Iespējama jauna 2,5-dimetoksibenzaldehīda sintēze no anīsa eļļas/anetola

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Sveiki, puiši atrada šo interesantu sintēzi nav pārliecināts, vai tas darbojas, tāpēc pieņemiet to kā sava veida ieteikumu.

2,5-dimetoksibenzaldehīda sintēze: Anetols tiek oksidēts līdz anizaldehīdam, kas pēc izolēšanas tiek pakļauts Bejera-Villigera oksidācijas reakcijai ar perforskābi vai peracetskābi. Šādi iegūtais O-formil-4-metoksifenols tiek hidrolizēts . Pēc tam 4-metoksifenolu formilē, izmantojot Reimera-Tīmana metodi, un iegūto 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīdu metilē ar dimetilsulfātu līdz 2,5-dimetoksibenzaldehīdam.
Reakcija

A : anizaldehīda iegūšana no anetola, izmantojot oksidatīvo šķelšanos: 20 g anīsa eļļas suspendē 150 ml ūdens un 30 ml koncentrētas sērskābes maisījumā; pievieno 55 g nātrija bihromāta ar tādu ātrumu, lai temperatūra nepārsniegtu 40 °C. Reakcijas maisījumu ekstrahēja ar 4 x 125 ml toluola un šķīdinātāju iztvaicēja. Atlikušo eļļu destilēja vakuumā, iegūstot 9,1 g anizaldehīda.

B : O-formil-4-metoksifenols: 6 ml anizaldehīda izšķīdināja 75 ml dihlormetāna (DCM). 30 min. laikā tika pievienots 12 g ūdeņraža peroksīda un 10 ml koncentrētas skudrskābes maisījums. Reakcijas maisījumu saudzīgi uzkarsēja 21 h.
C: B 4-metoksifenols: Pēc parastajiem apstrādes un attīrīšanas posmiem, iztvaicējot šķīdinātāju no reakcijas maisījuma un atlikumu ieberot 100 ml ūdens NaOH (20 %) (25 ml MeOH kā līdzšķīdinātājs), ieguva 4,1 g 4-metoksifenola balta kristāliska produkta veidā.
D : 4-metoksifenola Reimera-Tīmana formilēšana: 124,1 g 4-metoksifenola izšķīdināja NaOH šķīdumā (320 g NaOH 400 ml ūdens). Kopā tika pievienots 161 ml hloroforma. Ar parasto apstrādi un destilāciju ar tvaiku tika iegūti 109,8 g dzeltenas dzidras eļļas, kas pēc nostāvēšanas istabas temperatūrā nesakalstēja (GC/MS: 94 % 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīda).

E: D 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīda metilēšana: iegūto dzelteno eļļu izmantoja bez turpmākas attīrīšanas. Uz 250 ml RB kolbas iepildīja 100 ml acetona, 14 g bezūdens kālija karbonāta un 10 g 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīda; maisījumu uzkarsēja līdz refluksa temperatūrai un pievienoja 11 g dimetilsulfāta. Reakciju turpināja 4 stundas. Šķīdinātāju iztvaicēja un neapstrādātu galaproduktu kristalizēja aukstā ūdenī. Pārkristalizējot no EtOH/ūdens, ieguva 8,3 g 2,5-dimetoksibenzaldehīda (GC/MS: 98 %+ 2,5-dimetoksibenzaldehīds).
Ieguvums: 93-02-7 97,6 %.

Reakcijas apstākļi:

ar titāna tetrahlorīdu dihlormetānā pie -5-20; 1,5 h;inertā atmosfērā;reaģents/katalizators;temperatūra;

Pakāpes:

1.A-9.A piemērs 2. piemērs

A. Pievieno 13,82 g (0,1 mol) 1,4-dimetoksibenzola 500 ml kolbā ar apaļu dibenu un trīs kakliņiem, 200 ml bezūdens dihlormetāna, slāpekļa aizsardzību un atdzesē līdz -5 °C. Add titanium tetrachloride (13mL) , 0.12mol) of anhydrous dichloromethane solution 45mL, add dropwise 90mL of 1,1-dichloromethyl ether (14.94g, 0.13mol) bezūdens dihlormetāna šķīdumā, pēc 1 h pievieno pa pilieniem, maisot istabas temperatūrā un reaģējot 30 min Reakcijas šķīdumam pievieno 300 g ledus gabaliņu, 8 ml koncentrētas sālsskābes, maisot 2 h, atdala šķidrumus, ūdens fāzi divas reizes ekstrahē ar dihlormetānu, katru reizi pa 100 ml, organiskās fāzes apvieno, organisko fāzi divas reizes mazgā ar ūdeni, katru reizi pa 100 ml, bezūdens Izžāvē pār nātrija sulfātu un koncentrē zem pazemināta spiediena, iegūst 16.22 g eļļaina 2,5-dimetoksibenzaldehīda ar iznākumu 97,6 % un HPLC 97,9 %.

