[Atjaunināts] Ieteikumu sistēma!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63

🗣️Sveiki!


Jūsu draugi vēl nav ieradušies? Ir pienācis laiks to labot! Uzaiciniet šeit savus draugus, aiciniet uz forumu savus pazīstamos pārdevējus!
Izveidosim omulīgāko kopienu!
🚀🚀🚀

Mēs esam atjauninājuši savu ieteikumu sistēmu. Jūs varat saņemt no 50 līdz 100 % no Foruma peļņas par veiksmīgi izpildītiem pasūtījumiem.

🤖Kā tas darbojas?

  • Ja Jūs uzaicināt uz Forumu lietotāju, kurš veic pirkumus. Jūs saņemsiet 2,5% (50% no mūsu peļņas) no katra viņa pasūtījuma.
  • Ja Jūs uzaicināsiet uz Forumu lietotāju, kurš ir kļuvis par pārdevēju un veic pārdošanu. Jūs saņemsiet 2,5 % (50 % no mūsu peļņas) no katra viņa pasūtījuma.
  • Ja jūs uzaicināsiet gan pārdevēju, gan pircēju, jūs saņemsiet visus 5% no pasūtījuma.

Lapā uzaicināt cilvēkus jūs redzēsiet visus uzaicinātos lietotājus, kā arī varēsiet novērot katra uzaicinātā lietotāja rentabilitāti.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
ļoti jauka iespēja mums . paldies.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
34
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Tagad, kad kopīgojat savu ieteikuma saiti BB, jūs automātiski saņemat kredītu. Izmaksa ir pieejama no 100$! Izmēģiniet!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

I experince issues wirh promoting other forums but let's discuss this in October when your admin finds time.

Es neapspriedīšu šeit visu detalizēti, bet nākotnē es sagaidu, ka reklāmas tp atkal tiks apmaksātas avansā.. Ja BTC būtu hit zems, jūs varat aslo maksāt, izmantojot kredītkarti annd daži vairāk.

Es uzņemos pilnu risku, piedāvājot Pay Per Click risinājumu un piedāvās jums atmaksāt jums, ja nbody vajadzētu noklikšķināt uz reklāmas. Tas ir unikāls jūs neatradīsiet labāku piedāvājumu jebkur.

Es nevēlos, lai jūsu reklāma tiktu rādīta visu laiku, mēs reizi pa reizei veiksim pārtraukumus. Tomēr es labprāt uzklausīšu jūsu idejas par ilgtermiņa pasūtījumiem (ne vairāk kā 6 mēnešus pēc kārtas, maksājot avansā.

Pašreizējā kavēšanās nav īsta problēma, bet man arī nepieciešams plānot budžetu.

Es nosūtīšu jums e-pastu ar sīkāku informāciju un gaidu no jums atbildi.

LAIMĪGAS DIENAS :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vēl viena lieta: Jūsu vadītājs man piedāvāja piedalīties forumā un, piemēram, dalīties un atjaunināt šeit uzticamo piegādātāju sarakstus. Es to darītu bez maksas, bet tikai ar nosacījumu, ka jūs svītrojat no sarakstiem visus zināmos krāpniekus.
 
Top