Question Aizsargātie amīni?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Šis raksts piesaistīja manu uzmanību un zinātkāri.


Acīmredzot 2015. gadā iestādes konfiscēja tertbutoksikarbonilmdma, kas ir tikai mdma ar aizsarggrupu, kas pielīmēta pie amīna.

Es domāju, ka tas varētu būt lielisks ceļš uz narkotiku kontrabandu un patēriņu kopumā. Tika konstatēts, ka šī t boc mdma, to uzņemot, ir mdma prodrogs. Tātad nelegālās vielas var lietot legāli.

Šaubos, vai tas lidotu ASV, un nelidotu arī Austrālijā, juridiski runājot, bet daudzas citas valstis, iespējams, varētu no tā gūt labumu.

Jautājums ir, kāpēc tas nav vairāk izplatīts un zināms? Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka ir jālieto nelegālā narkotika, lai izgatavotu legālo narkotiku.q
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Par to patiešām ir interesanti padomāt. Pašlaik līdzīgi tiek darīts ar kokaīna kontrabandu, sašķidrinot kokaīnu un sajaucot to ar citām vielām, piemēram, keramiku vai betonu.
Ja grupas izmanto šādus paņēmienus, es pieņemu, ka katrai grupai ir savi paņēmieni, kurus tās cenšas pēc iespējas vairāk noslēpt.

Vairumā gadījumu lietderīgāk būs uzbūvēt laboratoriju un ražot narkotikas "uz vietas", nevis pārvietot tos lielos apjomos pa pasauli, sods par prekursoriem nav tik liels kā par narkotikām, atkarībā no konkrētā gadījuma.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Pilnīgi noteikti "standarta" zāļu izplatīšanas veidi ir standarta ne velti.

Vienīgais veids, kā tam būtu jēga, ir tad, ja kāds mēģinātu tās pārdot valstīs ar analogiem likumiem vai mēģinātu iegūt kaut nelielu tiesisku cerību, teiksim, transportējot personas lietošanai paredzētu daudzumu pāri robežām.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
vienīgais veids, kā tas būtu jēgpilni, ir, ja varētu vienlaikus pievienot amīna grupu UN aizsardzības grupu, tehniski jebkurā brīdī izvairoties no nelegālas narkotikas izveides. Bet tas šķiet maz ticams.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Jūs būsiet pārsteigti, kādi ir daži proldrogi. Šī bija maz pūļu prasoša kampaņa, ir vielmaiņas procesi, kurus ir gandrīz neiespējami atveidot ķīmiski, kas labdabīgas ķīmiskās vielas pārvērš par zālēm. Jūsu aknas ir ķīmijas meistars, kas var, piemēram, pārvērst zirgu attaukošanas līdzekli (levamizolu ) par aminoreksu, spēcīgu stimulantu.. ir prodrugi lsd metamfetamīnam un daudziem citiem, par kuriem ir jābūt msgc, lai uzzinātu, jo tie nav pozitīvi narkotiku testi.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Vai jūs būtu tik laipni un dm man par kādu no minētajām zālēm? Paldies.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Vispārīgi runājot, līdz brīdim, kad tiek nosaukti nelegālie proldrogi, tie ir nelegāli. Šī patenta apakšā ir daudz ceļu uz nelegālo vielu prodrogiem, šajā saitē ir daudz par daudz ko runāts, neizklāstot ķīmiskos nosaukumus https://www.mdpi.com/1420-3049/13/3/519.
Šeit ir cita informācija;
1p-lsd
GBL 1-4 butāndions
N,t-boc-mdma
"Pastāv dažādi amfetamīna un/vai metamfetamīna prodrugi, tostarp amfeklorāls, amfetamīnils, benzfetamīns, klobenzorekss, D-deprenils, dimetilamfetamīns, etilamfetamīns, fencamīns, fenetilīns, fenproporekss, furfenorekss, lizdeksamfetamīns, mefenorekss, menilamīns un selegilīns".

1-aril-3-fenetilamino-1-propanona hidrohlorīdi 1-10, kas ir potenciāli spēcīgi citotoksiski aģenti, tika sintezēti Manniha reakcijās, izmantojot paraformaldehīdu, fenetilamīna hidrohlorīdu kā amīna komponentu un acetofenonu, 4'-metil-, 4'-metoksi-, 4'-hlor-, 4'-fluor-, 4'-brom-, 2',4'-dihlor-, 4'-nitro-, 4'-hidroksiacetofenonu vai 2-acetiltiofēnu kā ketona komponentu.

