Man ir 50 efedrīna tabletes, ko es varu ar tām darīt

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tātad, ņemiet vērā, man nav laboratorijas, man ir virtuve, un tas ir vienīgais veids, kā es varu kaut ko izgatavot, ko es varu darīt ar 50 tabs efedrīna kā vienkāršu mājas recepte, piemēram, super viegli iesācējs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kālija permangenāts pārvērš to katinonā, kas ir augstāka pakāpe nekā efedrīns un par vienu pakāpi zemāka nekā amfetamīns.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Tas ir atkarīgs arī no tā, kāda veida tabletes....
Ja tām nav lipīga apvalka, tad:

variants Nr. 1

Sasmalcina putekļos un divas reizes izmazgā ar etilspirtu.

tablešu pulveris + 100 ml spirta.
Filtrēt.
tad pievieno vēl 100 ml spirta un filtrē.
Iegūto spirtu ar tajā izšķīdušo efedrīna HCL iztvaicē līdz sausumam, maisot dubultā katlā!
efedrīna HCL noskrāpēt ar asmeni un nosvērt.

Uz 1 gramu efedrīna pievieno 0,3 g sarkanā fosfora. (t. i., uz 10 g efedrīna 3 g fosfora).
ievieto mazā kolbā. 50-100 ml (pārdod jebkur)
samaisa līdz gludai masai.

nākamais solis:
Iegūtajam maisījumam pievieno kristālisko jodu. Tieši tikpat daudz kā efedrīna. 1:1
sajauc un spēcīgi sakrata, piesitot pret plaukstu.
15-30 minūtes.
Maisījumam vajadzētu veidoties vienlaidu.
Tagad kolbu aizveram ar aizbāzni, kurā ievieto stikla caurulīti (laboratorijas pipeti), kuras plāno malu vispirms nogriežam. Pipete darbosies kā ledusskapis

Tagad šo masu var nedaudz uzsildīt, piemēram, iemērcot to bļodā ar karstu ūdeni.
Mūsu uzdevums ir lēnām izkausēt gabaliņu.


Kad gabaliņš izkusīs, parādīsies mūsu reaģējošās masas vārīšanās pazīmes.
Uz virsmas parādīsies burbuļi.
No mūsu pipetes - ledusskapja sāks izdalīties gāze, kuras smaržu jūs tagad nesajauksiet ne ar ko dzīvē!)):)
Tas ir izdalījies gāzveida ( HI )(jodūdeņradis). Tas ir tas, kas atjauno mūsu efedrīnu pervintīnā.
Pievienojiet dažus pilienus ūdens caur mūsu ledusskapi (3-5 pilieni uz gramu efedrīna, ne vairāk).
Reaktīvā masa šādā stāvoklī jāuztur 20-30 minūtes.
Mūsu jods sāk aktīvi izcelties un atdalīties no reaktīvās masas.
tad palielinām sildīšanu līdz 150. temperatūrai un enerģiski maisām, līdz reakcija ir pabeigta..

Kā jūs zināt, ka reakcija ir pabeigta?:


Jods ir sācis aktīvi izdalīties no ledusskapja. (un apmēram pēc divām minūtēm viņš apstājās).
Reaktīvā masa tagad ir ievērojami gaišāka.
Tagad tā nav bordo krāsā no joda piemaisījumiem.
tā vairs nav viendabīga, un, ja ļaus tai kādu minūti nostāvēt, fosfors nosēdīsies, un šķidrums, kas paliks, būs dzeltenīgi rozā krāsā.

Solis № 3
kolbā ielej ūdeni:
Uz 1 gramu efedrīna 3 ml ūdens.
Sajauc un filtrē caur kafijas filtru.
Un atkal atkārtojam pēdējo soli.......
ūdens.....maisīšana.....filtrēšana.
Un apvienojam filtrēto ūdeni.

NOBEIGUMS


Ar 1,5 ml šķīduma pietiks, lai jūs nākamo 24 stundu laikā būtu nomodā.
un iesācējam pat mazāk.

Pēc 1,5-2 mēnešu regulāras lietošanas jūs manāmi zaudēsiet svaru, uz sejas sāks parādīties pūtītes. Zem acīm parādīsies neliels zilganais tonis.
Pēc pusgada sistemātiskas lietošanas jūs varēsiet filmēties zombiju filmās bez grima.:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ja esat ekstrahējis savas tabletes un esat morāli gatavs tās pārvērst par narkotikām patēriņam, es neiesaku mēģināt veikt iepriekš minēto... Ja jūs nolemjat, ka darīsiet RP/I2 pavāru, vienkārši dariet to tā, kā viņi to darīja videoklipos.

Efedrons (kaķis) ir viena no iespējām, bet ne pati vieglākā. Mets, manuprāt, iespējams, ir vienkāršākais un labākais variants. Strādājot ar pseido, ir vairāk veidu, kā to izdarīt, bet es varu ieteikt tikai RP/I2 vārīšanu vai kratīšanu un cepšanu (bērza reducēšanu) - ar amonjaku un litiju. SnB prasīs nelielu mājasdarbu un drošības pasākumus, un es to nemēģinātu darīt, ja vien neesat pārliecināts, ka saprotat, ko darīt un ko nedarīt, un pats galvenais... kad visu mest un skriet vai ņemt ugunsdzēšamo aparātu utt... Patiesībā, jūs, iespējams, vēlēsieties veikt SnB ar ugunsdzēšamo aparātu, kā tas kungs Hamiltons Pharma metamfetamīna epizodē. Taču lieliski derēs arī gatorade pudele vai kaut kas cits...

