Jautājums par devu [Mana sliktākā pieredze ar narkotikām]

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
21
Reaction score
37
Points
13
Lietojot zāles, ir tik daudz mainīgo lielumu, kas var izraisīt traģēdiju; tieši tāpēc es galu galā uzrakstīju veselu grāmatu par šo tēmu. Tomēr, vēlreiz pārskatot daudzās katastrofas-klases, kurās es personīgi iesaistījos, visbiežāk sastopamais saucējs ir saistīts ar devu: es bieži vien lietoju pārāk daudz.

Turpmāk es atkārtoti pievienoju rakstu, ko nesen ievietoju vietnē Substackpar savu sliktāko pieredzi ar narkotikām. Tas bija iecerēts nedaudz vieglprātīgi, lai kalpotu vispārējam vēstījumam par to, ka kaitējuma mazināšanas process ir būtisks, taču no tā pamattēla, ka es vairākkārt nespēju ierobežot savu apetīti, ir grūti izvairīties.

Pastāv arguments, ka gandrīz jebkura narkotika ir relatīvi droša, lietojot pietiekami mazu devu, taču tāpat dažas narkotikas ir daudz vairāk pakļautas nelaimēm nekā citas. Iespējams, labs piemērs ir muskatrieksts un salvinorīns A: pārkāpt slieksni, nekrītot bezdibenī, mēdz būt ārkārtīgi grūti. Vēl viens piemērs, protams, ir tīrības atšķirības.

Paturot to visu prātā, es domāju, ka raksts varētu būt interesants šeit. Savā aizstāvībai tomēr vēlos uzsvērt, ka tagad esmu daudz stabilāks un saprātīgāks nekā toreiz. :)

Es lietoju 182 narkotikas: Kuras no tām bija vissliktākās?

Daži cilvēki uzskata, ka es kā "Narkotiku lietotāja Bībeles" autors, lietojot 182 narkotikas, vienmēr esmu bijis drošības un labas prakses iemiesojums. Tomēr nekas nevarētu būt tālāk no patiesības.

Pirms pāris mēnešiem sociālajos plašsaziņas līdzekļos publicēju savu iecienītāko narkotiku sarakstu. Pēc tam man tika jautāts, patiesībā diezgan daudz reižu, kuras ir manas vismazāk iecienītās: būtībā, kuras narkotikas izraisīja sliktākos pārdzīvojumus. Lūk, lūk, mēs esam šeit.



Mana ceļojuma sākumā manas zināšanas par kaitējuma mazināšanu nebija lielākas par vidējā šī raksta lasītāja zināšanām. Tam bija jābūt milzīgam mācību darbam, un tāpēc grāmata ir pilna ar piemēriem, kas līdzinās tam, kā to nedarīt. Patiešām, viens no iemesliem, kāpēc es iekļāvu pieredzes ziņojumus, bija ilustrēt cilvēciskās kļūdas, kas ir pārāk izplatītas.

Katrā no turpmāk minētajiem kopsavilkumiem ir sniegts viens piemērs. Tie ir tikai pusducis kļūdu, kuras man sagādāja pilnīgu haosu un kuru rezultāts nebūt nebija laimīgs.

Konteksta labad jāprecizē, ka šīs kļūdas es pieļāvu pats 12-15 gadu laikā. Lielāko daļu no tām es varēju dokumentēt un detalizēti aprakstīt to iedarbību laikā, kad es tās izjutu: vai nu rakstiskās piezīmēs, vai ierakstot savā telefonā. Tas, protams, ne vienmēr bija iespējams, jo dažkārt es biju pārāk neziņā, traumēts vai citādi iesaistīts.

Visbeidzot, man vajadzētu izteikt dažus retrospektīvus novērojumus par to, kas aprakstīts turpmāk. Pirmā neveiksme bija absolūti saistīta ar narkotiku raksturu. Otrais (sintētika) arī daļēji bija saistīts ar tās dabu. Pārējie un citi grāmatā aprakstītie gadījumi lielā mērā bija saistīti ar manu paša neprasmi un pašapmierinātību.

Sāksim tālāk...

--

1. Muskatrieksts

Šis atgadījums notika pirms daudziem gadiem: Man bija 21 gads, es biju jauns un (narkotiku) naivs. Biju lasījis, ka muskatrieksts var izraisīt reibumu, un tieši tā es to arī pamēģināju. Es uzskatu sevi par laimīgu, ka esmu dzīvs. Delirijs nav ceļojums, tas ir murgs. Man bija slikti, reibonis, slikta dūša, slikta dūša, pukstoša galva, halucinācijas un rāpošana uz rokām un ceļgaliem, kas šķita kā elles mūžība. Es neatguvos veselu nedēļu. Mācība: izpētiet visu, ko lietojat, un nekad nepieskarieties šīm lietām. Tā ir inde.

