Kā ceļot ar narkotikām lidmašīnā?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Es gribētu ceļot ar aptuveni 10 g ketamīna no Apvienotās Karalistes uz ASV, esmu vedis caur muitu THC vape kasetnes kosmētikas maisiņos, kā arī Shrooms pulveri tablešu konteineros (jūs zināt tos, kas visiem ir ar katru nedēļas dienu uz katras kastītes). Ketamīns ir pulveris, tāpēc es pieņemu, ka man ir jāatrod veids, kā padarīt to līdzīgu kādam ādas kopšanas līdzeklim, izšķīdinot to šķidrumā vai pagatavojot lūpu skrubi, piejaucot produktu ar citām vielām.
Vai kāds zina, kā droši transportēt ketamīnu vai ketamīnam līdzīgus kristāliskus pulverus lidmašīnā?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 grami ir ļoti vienkārši, tos vienkārši jāsaiņo un jāieliek sēžamvietas vidū, protams, nav jāievieto, pa vidu ir tikai viens, jo tas ir neliels daudzums, un laba, normāla attieksme bez tērzēšanas pa mobilo telefonu, kas nerada aizdomas, un tas ir viegli Parasti ierīces, kuras cilvēks iziet, ir metāla pārbaudes. Ja jūs to ievietojat savā čemodānā, viņi var pārbaudīt visu, ko jūs vedat līdzi, tas ir aizdomīgāk. Ceļojot es savas lietas pārvadāju šādā veidā
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Un, ja esat zāļu ražotājs, labāk izvairieties no lidmašīnām, ja daudz ceļojat, jūs būsiet radaru redzeslokā, un jūs pārbaudīs katru reizi, kad ceļosiet.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Izšķīdina ūdenī, ievieto mazā šampūna pudelītē, ievieto savā šķidrumu maisiņā.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
no Apvienotās Karalistes😭ASV, iespiest tabletēs un uzrakstīt paracetamolu
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
dam, ka gudri af
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Lūpu zīmuli (platu), izurbiet to vairāk nekā līdz pusei un rūpīgi saspiediet.
 
Top