Veiksmi,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Mans personīgais viedoklis, bērza reducēšana, ir daudz bīstamāka nekā iepriekš aprakstītā metode.
Un no manis aprakstītās metodes līdz metamfetamīnam ir tikai 1 solis.
Skābju-sārmu ekstrakcija un gatavā produkta izdalīšana ar paskābināšanu.
Un viss.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Piekrītu, ka sarkanā P pavards ar atbilstošu ventilāciju teorētiski ir nedaudz drošāks. Tikai padomājiet, kas būtu sliktāk? Sakratīt un cepties ar pop pudeli savā pagalmā vai kur citur... vai sarkanā P vārītava ar atbilstošu stiklu pagrabā vai garāžā utt. Ja atņemam darbu, abi ir "viena soļa" reducēšana, ja vien jums ir HI vai litijs amonjaka ogļūdeņradī. Es nemēģinu strīdēties, tikai mēģinu palīdzēt newBee saprast... kā es gribētu, lai cilvēki, kas zina, patiešām veltītu laiku, lai to darītu ar mani, nevis klaunu bariņš, kas runā par savu stīgu narkotiku impēriju ar prostitūtām un sporta automašīnām, bet es novirzos...

Es nemēģinu teikt, ka jūsu metodes nav drošas. Šī konkrētā metode/izskaidrojums vienkārši šķiet mazliet ekscentrisks un sarežģīts tam, kādam vajadzētu būt sarkanajam P pavāram, tas man gandrīz atgādina push/pull ar pusi vārdu iztrūkumu. Lai mēģinātu iesvētīt kādu jaunu cilvēku, ir jāizskaidro dažas lietas un jābrīdina par riskiem utt. Lai viņi saprastu. Tāpēc es ieteicu videoierakstus - tajos viss ir izklāstīts skaidri un profesionāli. Es saku, ka viss, bet es domāju, vissvarīgākais, tīrīšanu - drošību. Diemžēl, mans draugs, es neredzu nevienu pieminējumu par nātrija tiosulfātu vai tamlīdzīgām vielām, lai neitralizētu lieko joda daudzumu. HI skābes tvaiki nav pārāk draudzīgi, bet patiesībā jums būtu jāuztraucas arī par fosgēnu. Kā galaproduktu mazgāt ar acetonu?

Es domāju, jūs būtībā sakāt, ka reakcijas šķīdumu var vienkārši izfiltrēt, un tas ir gatavs lietošanai. Būtībā tas ir perorāls krokodila šķīdums - nekādas muļķības, tas jūs pārvērtīs par trilleru zombiju...
Ja jūs nenoslīcināsiet sevi uz sauszemes ar fosgēnu, pārvēršot plaušas un orgānus HCl, tad ar metrokodila sulu jūs sešu mēnešu līdz gada laikā iznīksiet no iekšpuses...

Tas, no kurienes es nāku, kā jau teicu, ir mēģinājums palīdzēt jaunpienācējiem saprast, nevis vienkārši nodot neskaidras vai nepilnīgas instrukcijas/receptes, īpaši bez jebkādiem drošības brīdinājumiem. Patiesībā man vienreiz kāds assolis teica, ka, gatavojot metamfetamīnu, jūs no izgarojumiem saņematies augstāk, nekā jebkad no šaušanas vai kā citādi. Kā jaunpienācējs kaut kam tik bīstamam, noslēpumainam un nepiedodamam kā ķīmija, veltiet laiku un mācieties, pētiet un pētiet, lasiet un jautājiet visu, ko varat, un nedariet neko, ja neesat pārliecināts par rezultātiem. Tāpat kā tas vecais citāts par to, ka "ja vēlies kaut ko uzzināt, nelasi vienu grāmatu, izlasi 10." Vien šajā vietnē ir visa nepieciešamā informācija. Paturiet prātā, ka jūs varat viegli salikt kopā divus parasti nekaitīgus sadzīves produktus un sabojāt savu un citu dzīvi, un jūs pat nenojautīsiet, kas jūs skāris - piemēram, balinātājs un amonjaks.
... Tikai tāpēc, ka kāds internetā teica: "Ei, tā var pagatavot metamfetamīnu"... "Jā?... O, forši, ...man tas ir mājās......................💀.".

Rezumējot, kā es bieži saku cilvēkiem BB: "Nepildiet instrukcijas, pirms tam tās neizprotot." - lasiet, lasiet, lasiet.....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Es piekrītu!
Jums vienmēr ir jāmācās!
Pieredze tiek iegūta, atkārtoti atkārtojot vienu un to pašu procesu.
Tas vien, ka jūs noskatīsieties video, nedos jums izpratni par procesu!:)
Ja cilvēks iegādājas pistoli, tas viņam uzreiz nedos prasmi un pieredzi šaut no tās.
P.S. Un es rakstīju par zombijiem!)))
 
Top