Question Attīrīt sērskābi

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Es vēlos attīrīt savu 50% sērskābi. Es gribu samazināt ūdens daudzumu. Ko man vajadzētu darīt, vai vienkārši uzvārīt to līdz 90-100 grādiem pēc Celsija?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,050
Points
93
Kādam nolūkam jums ir nepieciešama skābe?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Sērskābe amfetamīna formas eļļas ražošanai. Ne kaitīgu iemeslu dēļ
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Lielajā borosilikāta vārglāzē ielejiet 50% H2SO4 skābi (ne vairāk kā pusi), aptiniet ar alumīnija foliju un karsējiet uz elektriskās plīts, līdz tilpums samazinās līdz pusei no sākotnējā lieluma vai kļūst redzami balti dūmi. Iegūst apmēram 75-80 %. Maisījuma temperatūra būs augstāka par 200 *C.
Ja vēlaties 98 %, 80 % skābes jākarsē apaļdibena kolbā 350-400 C temperatūrā (ārējā temperatūra), lai izdestilētu visu ūdeni. Izmantojiet gaisa kondensatoru vai tikai garu cauruli. Neizmantojiet dzesēšanu ar ūdeni. Neizmantojiet vakuumu.
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Izmantojiet arī stirpināšanu, lai izvairītos no burbuļiem, kas šļakstās visur.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ne visi magnētiskie maisīšanas stieņi iztur tik skarbus apstākļus, lielākā daļa lēto stieņu demagnetizējas jau 180*C temperatūrā. Tāpat ne visiem ir tik jaudīgas magnētiskās maisītājplāksnes, kas spēj sasniegt vairāk nekā 500*C, pretējā gadījumā jūs nekad nesasniegsiet temperatūru iekšpusē, kas tuvu pat 300*C.
Es aizmirsu pieminēt tikai par vārošām šķembām no sasmalcinātas baltās keramikas, ko es izmantoju otrajā posmā.
Pirmajā posmā tas vispār nav vajadzīgs, turklāt vārīšanās notiks tikai pirmās stundas laikā vai mazāk, vēlāk notiks tikai iztvaikošana. (mana uzstādīšana bija 3 litru vārglāze un 1,5 kW lēta kā sūds karstumplate ar termoreleju).
 
  • Like
Reactions: HHH
Top