Question REĀLĀ PILSONĪBAS CENA..

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Man ir piekļuve Rietumāfrikas valsts korumpētajiem oficiālajiem kanāliem, kas ļauj iegādāties pilsonību un izsniegt pases. Atkārtoju, tā nav viltota pase, bet pavisam īsta pase, pilsonības piešķiršana (tehniski - atzīšana) un de facto (ja vēlaties) jauna identitāte.

Jautājums: kāda būtu atbilstoša cena par šādu pakalpojumu? Es grasos izveidot veikalu DW, un man ir jāizvērtē tirgus, jānoskaidro, vai kāds būtu ieinteresēts utt.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Labdien, brālītis
Problēma ar šo Āfrikas identitāti, manuprāt, ir tā, ka tās nav spēcīgas pases. Latīņamerikā identitāti var iegūt ar visu. 10k līdz 20k USD. Eiropā e jūs varat saņemt 50k līdz 100k eiro. Viss atkarīgs no tā, ko jūs pazīstat un cik daudz starpnieks iekasēs. Es domāju, ka, ja jūs saņemat jaunu identitāti, tai jābūt ar spēcīgu pasi.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Kāda ir garantija, ko viņi legalizē?
 
View previous replies…

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lai pārliecinātos, ka tie ir, to var izmantot
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
kā to var pārbaudīt?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Kad jūs pērkat no rite person, jūs pērkat no valdības darbiniekiem, tāpēc dažkārt jums ir jādodas uz valsti, lai sistēmā ievietotu pirkstu nospiedumus utt.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
nezinu, bet ir legit. Var pārbaudīt tikai pēc tam, kad jums to
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
jūs viegli varat pārdot par 50 tūkstošiem eiro šo pakalpojumu, bet ir ļoti grūti noticēt, ka es pilsonis var iegūt jaunu identitāti, piemēram, šādā veidā. jūs varat paskaidrot mazliet labāk, kādu identitāti jūs izmantojat? jūs klonējat esošo identitāti? daudzi bēgļi apsvērs jūsu pakalpojumu. cik ilgs ir viss process? potenciālajam klientam ir jāierodas personīgi vai jūs pat varat nosūtīt visu, piemēram, pasi un dokumentus? ja jūs nosūtāt, pasē ir zīmogs? atvainojiet par daudziem jautājumiem, bet, ja tas legit man var būt rindas pie manām durvīm uz pieprasījumiem, daudziem draugiem nepieciešams
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ja jums ir jāierodas personīgi konkrētā valstī, lai saņemtu dokumentus, tas ir trūkums. Kā jūs sagaidāt, ka viņi vispār ceļos ? Es varu saprast, ja viņi jau ir ES (Šengenas zonā), tā ir brīva pārvietošanās bez robežām, bet nokļūt ES vispirms kā bēglim, lai saņemtu savu pasi, ir pārāk riskanti.
Nebūtu jēgas, nedz arī ceļot jebkur tbh, ja u gribētu, ko dažas aģentūras.

Sistēma lielākoties darbojas, lai saskaņotu cilvēkus, līdzīga vecuma, līdzīga izskata. Dažos gadījumos tas ir ļoti grūti, citos - ļoti viegli. Paturiet prātā, ka lielākajai daļai pasu tagad ir RFID, kurās ir saglabāti biometriskie dati. Vai nu pirkstu nospiedumi, vai acu skenēšana (vairumā gadījumu tie ir pirkstu nospiedumi). Tie virzās uz pilnu sejas skenēšanu (tāpat kā mūsu telefoni, lai tos atbloķētu... >.>).

atpakaļ pie tēmas

viss ir atkarīgs no tā, kam tas ir vajadzīgs.

Vai jūs vēlaties pārvietoties no punkta A uz punktu B, tad atkarībā no tā, kur ir punkts A un kur ir punkts B, ir jāapsver dažādas metodes.
Vai arī jums vienkārši vajag jaunu identitāti, lai kaut kur apmestos, daudz nebraucot ārpus robežām (piemēram, Šengenas zona, jūs varat brīvi braukt pa Spāniju, Vāciju, Franciju, Poliju, Lietuvu un tā tālāk) bez ID pārbaudēm.

no manas personīgās pieredzes zinu, ka šīs Āfrikas pases nav daudz vērtas. Labu veiksmi, mēģinot iegūt vīzu, ja vēlaties kaut kur ceļot 🤣 tās ir lētas, bet tikpat noderīgas kā mājas HP lāzerprinterī izdrukāta A4 lapa, un, ja tās ir laminētas, var būt vērtākas nekā Āfrikas pase.
Bet, hei, kur ir griba, tur ir arī veids. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Vai jūs varat saņemt šo jauno identitātes pakalpojumu Austrumeiropā?

Kā jums vispār izdevās iegūt sakarus ar korumpētām amatpersonām?
 
Top