?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
kas, pie velna, ir katalizators hidrogenēšanā, es meklēju informāciju, bet joprojām nesaprotu, vai tas ir ķīmisks produkts, kas paātrina kādu ķīmisku procesu?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Tieši tāds ir katalizators. Bez tāda metāla kā palādijs, platīns jūs nevarēsiet hidrogenēt nevienu PMK, izgatavot nevienu mdma
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Es nosūtīju nepareizu atbildi, atvainojiet.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Katalītiskā hidrogenēšana būs pārlieku sarežģīta un nebūs kaut kas tāds, ko jūs iemācīsieties no rokas vai viegli. Es neredzu, kā tā varētu būt tik populāra reakcija lielās laboratorijās.

Izmantojiet NaBH4 reducēšanu, īpašas iekārtas nav vajadzīgas. Lielākā daļa pērk tādas lietas kā CAS: 28578-16-7 un diezgan viegli pārvērš to PMK. Jums būs vajadzīga vakuumdestilācijas iekārta. Attiecībā uz reālo MDMA ražošanu jums būs nepieciešams metilamīns alkoholā vai metilamīna HCl. Tad jums vajadzētu atrast veidu, kā abus sajaukt metanolā, vienlaikus saglabājot zemu ūdens veidošanos un absorbējot to ar silikagelu vai citu metodi. Tad jūs vienkārši pievienojat NaBH4, kas ir pulveris, reakcijai maisot. To veic apmēram 8 daļās, pārliecinoties, ka tas paliek vēss. Kad reakcija ir pabeigta, to nodzēš ar nelielu daudzumu skābes vai lielu daudzumu ūdens.

Jūsu MDMA ir eļļas veidā, un jums ir jāizlemj, vai visu pārpludināt ar ūdeni, lai metanols vairs nešķīdinātu MDMA. Tad to ekstrahē ar toluolu. Vai arī reakciju destilēt un vakuumdestilēt MDMA eļļu.

Tas dos jums priekšstatu par visvienkāršāko veidu.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
PMK u.c. izejvielu piegādātājs, šī sērija ir mūsu galvenais produkts
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Personīgi SWiM dod priekšroku metanolamīnam (gāzē MeOH) + NaBH4 no MD-P2P lielākā mērogā. Tomēr mazākā mērogā Al/Hg ar nitrometānu (tā vietā, lai tieši izmantotu metilamīnu!) ir patiešām tīrs un vienkāršs ceļš no ketona uz sekundāro amīnu. Ieguvumi ir ļoti labi, izmantojot abas metodes.

Ar labiem sveicieniem,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Imo, leikarts ir vislabākais lielam mērogam. Katrā oficiālā dokumentā par nelegālo narkotiku ražošanu vienmēr ir minēts lecukars.

Viegli palielināt, vienkāršas sastāvdaļas (amonija karbonāts un skudrskābe).
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Patiesībā daudzkilogramu partijām es neizvēlētos Leikarta reakciju. Puskilogramam es redzu, ka tā darbojas, bet rūpnieciskā mērogā jums, iespējams, vislabāk derētu NaBH4 vai LAH, kam seko Al/Hg. Iespējams, es kļūdos, bet SJO NaBH4/metilamīns metanolā, iespējams, ir vislabākais veids rūpnieciskai ražošanai no visām sintēzēm, ar kurām SWiM ir personīga pieredze.

Sirsnīgi sveicieni,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Esmu diezgan pārliecināts, ka holandiešu zāļu laboratorijas izmanto leikartu milzīgās daudzkārtējās, daudzkilogramu partijās. Jā, tas ir neefektīvi un ar zemu iznākumu, bet tas ir vienkārši, un reaģenti ir lēti un viegli iegūstami. Skudrskābe un amonija karbonāts ir viegli iegūstami, un ar tiem var aizstāt metilamīnu, ko var dabūt, tāpēc tas ir ļoti populārs.

Tas viss ir balstīts uz ziņojumiem no ES.
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jā, tā, bez šaubām, ir kārtīga reakcija. SWiM to pirms kāda laika darīja ar amonija formātu, bet es pieņemu, ka tā bija tikai pārrakstīšanās kļūda attiecībā uz karbonātu. Ieguve patiesībā ir diezgan pieklājīga, es tikai domāju, ka ir labāki veidi multikilosam. Leuckart būtu kaut kur pa vidu.

SWiM iepriekš sniedza konsultācijas ārzemēs kādam tīklam, kas nodarbojās ar regulāru amfetamīnu ražošanu, un viņi faktiski veica Al/Hg ražošanu tieši no P2NP milzīgos apjomos, iespējams, ne ideāli, bet tas darbojās, un ražošana bija ļoti ātra. Tāpēc es domāju, ka viss ir iespējams ar pietiekamu pielāgošanu. :)
 
Top