Legālie kokaīna analogi

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Hei, puiši, pirms kāda laika iedziļinājos Vācijas Jauno psihoaktīvo vielu likumā un pamanīju, ka tur ir uzskaitītas daudzas vielu grupas, bet nav tropānu alkaloīdu. Tas mani noveda pie domas, ka jebkurām izmaiņām kokaīna molekulā vajadzētu padarīt šīs vielas pilnīgi legālas (vismaz Vācijā). Piemēram: 4-fluorokokaīns...
Tomēr es sastapos ar problēmu, proti, tropāna mugurkaulu nav tik viegli pavairot. Tāpēc es sāku meklēt piemērotas prekursoru vielas un nonācu pie metilekgonidīna. Bet, tā kā nekur nevarēju atrast šīs vielas avotu, man radās jautājums, vai oglekļa tiltiņš tropāna struktūrā patiešām ir nepieciešams, vai arī to var vienkārši izlaist, iegūstot piperidīna mugurkaulu.
Tad es mēģināju to izdarīt ar metileksgonidīnu un nonācu pie vielas ar nosaukumu arekolīns, ko var viegli iegūt no beteļriekstiem vai sintezēt. Pēc nelielas izpētes es atradu darbu, kurā bija aplūkots tieši šis temats: "Kokaīna analogu sintēze no arekolīna" (Synthesis of Cocaine analogs from Arecoline).
Šajā darbā tika sintezēts RTI-31 analogs, kura pamatā ir piperidīns no arekolīna, kas, šķiet, patiešām darbojas, jo arī Vikipēdijā es atradu šo vielu kā aizstājēju kokaīna atkarīgajiem. Šķiet, ka šo "fenilpiperidīnu" efektivitāte zināmā mērā ir apstiprināta.
Tātad, šķiet, ka ir iespējams izveidot dažādus kokaīna vai troparila analogus uz piperidīna bāzes, kas man radīja šādas idejas (bet tas, iespējams, varētu attiekties arī uz dažādiem kokaīna atvasinājumiem):
T0n1tbsY2A


vai šī

Hx8cEfgNy1



Ko jūs domājat par šo ideju? Es uzskatu, ka šī vielu grupa potenciāli varētu dot daudz interesantu un efektīvu savienojumu.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Vēl viens interesants aspekts ir līdzība ar petidīnu, kas liek domāt, ka šajā vielu grupā varētu būt vēl citi opioīdi.

SYjiAoDBu4
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Es zinu, ka arekolīna trāpījums ar fenilmagnija bromīdu ( grignards, ko es gribētu dabūt) veido ļoti labi zināmu kokaīna analogu, STANDARTU, kuram tiek mērīts 5-ht ic50. Tu esi gatavs? Tas ir Paxil. Es esmu pārliecināts. Es par sūdu, kad to uzzināju, tāpēc pārbaudīju četrreiz. Tropānu ir vieglāk pagatavot, nekā jūs domājat, un jūs varat arī atdalīt atropīnu vai hioskamīnu, lai iegūtu to no jimsona nezāles vai vairākiem Datura sp. Par to es esmu daudz domājis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Šeit jūs pazaudējāt skābekļa atomu:
1yWwuBHCmc


Vai jums ir tā pilnīga sintēzes pamācība vai saite uz to?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Šim nav eksplicīta, bet esmu atradis vienu par RTI-31 analogu uz piperidīna bāzes

Ys56431z*****


Arekolīna brīvā bāze tika sagatavota, apstrādājot tirdzniecībā esošo arekolīna hidrobromīdu ar koncentrētu nātrija bikarbonāta ūdeni, kam sekoja ekstrakcija ar metilēnhlorīdu, rūpīga ekstraktu žāvēšana virs bezūdens magnija sulfāta, kam sekoja sūknēšanas filtrācija un šķīdinātāja iztvaikošana vakuumā. Pēc tam brīvā bāze tika izmantota nākamajā posmā.

166 ml 1 M 4-hlorfenilmagnija bromīda šķīdumam 700 ml ētera pievienoja 12,9 g arekolīna frībāzes 300 ml ētera -10 °C temperatūrā. Maisījumu 30 minūtes maisīja -10 °C temperatūrā, pārlej uz ledus un apstrādā ar 200 ml 10 % HCl. Ūdens slāni atdalīja, mazgāja ar 200 ml ētera, atdzesēja ledus vannā un pievienoja 100 ml piesātināta nātrija bikarbonāta šķīduma. Šķīdumu ekstrahēja ar 2 x 100 ml ētera, mazgāja ar sālījumu, žāvēja un koncentrēja vakuumā. Neapstrādātu maisījumu kristalizēja no EtOAc/heksāna, iegūstot racēmisko cis-izomēru kā baltu cietu vielu (5 g, 22 %). Papildu cis-izomērs(kopā: 12,4 g, 56 %, mp 98-99 °C), kā arī 2,0 g (18 %) trans-izomēra tika iegūts, izmantojot zibens hromatogrāfiju no mātes šķīduma.

