Meklējat palīdzību pseidoefedrīna ekstrakcijas jomā

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Sveiki! Nesen sāku interesēties par metamfetamīna sintēzi un man ir vajadzīga palīdzība pseidoefedrīna(img.4) iegūšanai no tabletēm, dažas no tām satur 200mg/30mg (Iboprofēns(img.3)/Pseido hidrohlorīds)5,26€(img.1), citas 5mg/120mg (Cetirizīna dihidrohlorīds(img.5)/Pseido hidrohlorīds)3,73€(img.2), abām izvēlēm nav nepieciešama recepte. Protams, tie par 3,73 € ir daudz izdevīgāki nekā pārējie, bet tie nav pieejami katrā aptiekā, un tos ir grūtāk "izskaidrot", jo tie ir alerģiju gadījumā (dažās aptiekās nepieciešama medicīniska izziņa par alerģiju, lai cik muļķīgi tas neizklausītos, un tie ir veidoti no interesantiem). Es neesmu ļoti labi informēta par to, kādos aminos var un kādos nevar šķīst bez ūdens, ka primārie ir vislabāk šķīstošie un tā tālāk, pat pēc tam man nav ne jausmas, kā tos nošķirt. Ja kādam ir kādas idejas, iepriekš paldies. Nākotnē mēģināšu to sintezēt ar fotogrāfijām un varbūt video bez dārgām iekārtām utt.


Tablešu bildes un strukturālās formulas, ja tās palīdzēs:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 88
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 75
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 65
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 65
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 64

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Jums ir jāveic skābes/bāzes ekstrakcija , jūsu lielākā problēma ir tā, ka jūs neatrodat savā valstī HCI un šķīdinātāju avotu. Jūsu valstī viņi nepārdod privātpersonai HCI, Toulol, Acetons un citi domā. Tāpat jūs neatradīsiet sarkano fosforu, jums tas ir jāgatavo pašiem, cita problēma būs tā, ka jūsu produkta cena būs ļoti augsta, tas būs labs pašpatēriņam, bet pārdošanai tas ir absurds. 120 mg jūs saņemsiet varbūt 100 mg no vienas tabletes, jums ir nepieciešams 1 iepakojums vienam gramam efedrīna, jums ir izmaksas par ekstrakciju, tad jums ir izmaksas par citām domām, Vēl viena problēma būs tā, kā jūs iegādāsieties lielu daudzumu tablešu, jo no šī gada jums ir nepieciešams e-recepte. No citām tabletēm ar 30 mg galaproduktu tas būs vairāk nekā 20-25 eiro par vienu gabalu, bet jūsu valstī cena ir uz pusi zemāka par to.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Nu acetona avots šeit ir Hardware veikali jūs varat 500ml Acetons šķīdinātājs krāsu par mazāk nekā 2euros. HCl dažreiz ir atrodams mazāku pilsētu lielveikalos tas bija HCL 17% u.c. Par cenu es domāju, ka šeit Bulgārijā ir vislētākais ephedrie un visi to dara, un cena ir tieši 20-25euros par trāpījumu (idk cik daudz tas ir tieši, bet probablly 0,4 vai 0,5gs. Un nesāciet man ar kristāliem... tie nav pat dzelteni, tie ir oranži.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Īstie kristāli uz ielas Bulgārijā ir 120-140 leva , bet viena K cena bez taras ir no 10500 līdz 13000 eiro labas lietas , ar savu produkcijas cenu no 25 t eiro jūs esat *****ed up. Un HCi 17% jums vajag labāk.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 24, 2023
Messages
44
Reaction score
19
Points
8
Fr????? Tās ir neprātīgi augstas cenas omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, es biju pārsteigts, redzot visus šos negatīvos komentārus, kuros minēts viss, izņemot atbildi uz jautājumu. Tagad es nezinu, kas ir pieejams/nepieejams jautājuma iesniedzēja valstī, bet šis forums ir domāts, lai palīdzētu cits citam pārvarēt grūtības, un esmu pārliecināts, ka gandrīz visam ir risinājumi.

Iesākumam iesaku skābes bāzes ekstrakciju un cetirizīnu saturošu tablešu lietošanu, lai gan pati to neesmu darījusi. (Mēģināšu dabūt līdzīgas tabletes, jo tās ir pieejamas gandrīz katrā valstī - tad mēģiniet veikt procedūru, dažas ķibeles var noskaidrot tikai eksperimentējot).

