Question Ketamīna kristāliskās formas

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi, draugs man jautāja, vai ketamīna kristālus var pārveidot citā formā, piemēram, kā sveci vai ko tamlīdzīgu. Viņš pārdod ket neiesaiņotu ket neiesaiņotu, tāpēc mērķis ir padarīt sūtījumus mazāk pamanāmus muitā. Tas būtu S-ketamīns. Viņš teica, ka kaut ko līdzīgu ir darījis ar mdma un silikona formētājiem. Vai to var izdarīt? Ja jā, tad vai kāds var mani pamācīt?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
kamēr vien to var atdalīt, varbūt pamēģināt pievienot taukskābes, piemēram, palmitīnskābi? vai vienkārši sajaukt ar palmu eļļu? neesmu pārliecināts, vai tā turēsies sveču veidā, bet tā ir tikai ideja.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Atdalīt R no S? Tātad, ja man ir tīrs s ket, tad kā to pārkristalizēt uz citu formu?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Es vienkārši domāju, ka jāpievieno kāda saistviela vai emulgators, kā tas būtu tabletes vai sīrups vai kaut kas tamlīdzīgs, un apstrādājot to kā vasku un izgatavojot sveci.

šeit ir informācija par r-ketamīna racemizēšanu. nevarēja atrast tieši to, ko jūs meklējāt, bet ceru, ka jūs no tā kaut ko iegūsiet :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kad mēģinu reģistrēties vietnē, tā vēlas e-pasta adresi. Idk, ja tas ir droši
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
vienkārši izmantojiet pagaidu e-pastu. jums tas nav jāpārbauda afaik

vietnē ir daudz labu resursu, es to izmantoju, lai atbildētu uz lielāko daļu savu ar ķīmiju saistīto jautājumu lol ^^;
 
Top