Nepieciešama palīdzība 4 MMC SYNTHESIS

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Manā pirmajā 4 MMC sintēzē es ievēroju genrālo procedūru 100 g bromketona 200 ml 40 % metilamīna un 300 ml dcm 2h 40 c temp, kas publicēta pavedienā.
un kristalizācija 50/50 ipa ūdens šķīdumā.
Pirmajā nogulsnēšanās reizē es ieguvu 14 gramus, tad atlikušo mātes šķīdumu un mazgājot ar acetonu, es to atkal ievietoju saldētavā, tad ieguvu 6 gramus nogulšņu.
Pēc kristalizācijas kristālu jauda ir ļoti maza, tikai pusstundas ilgumā.
Kā palielināt produkta jaudu un kā palielināt iznākumu vai kādu citu procedūru 4MMC sintēzei ar augstu iznākumu un lielu jaudu man ir 800 gramu 2 brom-4 metil propiofenona, lai es varētu veikt daudz pētījumu par jaunām procedūrām.
 

Attachments

  • TmCZJXV14D.jpg
    TmCZJXV14D.jpg
    5.8 MB · Views: 202
  • IimUOzZdxM.jpg
    IimUOzZdxM.jpg
    4.9 MB · Views: 65
  • gzRaQBJLyw.jpg
    gzRaQBJLyw.jpg
    5.2 MB · Views: 190
  • XSO6FeGbDY.jpg
    XSO6FeGbDY.jpg
    5.4 MB · Views: 201

chenkennywin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 18, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Es arī saskāros ar vāju veiktspēju attiecībā uz ražošanas jaudu. Pēc vairākkārtējas veikšanas es aptuveni sapratu, ka, ja monometilamīna ūdens šķīduma (40 %) tīrība un kvalitāte nav laba, tas tieši ietekmēs ražošanas jaudu, un pārāk īss sajaukšanas reakcijas laiks arī ir viens no faktoriem. viens. Es ceru, ka ir seniori, kas ir labi 4mmc jomā, kuri var man sniegt dažas norādes un nodrošināt viņus ar jaudīgu tehnoloģiju.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kas notiek, brāli, vai mēs varam parunāties tērzēšanā?
 

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mefedrona darbības sākums un ilgums ir ļoti zems pēc noklusējuma vai tīrības un ražošanas paņēmienu nozīmes.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Es uzskatu, ka jūs pārsniedzāt temperatūru kādā procesā, tas ietekmē tā jaudu un iznākumu, vai varbūt pārāk augsta temperatūra, kamēr notika acifikācija. mums ir vajadzīga sīkāka informācija par to, ko tieši jūs darījāt, lai palīdzētu, mēs to nevaram izdarīt, ja jūs mums to nepastāstīsiet.
@

saifali899

 
Last edited:

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Es veicu 100 gramu 2b4mp 200 ml 40 % metilamīna 300 ml dcm procedūru 2 stundas 40 Celsija un 30 minūtes sajaucot metilamīnu pēc slāņa iegūšanas es 3 reizes mazgāju, tad 35 % hcl paskābināšana, bet es nepievienoju acetonu paskābināšanā, tad es ieliku saldētavā, lai iegūtu nogulsnes pēc 12 stundām es ieguvu 14 gramu produktu un šo produktu filtrēju ar izmazgātu acetonu, ko es atkal ieliku ledusskapī, un ieguvu 6 gramus nogulsnes.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
93% iznākums jūsu apstākļos nav iespējams.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Kristālu sistēmai, kas jums ir uz pirmā fotoattēla, atšķiras ar vienu racēmisko mefedronu HCL vajadzētu veidoties. Kādi ir kušanas temperatūras mērījumu un TLC rezultāti?
 
Top