N,N-dipropargil-2-fenil-2-eniletilamīns un N-propargil-2-fenil-2-eniletilamīns

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ņemiet vērā, ka ir jāuzmanās ikreiz, kad vienā teikumu grupā parādās vārds "citotoksisks". Nozīme ir neskaidra, sākot no antibakteriālas līdz pat hardcore ķīmijterapijai, un kāpēc gan nenorādīt uz 4-hloramfetamīnu, kas iznīcina serotonīnerģiskos neironus (tiek apgalvots, ka tas sniedz vislielāko eiforiju, bet skaidrs, ka tā būtu pēdējā reize, kad tiktu uzkurināts). Punkts ir ļoti labi dokumentēt zināmos datus par visiem savienojumiem, lai pārliecinātos, vai tos ir vērts iegūt pirms tam. Jūs varat būt lielisks sintētiskās organiskās ķīmijas speciālists, bet neļaujiet bioķīmijai jūs nogalināt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Es vispār neesmu ķīmiķis. Pat ne tuvu. Es tikai gribēju atbildēt uz viņa lūgumu, sniedzot kādu būtisku informāciju. L-dopa un aspirīns ir prodrugi, bet ne tik interesanti. Cilvēki man jautā par ķīmiju daudz vairāk, nekā vajadzētu, un es dodos meklēt atsauces, kas man patiešām labi padodas. Par ĶĪMIJU esmu domājis varbūt 2 gadus.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Pareizu atsauču iegūšana manā skatījumā ir diezgan liels ķīmiķis. Jums arī ir jāprot valoda, lai izvilinātu attiecīgo informāciju, un pirms tās tulkošanas vienkārši pārkapājiet nedaudz ķīmijas jēgas, lai jūsu tulkojumam būtu jēga, līdz tas tā arī ir. Iegūt pareizās atsauces uz ķīmiju saturošu tēmu ir neierasti pirmā iezīme, bet to var izmantot, lai atslēgtu durvis uz svēto koridoru, kur dažas durvis vēl vismaz kādu laiku būs aizslēgtas, bet lielākā daļa būs atvērtas un diezgan daudz būs citu koridoru. Pazaudēšanās ir jāpieņem, pirms par to uztraukties, un jūsu ceļu izgaismos savāktā gaisma. Ļaujiet man nepiekrist tam jūsu "pat ne tuvu", nepaaugstinot jūsu pašcieņu vairāk, nekā nepieciešams, lai man būtu žēl, un pareizais ceļš ir apsolīts no manis. Par cik man ir zināšanas, lai palīdzētu, laba atsauce ir atsevišķi par ķieģeļa pēc ķieģeļa efektivitātes raksturu, mācot sev ķīmiju vai citiem (kur es to uzskatu par obligātu). Ķīmiķis arī labi pamana jēdzienus, kas jāapgūst, sākot no pamatiem, eksperimentētājs ir diezgan grūti aprakstāms un sarežģīts raksturs, bet tā, kā es to redzu: "kamēr vien tu taisi medu, tu esi bite". Tikko pārsteidzu biologu, ka esmu teicis lielu kļūdu, bet kukaiņu koridors manā entomoloģijas galerijā bezmugurkaulnieku nodaļā, kurā man nepatīk apmaldīties. Sveiki ;)
P.S. iepriekš minētais teksts ir domāts visiem lasītājiem, un es ceru, ka katrs nokļūs tur, kur viņš vēlas. Es sagaidu, teiksim, "vācu kvalitātes ķīmiju" tikai no viena gandrīz tur.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
tBOC un FMOC ir labi zināmas aminosintētiskās aizsarggrupas, bet parasti der arī acilli, ja tiek izmantoti skarbāki apstākļi (lielāki zudumi atkarībā no aciliem). Jūs varat arī ielūkoties to enzīmu hidrolīzē, kas var būt forši atkārtotas izmantošanas un specifikas dēļ, ja jāveic deprotektēšana (1pLSD arī ir proldrogs, bet tas nav jādeprotektē, tas notiks pēc ieņemšanas).
 
Top