Šeit ir vēl viens interesants dokuments, kurā teikts, ka (-)-enantiomērs 3
HR9sopmZDj

joprojām ir aptuveni 4 reizes spēcīgāks par kokaīnu....
https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/cocaine.analog.arecoline.pdf

Tas, ko jūs citējāt, bija tikai ideja, ko man būtu ļoti interesanti izmēģināt, jo skābekļa tilta trūkums izraisītu lokālā anestēzijas efekta zudumu. Tas vienkārši būtu veids, kā saglabāt nomierinošo efektu.
 
View previous replies…

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Pirmais, ko es ievietoju Troparil analogam, bija nepareizs... Šeit nav nepieciešams HBr, tikai fenilmagnija bromīds... Atvainojiet... Bija mazliet par ātru.

Gribētu rediģēt pirmo ziņu, bet nevaru :-/
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Bet halogēna aizvietošana vairākkārt palielinās iedarbību saskaņā ar manis publicēto dokumentu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Noteikti vajadzētu ieskatīties bibliotēkā, konkrēti Signes vai kāda līdzīga autora "kokaīna analogi". Posted by Novator. Man tā jau bija, kad pievienojos šai vietnei, bet tā ir velnišķīga grāmata. 100s kokaīna analogi un to sintēze SAR ect. Daudz ideju tur. Vēl viena ideja, ko apsvērt, ir modificēt citus tropānus, piemēram... pervilleines catuabines un Nortropanols
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Es gribu teikt, ka es zinu, par ko jūs runājat. Vikipēdijā ir arī saraksts ar tonnām kokaīna atvasinājumu. Piemēram, salicilmetilēlekgonīns, kas esot 10 reižu spēcīgāks par kokaīnu tikai OH grupas dēļ, ko, protams, varētu pārnest arī uz troparila analogu. Es uzskatu, ka ar šo piperidīna bāzi patiešām varētu radīt daudzas interesantas ļoti spēcīgas vielas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ir daudz dažādu analogu veidu. Feniltropāni ir strukturālie analogi, kuriem trūkst acilmoit, kas ir oglekļa ķēde ar dubulto saiti starp fenilmoit un tropānu. Tie pārstāv lielu daļu WIN sērijas un troparilu, lielāko daļu RTI. Vairāki Wake Forest (WF sērija) ir lielākā analogu grupa. Manuprāt, skopolamīns var pārvērsties fenitropānā apmēram 5 soļos.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Es domāju, ka tas būtu pareizi... Bija nedaudz par ātru savā pirmajā ierakstā. Es ļoti atvainojos...

IzkuUHMyeC

un

SL5IjE8APZ


Saskaņā ar manis publicēto dokumentu šie divi 4'-jodkokaīna analogi
GvINDLbZTQ

abi ir mazāk aktīvi nekā kokaīns vai 4'jodkokaīns.
Tajā teikts: "Attiecīgi tika secināts, ka, lai gan starpatomu attālumi starp piperidīna gredzena slāpekļa atomu un joda atomu 16. un 17. savienojumā (abi iepriekš publicētie) ir tādi paši kā 4′-jodkokaīnam, piperidīnu konformācijas stingrības trūkums vai citu krēslu konformāciju uzņemšana var izraisīt vāju saistīšanās afinitāti."
Tāpēc es domāju, ka WIN sērijas piperidīni bez esteru konfigurācijas pašlaik ir daudz interesantāki.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Gadījumā, ja neviens nav par to runājis, apskatiet Nokaīnu. Šķiet, ka tam ir potenciāls.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Es aizmirsu, kas tas bija, bet pirms kāda laika es to apskatīju, un tajā bija kaut kas tāds, kas lika man to uzreiz atmest no intereses. Es ieskatīšos tajā un redzēšu, vai tas atmodina manu atmiņu
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
55
Reaction score
32
Points
18
Ja jūs domājat (+)-*****CA ar nokaīnu, tā ir tieši tā pati viela, ko es publicēju iepriekš. Tas ir RTI-31 analogs par piperidīna bāzes sintēzi, ko es ievietoju.

ARn1p2jWy9


Tā ir tikai cita piperidīna gredzena konformācija

YsTIyPGekC
 
Last edited:

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kā sintezēt no atropīna? Atropīna belladonna aug visur, no kurienes es nāku.....
 
Top