Question Ražotājs, lūdzu, atbildiet man!

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ei! Vai ir laba peļņas norma kā ražotājam, vai ir vērts riskēt uzsākt uzņēmējdarbību? Paldies, puiši
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Protams, ražotājiem ir maksimāla peļņa un produktu kvalitātes kontrole.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Paldies par laipno atbildi uz manu jautājumu! Pēdējais jautājums būtu, cik liels būtu sākotnējais kapitāls? ja neiebilstat jautāt.
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Jūs varat sākt ar laboratorijas stikla komplektu (200-300 eiro) un ķīmisko reaģentu komplektu par 500-1000 eiro.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Atvainojiet, ka atkal aizņemu jūsu laiku, bet pieņemsim, ka man ir no 10 000 līdz 100 000, ko ieguldīt kā sākotnējo kapitālu. Vai tas būtu nelietderīgi, jo jūs teicāt, ka var sākt ar 1k3?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
kopīgs sens ir viss, kas jums nepieciešams, lai atbildētu uz šo jautājumu paši
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Jāsāk ar visvienkāršākajām lietām un pakāpeniski jāpaaugstina sintēzes līmenis, sarežģītība un ražošanas apjomi.

Ar 100 tūkstošu budžetu var izveidot labu laboratoriju ar ventilāciju, reaktoru, riekstu filtru un lielu skaitu reaģentu. Bet pirms tam jums ir jāapgūst pamatprasmes.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Mīlu jūs! Ja es varētu jums dot dzeramnaudu par palīdzību, es to izdarītu tūlīt. Vēlreiz paldies!
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Es domātu, ka tirgotāji iegūst lielāko daļu, vismaz kokaīna/heroīna ražošanā.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Lielu partiju gatavošana nav tik jautri jādomā, un pensijas ir lielākas, ja man būtu izvēle atgriezties pie tā, ko es sāku, es nebūtu vissmagāk strādājošais puisis no visas ķēdes, un peļņa ir mazāka nekā lielajiem tālākpārdevējiem, kas var pirkt jūsu lielās partijas, un galu galā problēmas ir lielākas nekā jebkādas dzīvas jums ir bijušas.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Nav tik viegli, kā varētu domāt cilvēki, daudzas lietas var sagadīties, jāņem vērā daudz faktoru, un vienmēr ar kaut ko jācīnās, ļoti stresains.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Gandrīz tāpat kā pati dzīve.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Jūs nevar ieslodzīt cietumā uz ilgiem gadiem, tikai strādājot pilna laika darbu
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Iespējams, ka jā, jūs to varat. Un ļoti ilgus gadus aiz muguras)))
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Lai gan pilna laika darba saglabāšana patiešām var samazināt ieslodzījuma iespējamību, ir svarīgi atzīt, ka legāla nodarbinātība negarantē imunitāti pret ieslodzījumu. Pat personas, kuras ir likumpaklausīgi pilsoņi un kurām ir pastāvīgs darbs, dažādu faktoru, piemēram, nepamatotu apsūdzību, sistēmisku aizspriedumu krimināltiesību sistēmā vai neparedzētu apstākļu dēļ var nonākt juridisku problēmu lokā vai saskarties ar apcietinājumu. Tāpēc, lai gan pilna laika darbs var nodrošināt stabilitāti un mazināt pakļautību noziedzīgām darbībām, tas nenovērš iespējamo ieslodzījuma risku. Sistēmisko problēmu risināšana tiesību sistēmā, taisnīgas un objektīvas justīcijas aizstāvēšana un tādu iniciatīvu atbalstīšana, kas veicina rehabilitāciju un noziedzības novēršanu, ir būtiski soļi, lai nodrošinātu taisnīgu un vienlīdzīgu sabiedrību visiem.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Vai jūs patiešām salīdzināt narkotiku ražošanu un saistību ar cilvēkiem, kas izdara līdzīgus noziegumus, ar darbu uz pilnu slodzi? Vai jūs to domājat nopietni? Protams, ir zināmi apstākļi, kurus nevar paredzēt, un jūs noteikti var nepatiesi apsūdzēt, bet narkotiku ražošana patiešām ir nopietns noziegums, un policija aktīvi meklē narkotiku tirgotājus un ražotājus. Šis salīdzinājums ir vienkārši muļķības, un tas liecina, ka jums nav lielas pieredzes šāda veida darbā.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Jā, patiešām. Un no savas pieredzes varu teikt, ka jūs esat jauns un ambiciozs, un tas ir labi. Tomēr mans padoms būtu atvērt savu prātu, izkāpt no kastes, ieslēgt iztēli, un jūs sapratīsiet, ka dažkārt ir vērts vienoties, lai nepiekristu. Jo ne vienmēr zināšanas nāk no citu gudrības. Bieži vien tās nāk no pašu dzīves pieredzes. Un es atstāju jūs ar to, lai jūs to atklātu paši, lejup pa dzīves līniju.
Par savu pieredzi varu teikt, ka man ir vairāk nekā 45 gadi, un mana pieredze šajā uzņēmējdarbības jomā ir sākusies pirms 26-27 gadiem. Jūsu pieredze, protams, ir daudz lielāka, tomēr arī mana nav tik nožēlojama.
Bet es novērtēju jūsu viedokli. Paldies, ka dalījāties ar mums!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Tikai cilvēks bez šīs nozares pieredzes var salīdzināt zāļu biznesu ar pilnas slodzes darbu. "ka tu esi jauns un ambiciozs" Paldies par šiem sirsnīgajiem vārdiem, tas ir laipni no tavas puses, es esmu ļoti jauns un ambiciozs, es iekaroju pasauli!

"Man ir vairāk nekā 45 gadi, un mana pieredze šajā uzņēmējdarbības jomā ir sākusies tikai pirms 26-27 gadiem." atkal jūs parādāt pieredzes trūkumu, daloties ar nevajadzīgu informāciju. Varbūt jūs melojat, tad tas ir labi.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Lol! Turpiniet! Jums vēl ir jāapgūst daudz mācību stundu, netērējiet savu laiku! )) Tā kā jūs sākat zaudēt kontroli.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Jā, paldies par vērtīgajiem padomiem, man vēl ir daudz laika, es vēl esmu 16 gadus vecs bērns, kas dara muļķības.
 
Top