2. 5f-AKB-48

Sintētisko kanabinoīdu smēķēšanas sākumposmā es izmēģināju nesen izlaisto zīmolu Magic Dragon. Nekas briesmīgs: tas ir noīds, tad kas gan varēja notikt nepareizi? Atbilde bija viss. Tas bija tālu no oriģinālās sintētiskās zāles spice (JWH 0018) un vēl tālāk no pašas marihuānas... to es sapratu, tiklīdz mani pārņēma neviltotas bailes un paranoja. Es paklupu gultā un gulēju embrionālā pozā, domādams, ka šoreiz tiešām esmu to izdarījis, un cerēdams uz cerību, ka tas drīz beigsies. Šķita, ka tas turpināsies mūžīgi, bet galu galā tas patiešām beidzās.

3. Salvia Divinorum [Salvinorīna A ekstrakts]

Šis neapšaubāmi ir daudzu cilvēku sarakstā, bet man pašam to pastiprināja tas, ka es domāju, ka tas ir tikai vēl viens sintētiskais kanabinoīds. Es dziļi ieelpoju no bongas; un gandrīz uzreiz realitāte pazuda. Es jutos tā, it kā mana dvēsele būtu iesūkta bezdibenī, un man nebija ne jausmas, kas, pie velna, notiek. Es tikai gribēju izbēgt no elles un atkal kļūt par sevi normālu, jo izmisīgi kaulējos par savu dzīvību ar, šķiet, ļaunprātīgu klātbūtni. Baidījos, ka man varētu būt neatgriezeniski bojātas smadzenes un ka es varētu nekad neatgūties. Apkaunojoši, bet vēlāk biju pietiekami muļķīgs, lai ticētu, ka to izraisīja šoks, un vēlāk atkārtoju šo vingrinājumu. Tas nekādi neuzlabojās.

4. 5-MeO-DALT

Diezgan labdabīgs viegls psihedēliķis parasti nav traumu iemesls, ja vien jūs neizrādāt pilnīgu pienācīgas uzmanības un uzmanības trūkumu. Es nosvēru savu 10 mg devu uz svariem, un uz displeja parādījās 0,10 g. Labi, es to iedzēru ar ūdeni. Pagaidiet... 0,10 g? OMG: 100 mg! Pārāk vēlu, jo, lai kā es censtos, es nevarēju vemt. Nobijies, es zināju, ka man jābrauc, lai kas notiktu. Patiesībā viss bija kārtībā, taču sākotnējās bailes un paniku es ātri vien neaizmirsīšu. Man paveicās (ļoti), ka mana neizprotamā kļūda tika pieļauta tieši ar šo konkrēto narkotiku.

5. Pregabalīns

Arī par šo man nav attaisnojuma. Kaut kā es sevi pārliecināju, ka 300 mg būs labi un ka es varu to pēc stundas atkārtot. Tā tas notiek, ja esi pietiekami lētticīgs, lai ticētu atsevišķiem foruma ierakstiem un izdarītu pieņēmumus par recepšu zāļu drošumu. Tas izraisīja jūras slimības tipa reibumu, kas bija absolūti briesmīgs un ilga vairākas stundas. Es trīcēju, nespēju pat rakstīt vai pareizi staigāt, un jutos tik slikti. Tikai vēlāk es uzzināju, ka no šo zāļu lietošanas cilvēki patiešām mirst strauji pieaugošā skaitā.

6. Alkohols

Manā dzīvē ir bijuši pārāk daudzi gadījumi, kad esmu piedzīvojis pazemojumu, būdams smieklīgi reibumā, un nākamajā dienā vai pat dienās sekoja briesmīga slimība/ vemšana/ paģiras. No kaitējuma un atkarības viedokļa šī ir briesmīga narkotika, bet, tāpat kā lielākā daļa cilvēku, es biju pieradināts uzskatīt tās pārmērīgu lietošanu par kaut ko pilnīgi normālu. Par laimi, izpētot citas psihoaktīvās iespējas, es vienlaikus sāku redzēt alkoholu tādu, kāds tas ir, un tagad es to lietoju reti.

--

Runājot par izaicinošām pieredzēm, lielākā daļa no tām bija saistītas ar to, ka es atkožu vairāk, nekā spēju sakošļakstīt, lietojot ievērojami pārāk lielas devas (piemēram, heroīns, MDMA). Lai gan arī tām bija savas drāmas, lielākā daļa no iepriekš minētajām ir spilgtāk iespiedusies manā atmiņā, jo tās bija ne tikai šausminošas, bet tās pavadīja arī šoks: es vispār nebiju paredzējis, ka tās pienāks.

Labā puse ir tā, ka tie bija papildu motivācija grāmatas rakstīšanai: Es negribētu, lai kāds cits piedzīvotu to pašu; un dažos gadījumos man ļoti paveicās (kamēr citiem, iespējams, ne). Galvenais, kā minēts iepriekš, ir tas, ka es no tām mācījos.

Lūdzu, dariet to pašu un esiet drošībā. Jūs varat lejupielādēt grāmatas PDF versijas bezmaksas kopiju no jebkuras mākoņtīkla saites, kas minēta nākamajā lapā: [BB šeit: https: //bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/]

Atcerieties, ka nezināšana nogalina, izglītība glābj dzīvības: sakiet ZINĀT narkotikām.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Esmu vainīgs, ka esmu pārlieku ātri pārdeva. Iesācēju kļūda vairumā gadījumu
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Dozēšana ir kaitējuma samazināšanas pamats. Paldies par dalīšanos pieredzē
 
Top