Question Itāļu valodas vietējā nodaļa

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Kāpēc nav itāliešu vietējās sadaļas? Vai ir iespējams to izveidot? Vietējām kopienām var būt patiešām liela nozīme mirušo pilienu gadījumā. Protams, tam visam ir jēga tikai tad, ja ir pienācīgs lietotāju skaits, kurus tas interesē. Lūdzu, @heinsenberg dodiet man zināt, un lūdzu, itāļu lietotāji dodiet mums zināt. Paldies visiem.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
jā, es pirms dažām dienām domāju par to pašu
trūkst itāļu valodas
mēs katru nedēļu nosūtām sūtījumus uz itāliju gandrīz puse klientu ir itāļi
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo šķiet, ka mēs esam vienīgie divi ieinteresētie ahahah, ir arī citas iespējas, rakstiet man dm jums kaut kas nepieciešams :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Fead pilieni ir problēma, īpaši Itālijas dienvidos, jūs nevarat pilienu zem vietējā stūmēja dibena, tikai piegāde uz mājām ir all'ospedale. Viņi saka: nauda ir tava, tāpēc tu vari pirkt, kur gribi, bet tu nevari pārdot zem manas pakaļas, citādi u r miris kā dead drop :)) kā tu zini, vai šī vieta ir brīva vai pieder? Tātad jums ir nepieciešams ok no vietējā stūmējs darīt neriskē, tas ir izmaksas pārāk. Tāpēc varbūt citās lielās pilsētās Itālijas ziemeļos varētu būt iespējams, bet joprojām riskanti daudzu citu iemeslu dēļ. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
tā ir taisnība, bet tas neattiecas uz vielām, par kuru eksistenci Itālijas dienvidos nav zināms, piemēram, "met". vietējais stūmēja noteikums, kas vairs nav spēkā, jo vielas tiek pārdotas Telegramā, klients var brīvi izvēlēties, kur doties. acīmredzot tas absolūti neattiecas uz kokaīnu
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Cerot, ka viņi zina, ko jūs vācat citādi, kā jūs ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Nu mirušo pilieni ir reāli tagad, un mēs esam pirmie itālijā, kas to dara..
Es esmu pirmais, kas savācis mirušo pilienu! tas ir pelnījis apbalvojumu! un izgudroju arī lidojošo pilienu! Ahahahaah
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ko mēs darām? Vai mēs šeit varam runāt itāļu valodā? Bet vai joprojām ir kopienas/valodas, kurās runā?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG mēs esam konstatējuši, ka ir daži itāļu locekļi, vai mums forumā var būt mūsu vietējā sadaļa, kurā mēs varam izveidot savu kopienu? tas būtu interesanti un produktīvi, es varu viegli būt moderators, ja tas ir nepieciešams. Mēs esam ļoti ieinteresēti, dodiet mums zināt. Ja vēlaties, mēs varam par to apspriest pm.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Lai mēs varētu izveidot foruma itāļu valodas sadaļu, vispirms ir jāveic Itālijas zāļu tirgus izpēte. @donkaz bija iecerējis tādu uzrakstīt, taču viņš to vēl nav izdarījis.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Jā, es varu saprast, bet es teicu, ka nevaru apvienot 2 parte, jo beidzās izmēģinājuma Adobe Premium. Pārējie 2 ziņojumi ir gov es tulkoju angļu valodā, un, ja neinteresē, kā policija organizē un citas detaļas, tad vienkārši ignorējiet pēdējās 2 saites. Tad kāds var lejupielādēt pirmo saiti un apvienot 2 parte un augšupielādēt tos vēlreiz. Es negribu maksāt 75 € tikai par 2 pdf apvienošanu vienā. Paldies par sapratni, atvainojiet.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok, paldies! Mēs centīsimies strādāt kopā, lai izveidotu labu pētījumu, lai būtu mūsu sadaļa :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@donkaz @4synergy jūs varētu ātri sagatavot sešrindi un nopelnīt savu sadaļu, ja jūs interesē, dodiet man zināt, ja jūs interesē
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Es jau augšupielādēju to 1 nedēļas laikā, kā tika prasīts, bet saite beidzās pēc 1 nedēļas mākonī. Tagad es to augšupielādēju vēlreiz.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Vai jūs izlasījāt manu atbildi? Man nav vajadzīgi trīs dokumenti, man ir vajadzīgs viens pētījums, kura prasības ir aprakstītas attiecīgajā tēmā.
 
Top