1. Vispirms sasmalciniet tabletes smalkā pulverī, piemēram, izmantojot kafijas dzirnaviņas.
2. Izšķīdiniet pulveri destilētā ūdenī.
3. Vakuumfiltrējiet nešķīstošo atlikumu (ja tāds ir).
4. Es domāju, ka cetirizīns šķīst ūdenī, bet tā ir arī karboksilskābe. Karboksilskābes vienmēr šķīst sārmainā šķīdumā, jo tās veido sāļus ar bāzēm (NaOH, KOH, NaHCO3 utt.).
5. Vispirms es veiktu mazgāšanu ar kādu nepolāru šķīdinātāju, lai atdalītu piemaisījumus.
6. (Nav obligāti, bet, ja jūsu šķīduma ir liels daudzums, tad jūs varētu samazināt tilpumu, lēnām iztvaicējot ūdeni (vai vakuumdestilējot, rotavapējot, kas jums ir. Tas palielinās ekstrakcijas efektivitāti.)
7. Tagad bāzējiet šķīdumu ar 25%NaOH vai 33%KOH vismaz līdz pH12, varat nedaudz pārsniegt, bet nelietojiet pārāk daudz bāzu, tas nav "vairāk ir labāk", saskaņā ar dažiem avotiem tas var kaitēt jūsu pseido. Daži iesaka vispirms pievienot nepolāru šķīdinātāju (DCM, hloroformu, heksānu, petrolēteri u. c.), pēc tam pievienot bāzi, lai bāzētais pseidotipīds migrētu uz nepolāro šķīdinātāju, kad tas izveidojas. Es izmantoju DCM, jo tad ūdens būs virsū, un ūdens fāzē var vieglāk pārbaudīt pH. Dodiet man zināt, kāds šķīdinātājs jums ir, es nevaru iedomāties valsti bez publiski pieejamiem šķīdinātājiem. Nogriezieties uz veikalu, datortehnikas veikalu vai vienkārši lielveikalu un sāciet pārbaudīt etiķetes. Piemēram, krāsu šķīdinātāji vai traipu noņēmēju šķīdinātāji (pēdējie parasti ir ļoti tīri.) DCM var būt krāsu noņēmējos, ja veikalos to nepārdod, tad pārbaudiet marketplace vai citās reklāmas vietnēs.
8. Ekstrahējiet ar tik daudz šķīdinātāja, cik vien varat. Veiciet to trīs reizes. Ideālā gadījumā kombinētajam šķīdinātājam vajadzētu būt vismaz tikpat daudz, cik palicis ūdens. Tas ievērojami palielina efektivitāti, un pēc tam jūs tik un tā varat destilēt un saglabāt lielāko daļu šķīdinātāja.
9. Sajauciet šķīdinātāju no trim ekstrakcijām, izskalojiet ar destilētu ūdeni 2 reizes, pietiek ar 1/4 šķīdinātāja tilpuma. Tad beidzot mazgājiet ar sālījumu - atstājiet to kādu laiku nostāvēties, lai sālījums varētu izsūkt pēc iespējas vairāk ūdens no šķīdinātāja. Tad žāvē ar sausu MgSO4 un filtrē žāvējošo vielu. Jums jābūt salīdzinoši tīram šķīdumam.
10. Pārdestilējiet šķīdinātāju, un jums būtu jāpaliek pseidobāzes šķīdumam.
11. Šeit es veiktu TLC, lai noskaidrotu, vai nav citu komponentu, tad jūs varat to attīrīt ar vakuuma filtru vai destilēt ar tvaiku, ja jums nav pietiekami spēcīga vakuuma sūkņa. Ja jums nav pieredzes ar TLC, tad varat to atstāt, jūsu produktam vajadzētu būt OK reducēšanai. Es mēģināšu to izdarīt, ja man izdosies iegūt līdzīgas tabletes, un ziņošu par to.

Dodiet man zināt, ja jums ir kādi jautājumi, tad mēs pāriesim uz nākamo posmu, lai izgatavotu metamfetamīnu. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es esmu Brazīlijā un tur nav daudz informācijas par metamfetamīnu un vēl mazāk par to, kā to sintezēt, es grasos to izgatavot, un tas, kas man šeit ir pieejams, ir 60x2,5 tabletes (triprolidīns) ar laktozes magnija cieti un povidonu, vai šī jūsu pamācība attiecas uz šīm tabletēm?
 
Top