metamfetamīna kristalizācija no efedrīna uz ledu nav iespējama

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es mēģinu izgatavot cietas jaukas šķembas, izšķīdinot metānu etanolā, un, kad tas ir pilnībā izšķīdis, tas ir jāuzkarsē līdz 180°. Bet tas nebija veiksmīgs, tas vienmēr apstājās pie 80°, jo tas ir etanola viršanas temperatūra. Vai ir iespējams pārsniegt viršanas temperatūru?
Katrā ziņā 80° es mēģināju ievietot tajā stikla stienīti un izņemt to un gaidīt, vai tas kristalizēsies. Tas tā arī notika, un es ļāvu tai atdzist istabas temperatūrā, kur tā sāka izskatīties jauka, un pēc atdzesēšanas līdz istabas temperatūrai es to ieliku saldētavā uz 7 stundām, bet kristāli nav tādi, kādiem tiem vajadzētu izskatīties :(

. Ko es darīju nepareizi?
Kāds ir risinājums?
Vai metode, ko es izmantoju, ir piemērota?

Paldies par palīdzību.
 

Attachments

  • Xk6qBlPyi3.png
    Xk6qBlPyi3.png
    2.7 MB · Views: 173
  • 9LtizFdSa1.jpg
    9LtizFdSa1.jpg
    367.5 KB · Views: 131
  • lDUTKEVIg6.jpg
    lDUTKEVIg6.jpg
    5 MB · Views: 137
  • BbQ*****JCdRU.jpg
    BbQ*****JCdRU.jpg
    5.2 MB · Views: 373
  • vd5OlDKiyc.jpg
    vd5OlDKiyc.jpg
    937.4 KB · Views: 148
  • 31TtW9NyUm.jpg
    31TtW9NyUm.jpg
    5.3 MB · Views: 326
  • SavYILJK2c.jpg
    SavYILJK2c.jpg
    996.9 KB · Views: 124
  • Byoubq2d05.jpg
    Byoubq2d05.jpg
    310.8 KB · Views: 128
  • pd7luFOiNb.jpg
    pd7luFOiNb.jpg
    294.4 KB · Views: 129

23rdgate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mēģiniet vārīt vakuumā, lai pazeminātu vārīšanās temperatūru
 

23rdgate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plakana dibena vertikālais kondensators gāzes burbuļtraukā
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Problēma šajā gadījumā ir tā, ka pannā nav palicis pietiekami daudz spirta, lai notiktu kristalizācija. Jūs būtībā tikai iztvaicējāt šķīdinātāju. Jums ir nepieciešama pyrex vārglāze vai kolba vand jums ir nepieciešams uzsildīt spirtu atsevišķā traukā. Metamfetamīns vienā glāzē ir sauss, bet spirts - citā traukā, kas ir uz tā paša siltuma avota. Kad alkohols sāk vārīties, ielejiet nedaudz etilē un pagrieziet to. Abus liek atpakaļ uz karstuma avota. Pievienojiet vēl vairāk verdoša spirta, līdz viss mets ir izšķīdis, noņemiet to no karstuma un atstājiet to nekustīgi uz 12 stundām. Nav karstuma, nav vēja, nav vibrācijas. Nekas. Pēc tam to uz 8 stundām ievieto ledusskapī un tad saldētavā. Lai veidotos lieli kristāli, tas ir jādzesē lēnām, lai veidotos lieli kristāli, iespējams, vajadzētu ap to ietīt trauku dvieli, līdz tas nonāk ledusskapī. Galvenais ir ļaut tam atdzist lēni, un tajā jābūt pietiekami daudz alkohola, lai tas nepārsātinātos un neveidotos nogulsnes. Palīdzētu nedaudz bezūdens acetona, ikdienas šķīdinātāja kristalizācija. Vakuums nepalīdzēs nekādā veidā, kā es varu iedomāties, un neviens to nav darījis, ko es esmu redzējis.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Paldies ! Es recrystalized to un atdzesē to lēnām, un tagad tā izskatās daudz labāk, bet es nebiju bijis to atdalīts to labi domāju, ka jāzina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Etanola viršanas temperatūra ir 178°f / 78°C. To varētu paaugstināt spiediena katlā, bet, iespējams, tikai līdz 210°f, nepārveidojot datoru, lai paaugstinātu spiedienu virs 15 psi.
 
Top