Question Drošība

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Sveiki, jau ilgu laiku aktīvi apmeklēju forumu un gribēju noskaidrot, cik tas vispār ir drošs. Es nerunāju par produktu pirkšanu, vairāk par to, vai forums ir drošs, tas ir aktīvs darknet, par ko man ir aizdomas, ka tas ir salīdzinoši drošs, bet arī clearnet, kas man liek domāt par to, ka iestādes to neatstās bez novērošanas. Forums ir arī labi reklamēts, tāpēc man ir grūti to uztvert kā pagrīdes forumu/tirgu. Mans jautājums ir, kāds nodrošinājums ir no vietnes operatora, ja jūs esat aktīvs, izmantojot darknet vai clearnet? Un ko es varu vislabāk darīt savas drošības labad, lai aktīvi darbotos šajā forumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Man teica, ka clearnet adrese ir tikai portāls uz sīpolu vietni. Caur clearnet es tikai iepērku logus un nesūtu nekādas ziņas vai ko tādu, kas pārāk atgādina sazvērestību ražošanas nolūkā. Pēdējā laikā esmu redzējis dažas veiklas lietas. Cilvēki daudz runā par programmu? Operētājsistēmu? Sauca par tailiem, ka jūs lejupielādējat operētājsistēmu uz to, tad jūs ielādējat atmiņas karti boot un tad datorā darbojas cita operētājsistēma, un viss iet uz USB ierīci, un pēc tam datorā nekas nav redzams. Es arī redzēju, ka kāds paņēma mazu USB tipa ierīci un piešķīra tai slepenību. Šis puisis ieguva mikro atmiņas karti vai kaut ko tamlīdzīgu un izšķīra USB uz c tipa mikro USB kabeli un ielika to tā, lai tas vienkārši izskatītos kā uzlādes kabelis, bet patiesībā tas ir zibatmiņas disks. Tas ir kaut kāds Džeimsa Bonda sūds, maz ticams, ka viņi rūpīgi pārbaudīs uzlādes vadu, bet tajā varētu būt operētājsistēma un visi faili, lai ierīci darbinātu nemanāmi. Patiesībā man pašam tas ir jādara.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tātad jūs jau izmantojat astes un tāpēc apmeklējat, izmantojot Tor? Mani citi ieteikumi būtu pgp šifrēt savus ziņojumus (Jums ir kleo uz astes). Esmu dzirdējis, ka pārdevējam vajadzētu būt savai publiskai atslēgai savā lapā. Jums ir arī feather maku iepriekš instalēta, lai izmantotu XMR
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Liels paldies, es noteikti dabūšu astes. Uzlādes kabelis ir super, jo es tikai pirms dažām dienām redzēju protektoru.

Sakarā ar astes man radās vēl viens jautājums, vai ar to būtu iespējams uzlādēt viedtālruni?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jā, jūs nevarat to izmantot tālrunī. Tas patiešām ir visdrošāk datorā
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tails nedarbosies ar viedtālruņiem, bet, ja jums ir google pixle tālrunis, varat lejupielādēt graphene os, kas nodrošina aptuveni visdrošāko drošības līmeni, kādu var iegūt ar tālruni. Tomēr, ja iespējams, es ieteiktu izvairīties no tālruņiem.
 
Top