Question Sankcijas par prekursoru importēšanu?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Sveiki, vai kāds zina, kāds ir sods Vācijā par bmk 5449-12-7 importu?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Nevajadzētu būt nelegāla, kamēr es zinu, ka tā ir likumīga Ķīnā. Un pat ja tas ir nelikumīgs, jums vajadzētu būt iespējai no tā viegli izkļūt. Tik ilgi, kamēr jūs smagi *****ed up. Kāpēc jūs jautājat?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Jā, es jautāju, jo bmk 5449-12-7 tagad ir iekļauts sarakstā. Patīkama alternatīva.

101-39-3 var diezgan labi (teorētiski) pārvērst par P2P ar oksonu, h2so4.

Es gribu to pārbaudīt, bet nevēlos pārkāpt muitu, ja no tā var izvairīties.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vai esat pārliecināts, ka 5449-12-7 tā ir uzskaitīta , mana informācija ir atšķirīga i tagad, ka tikai PMK etilglikidāti ir aizliegti.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Diemžēl tas tā nav, pievērsiet uzmanību sīkajam drukātajam fontam, diemžēl vācu valodā.
 

Attachments

  • q0Lek3ZIWc.jpg
    q0Lek3ZIWc.jpg
    2.3 MB · Views: 18

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es runāju un lasīt perfektu Deutsch, tur ir rakstot BMK glicidāta un slēpjas CAS numurs, bet mazajiem burtiem uz leju tā arī runā no BMK glicidīnskābes, ja tā tā, tad tā reāli aizliegts . Tas ir liela problēma, ja tā varbūt ķīniešiem ir jauns produkts p2p. sods manā valstī par prekursoriem ir 3-12 gadi cietumā, es nezinu, cik daudz ir Vācijā, bet es esmu pārliecināts, ka būs cietumā.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Labi, paldies, izklausās pēc augsta soda, bet labi, ja daudzi cilvēki to zina, manuprāt, ir ļoti grūti vienmēr būt aktuālam.

Iespējams, laba metode ir alfa-metilcinnamaldehīds, pašlaik legāli pieejams, plaši lasīts, bet vēl nav pārbaudīts.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Es sazinājos ar savu ķīniešu piegādātāju. Viņa teica, ka viņu noliktavā ir palicis nedaudz PMK un viņi gaida jaunas BMK piegādes, bet viņai ir aizdomas, ka PMK izžūst, jo viņiem nav gaidāmas PMK piegādes :((( ... Bet ķīnieši ir slidenas čūskas, viņi atradīs jaunu veidu un produktu un reklamēsies 2-3 mēnešu laikā, ne ilgāk kā 2-3 mēnešu laikā.
 
Top