, man ļoti nepieciešama palīdzība ar nosūtīšanu

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Tātad, es gribu nosūtīt sūtījumu no es uz austrāliju. es zinu, ka daudzas sintētiskās zāles ir organiskas. vai jūs varat man pateikt, vai sintētiskie noīdi ir organiski vai nav, un kā man vajadzētu rīkoties, lai izturētu rentgena pārbaudi (custom clearence ). Iepriekš liels paldies .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Visi kanabinoīdi, dabiskie vai sintētiskie, ir organiski! Vienīgās psihoaktīvās neorganiskās vielas, par kurām esmu dzirdējis, ir N2O un ksenons.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Nosūtiet to iekšā kaut ko keramisku, ar alumīnija foliju (tās būtu nepieciešams daudz, jo mūsdienu rentgena stari muitā ir elli spēcīgi), pārklātu ar vairākiem citiem priekšmetiem, kas mēdz atstarot/absorbēt rentgena starus.

Kopumā. Ja tas izskatās pēc narkotikām, tas tiks rūpīgi pārbaudīts, vai arī jūs tiksiet mīlīgi apskādēts, jebkura no šīm lietām novedīs pie tā, ka jūs tiksiet izdrāzts.

Arī atruna, es neesmu starptautisks sūtītājs. Tikai vienkāršs iekšzemes preču tirgotājs. Tāpēc, ja kas, veiciet savu izpēti.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Es atklāju, ka kanabinoīdi sintētiskie ir organiski un neorganiski kā šampūns
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Atšķirība starp organisko un neorganisko ķīmiju nav saistīta ar šampūna marķējumu... Esmu redzējis "organiskā galda sāls", kas ir augstākais meli savā nozīmē.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
mana kļūda :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Esmu redzējis, ka rentgena stari redz tikai blīvumu un organiskos un neorganiskos materiālus, viņi nevar zināt, kas jums ir iepakojumā, ja vien tas neslēpjas vietā, kur tam nav vietas.
 
Top