Atsauces:

CN112321413,2021,A Atrašanās vieta patenta punktā 0024-0026; 0032-0034; 0040-0042; 0047-0049; 0055
avots: https: //www.chemicalbook.com/synthesis/2-5-dimethoxybenzaldehyde.htm
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Vai tas ir citādāk vai kaut kādā ziņā labāk nekā 30 gadus vecā metode?
TVal20h3Is
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
oh lmao ok atvainojos justies brīvi dzēst tread tad idk kā to izdarīt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Nē, es nedomāju, ka tas ir publicēts iepriekš. Vismaz es to neesmu redzējis. Maršruts, ko jūs ievietojāt, izskatījās nedaudz atšķirīgs, tāpēc tas padara 2 iespējamās shēmas. Ir jauki, ka ir iespējas, jo ir iesaistītas dažas jaunas ķīmiskās vielas.
Mans nolūks nebija nopludināt jūsu plostu, es tikai interesējos, vai jūsu metodei ir kādas priekšrocības, jo tā nav elementāra sintēze.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Šī ir pirmā reālā daudzpakāpju sintēze, ar kuru sākās mani ķīmiskie piedzīvojumi... protams, 2,5-dimetoksibenzaldehīdu vislabāk iegūt komerciāli, un mans ceļojums beidzās ar 2-hidroksi-5-metoksibenzaldehīda iegūšanu, no kuras es guvu ļoti svarīgu mācību (nekad nevajag visu savu materiālu likt vienā testa partijā vai vismaz apzināties, ka tā ķīmijas speciālisti nedara).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
jā, esmu diezgan pārliecināts, ka ikviens ir pieļāvis šo kļūdu kādā brīdī. u gotta fall to learn how to stand up.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Kā detaļa, darbs ar dimetilsulfātu ir tādā prasmju līmenī, kas ir tālu aiz kļūdas, par kuru mēs runājām... viss ir kaut kā paredzēts uz salas iestrēgušam scenārijam. Vai vienkārši fundamentālās zinātnes, kas tikai pierāda, ka to var izdarīt. Šis ceļš bija ceļojums, kas man lika daudz domāt, un vēl joprojām nav beidzies labi desmit gadus (2,5-betanitrostirēns ir ledusskapī un gaida, kad man būs noskaņojums... vai arī atrast labu bromēšanas metodi ar NBS un mazliet HBr, kas man palicis).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vienkārši iegādājieties NaBr vai KBr un iemetiet to bisulfātā, izkausējiet to, un no tā izveidosies HBr, pēc tam to var uzpūst ar reakcijas maisījumu vai vienkārši ūdenī, ja vēlaties šķīdumu. tā es vienmēr gatavoju savu, kad nevaru gaidīt, kamēr tas nonāk, kad to pērku.
Godīgi sakot, kā iesācējam, darbs ar dimetilsulfātu ir tikai lūgšanās pēc alkilētas DNS.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Apmaiņā pret mājienu attiecībā uz bromēšanu varu norādīt absolūti lētāko un efektīvāko veidu, kā iegūt stirēnu, par kuru plānoju izveidot video.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Šķiet, ka nevaru atrast nevienu otc avotu, kur es atrodos, neorganisko sāli saturošam bromīdam.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
hmmmm isnt kā atleast baseins bromu acessible to u im shure u can buy it off amazon vai smt ja u cant atrast to datortehnikas veikalos. eaven, ja tas ir kā bcdmh, to var viegli pārvērst bromā ar metabisulfātu, tad vienkārši neitralizēt bromu ar NaOH, ja, protams, neiebilst pret NaCl piesārņojumu (vai arī tas ir jebkurš cits broma savienojums, var arī burbuļot ar klorīnu, un tam vajadzētu aizstāt bromu, atbrīvojot to un tad neitralizēt ar NaOH. vienkārši dodieties uz datortehnikas veikalu un nedaudz meklējiet, piemēram, dārgumu krātuvēs, meklējot datortehnikas veikalos, tas ir diezgan patīkami.).

 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Joprojām ceru, ka NBS būs piemērots, tikai nezinu tā lietošanas veidu (p-Tosyl diemžēl nav pieejams). Visas viņš baseinu ķimikālijas, ko es redzēju, bija uz hlora bāzes, es zinu, ka ir arī uz broma bāzes, bet vienkārši secināju, ka tas nav manā tuvumā. Kādreiz man bija 1L Br2, un tas bija visproblemātiskākais no gandrīz 3000 ķīmisko vielu, kas man tolaik bija, PCl3 un PBr5 arī man gāja uz nerviem, bet kolekcijā man bija daudz vairāk slikto zēnu. Mēs pieminējām dimetilsulfātu, bet ir arī fosgēns, kas man iepriekšējā dzīvē sagādāja sliktu reputāciju.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
godīgi broms ir chill idk kā tas ieguva u nepatikšanas vienkārši aizzīmogo to ampulā
vēl neesmu saskāries ar ķimikāliju, kas man sagādāja problēmas, to uzglabājot osmija tetroksīds bija lil shit, bet nekas, ko nevarētu novērst ar ampulu.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
un bdw ja nbs nedarbojas, tad vienkārši pagatavo no tā bromu ar klorīnu. vajadzētu darboties
 
Top