LSD sintēzes video

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Sveiki, draugi,
Jau kādu laiku esmu plānojis LSD sintēzi. Ja vēlaties to redzēt, dodiet man zināt. Visticamāk, es to darīšu jebkurā gadījumā, ar vai bez kameras ieraksta, tāpēc mēģinu izdomāt, vai ir vērts to darīt. Sintēze būtu 100 mg skalā, sākot no cafergot tabletes. Ergotamīns tiktu ekstrahēts ar etilacetātu/heksānu un atdalīts ar kolonnveida hromatogrāfiju no citām sastāvdaļām tabletēs. To hidrolizē a la Šulgins līdz lizergīnskābei. Pēc tam to reaģē ar dietilamīnu, izmantojot peptīdu savienošanas reaģentu. Pēc tam veic apstrādi, lai iegūtu LSD. Ar tartrāta sāli es neplānoju nodarboties, jo neplānoju to attīrīt pēc šī brīža.

Ja vēlaties atbalstīt šo projektu, varat iegādāties no manis dažus burvju pulverus. Ja saņemšu pietiekami daudz pasūtījumu vai pietiekamu interesi, es to darīšu. Atvainojiet, ka jūs visus apbrīnoju ar reklāmu, bet diemžēl es to visu nevaru darīt par velti.

Tiem, kas domā, ka es esmu pilns ar sūdiem:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Mēs esam gatavi iegādāties no jums sintēzes video, ja tas būs labi izpildīts. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, ja jūs interesē šis piedāvājums.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Tas būtu ļoti forši, jo īpaši, ja katram solim tiktu pievienoti paskaidrojumi/padomi (piemēram, kam jāpievērš uzmanība, kā sagatavot katru materiālu utt.) Es piedalītos šāda video iegādē, Heizenberg, dodiet man zināt, ja darījums notiek.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Pašlaik tas tiek izstrādāts, tomēr es varētu parādīt, kā žāvēt DCM ar fosfora pentoksīdu, katalizatora sintēzi peptīdu savienošanas reakcijai, dietilamīna atbrīvošanu no tā sāls, kolonnas palaišanu, īsu paskaidrojumu par ekstrakcijām utt....
Tā ir sarežģīta ķīmija, bet es varētu darīt visu iespējamo, lai to pasniegtu tā, lai lielākā daļa to saprastu.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ir panākumi? Es to pacietīgi pārbaudīju jau mēnešiem ilgi, cerot uz atjauninājumu.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Tas izplatītu mīlestību visā pasaulē 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Vai ir kādi jauni atjauninājumi saistībā ar videoklipu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Es arī plānoju to veikt, pat ja es, iespējams, nebūšu pirmais, kas to publicē... Es ceru, ka tas būs labs. Man vajag tikai rotavapmašīnu, jo man ir stiklapiederumi tai, man trūkst arī maisītāju un statīvu ar skavām, varbūt lielas sep piltuves. Ar nepacietību gaidu, kad atradīšu piemērotu vietu. Domāju skaidrojot atklāt savu seju, bet mana mīļākā grupa ir Sleep Token, maskas un neviens par viņiem neko nezina. Iespējams, pieņemšu kuģa (Sleep Token dalībnieka) identitāti, ko izkropļoju, uzliekot Hanibala Lektera masku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Neviens iegūtās skābes piliens netiks pārdots!!!..... Tas ir tas, kā es to domāju. Vēlā periodā es skrēju diezgan nabadzīgs un pirms stundām paliku bez darba. Man ir jauna nākotne mani apmācībā, un es palīdzu ikvienam bez maksas šajā forumā, pat ja es zinu, ka tas brigs lielu naudu viņiem manu padomu dēļ. Es esmu gatavs pieņemt palīdzību jebkādā veidā, lai tas būtu reaģenti (jo īpaši diethylmonomethulamine, kas ir dārgi nopirkt iepakojumā) flakonu 5-10ml ir dārgi attiecībā uz lielāko daļu mazo amīnu, iekārtas tika nozagta no maniem bijušajiem diviem mēģināja praktikantiem, kā arī vakuuma sūknis un dažas atdzist stikla trauki.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Šis ir brīdis, kad HerrHaber kļūst par Heizenbergu.
Jokiem nerunājot, es iesaku jums dot skābi "investoriem", kas finansē ķīmiskās vielas jūsu video. Tas ir izdevīgi visiem. Forums saņem video, kas palīdz cilvēkiem, jūs varēsiet izveidot video bez liela sava finansējuma, un cilvēki, kas finansē ķimikālijas, saņem nelielu peļņu. Ar 1-2 g LSD pietiktu 5000x 200uq braucieniem, kas ir pietiekami, lai apgādātu katru investoru ar labu daudzumu skābes.
Arī BB forums varētu dot jums nedaudz naudas par video materiālu.

Ceru, ka tava situācija uzlabosies, es pats zinu šo cīņu.

Sveiki,
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber Vai jūs varētu aptuveni aplēst, cik daudz pamatu ir nepieciešams?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Es biju veicis dažus aprēķinus un pateicos jums par šo jautājumu, jo man ir atklāsme, ka nezinu pat aptuvenas aplēses par to, cik tas maksā. Situācija ir tāda, ka es varu aprēķināt aprīkojumu, ķimikālijas, laiku un ķīmiju, bet man vajadzētu iekļaut arī, piemēram, vietu. Kopumā esmu nedaudz pārsteigts, ka "skābes" daļas iegūšana ir kā trešais dārgākais materiāls pēc asimetriskā amīna un PyBOP. Pietuvoties tam ar tiešu skābes kondensāciju, kas rodas metilestera in situ hidrolīzes rezultātā, ir pārāk vilinoši, lai to neizmēģinātu. No otras puses, hiralitātes iznīcināšana ir galvenais aspekts, kas jāņem vērā, lai nenotiktu pārreakcija, kas preparatīvajā daudzumā var būt tā vērts, bet tas izklausās tik daudz, ka 2023. gadā procedūru varētu publicēt kā stereoselektīvu. Es labi zinu, ka racēmisko izšķiršanu var panākt gan ar hirālās hromatogrāfijas, gan ar diastereoselektīvu sāls veidošanu ar optiski tīru skābi, piemēram, vīnskābi. Pat ja vēsturiski racēmizācija ir pareizais veids, un ir vērts to darīt, zinot, ka maksimālais iznākums ir 50 %.
 
Top